توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 498515
رایزنی جابری‌انصاری با قائم مقام وزیر خارجه ترکیه درباره مذاکرات آستانه
تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۹
معاون وزیر خارجه ایران و قائم مقام وزیر خارجه ترکیه ضمن رایزنی درباره آخرین تحولات منطقه‌ای و بین‌المللی در خصوص دور جدید نشست‌های کارشناسی آستانه که به زودی در تهران برگزار می‌شود، هماهنگی‌های لازم را به عمل آوردند.
 
به گزارش فارس، حسین جابری‌انصاری معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه و مذاکره کننده ارشد ایران در روند آستانه که در چارچوب سفر به مسکو و آنکارا شرکای جمهوری اسلامی ایران در کنفرانس بین‌المللی صلح سوریه، به ترکیه سفر کرد، دیروز (پنجشنبه) با «امید یالچین» قائم مقام وزارت امور خارجه ترکیه دیدار و گفت‌وگو کرد.
 

 
طرفین در این دیدار پیرامون آخرین روندهای منطقه‌ای و بین‌المللی مورد اهتمام دو کشور، به ویژه شرایط سوریه و فلسطین گفت‌وگو و تبادل نظر کردند.
جابری‌انصاری و امید یالچین در این دیدار همچنین با هدف موفقیت بیشتر دور جدید نشست‌های کارشناسی آستانه که به زودی در تهران برگزار می‌شود، هماهنگی‌های لازم را به عمل آوردند.
 
 
کلمات کلیدی : جابری‌انصاری +ترکیه +مذاکرات آستانه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.