توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 429610
پوتین مورد اعتمادترین سیاستمدار روس‌هاست
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۲
بر اساس نتایج یک نظرسنجی، میزان اعتماد به پوتین بین روس‌ها در اواخر دسامبر در حالی به ۶۲.۱ درصد رسیده است که ۱۴ درصد دیگر به وزیر دفاع و ۱۳.۸ درصد هم به وزیر خارجه این کشور بیشترین اعتماد را دارند.

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری راشا تودی، نتایج یک نظرسنجی نشان داده است که ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه، سرگئی شویگو، وزیر دفاع و سرگئی لاوروف، وزیر خارجه این کشور مورد اعتمادترین سیاستمداران روسی از سوی شهروندان این کشور هستند.

بر اساس نتایج این نظر سنجی که توسط مرکز تحقیقات افکار عمومی روسیه انجام شده، میزان اعتماد به پوتین به ۶۲.۱ درصد در اواخر دسامبر رسیده است. در همین حال، میزان محبوبیت رئیس‌جمهوری روسیه به ۸۶.۸ درصد رسیده است و این در حالی است که این رقم در نظرسنجی پیشین ۷۵.۸ درصد بوده است.

در مجموع میزان محبوبیت حزب حاکم روسیه متحد بر اساس تازه‌ترین نظرسنجی انجام شده ۴۸ درصد است. در مقابل پایین‌ترین میزان اعتماد در میان سیاستمداران روسیه به ولادیمیر ژیرینوفسکی، رهبر حزب لیبرال دموکراتیک روسیه، دیمیتری مدودف، نخست‌وزیر این کشور و گنادی زیوگانف، رهبر حزب کمونیست این کشور تعلق گرفته است.
 
کلمات کلیدی : ولادیمیر پوتین + روسیه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.