توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 499316
افشای تلاش ناکام گوگل برای خرید ۳۰ میلیارد دلاری اسنپ
بخش دانش و فناوری الف،15 مرداد96
گوگل در سال ۲۰۱۶ تلاش کرده بود برای خرید شرکت اسنپ مالک شبکه اجتماعی اسنپ چت، ۳۰ میلیارد دلار بپردازد، اما تلاش های آن به نتیجه نرسیده بود.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۲
به گزارش خبرگزاری فارس، سه منبع نزدیک نزدیک به گوگل به طور جداگانه این خبر را در گفتگو با رسانه ها تایید کرده اند. هر چند جزییات بیشتری در این زمینه در دسترس نیست.

این موضوع به طور گسترده در میان مدیران عالی رتبه شرکت اسنپ مورد بررسی قرار گرفته و برخی محافل خاص دنیای فناوری هم از ان مطلع بوده اند.

هنوز مشخص نیست مذاکرات دو طرف در این زمینه چگونه به پیش رفته و گوگل چه پیشنهاداتی را برای تامین مالی این طرح ارائه داده است.

در سال گذشته برخی موسسات ارزش مالی شرکت اسنپ را 20 میلیارد دلار تخمین زده بودند و مشخص نیست گوگل با چه استدلالی به دنبال پرداخت 10 میلیارد دلار بیشتر بوده است.

در حالی که گوگل در این زمینه اظهارنظری نکرده، نمایندگان اسنپ آن را شایعه دانسته و رد کرده اند. شبکه اجتماعی اسنپ چت در میان جوانان برخی کشورها جذابیت زیادی دارد و بسیاری از امکانات آن توسط اینستگرام مورد تقلید قرار گرفته است.
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+گوگل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.