توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 399911
بازداشت یکی از مدیران اسبق استانداری البرز
تاریخ انتشار : جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۳
دادستان فردیس از بازداشت یکی از مدیران اسبق استانداری البرز به اتهام تشکیل باندی که به جعل امضاء، سند مجعول و کلاهبرداری اقدام کرده است، خبر داد.

حسن جهانشاهلو در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج با بیان اینکه یکی از مدیران اسبق استانداری البرز بازداشت شد، اظهار داشت: حسب گزارش‌های به‌دست آمده یکی از مدیران اسبق استانداری البرز مبادرت به تصرف دو قطعه زمین کرده است.

وی افزود: این فرد با تشکیل باندی به جعل امضاء، سند مجعول و کلاهبرداری اقدام کرده است و در یکی از دفاتر اسناد رسمی وکالت بلاعزل از مالک به طور جعلی و مبادرت به انتقال سند و اخذ مجوز جهت احداث چهار دیواری کرده‌ است.

دادستان عمومی و انقلاب فردیس ادامه داد: با پیگیری‌های به‌عمل آمده چهارنفر از افرادی که مبادرت به جعل امضاء و تهیه سند مجعول کرده‌اند شناسایی و دستگیر شدند و پنجمین عضو این باند که از مدیران اسبق استانداری است نیز دستگیر شد.

وی همچنین گفت: این فرد با اطلاع از جعلی بودن اسناد نسبت به خرید زمین مذکور به متراژ 7 هزار مترمربع با قیمت بسیار ناچیز اقدام کرده است به‌نحوی که زمین 900 میلیونی را 40 میلیون خریداری کرده است.
 
کلمات کلیدی : استانداری البرز+فساد
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.