نظر منتشر شده
۹
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 389318
حامیان وطنی داعش
بخش تعاملی الف - سجاد خادم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۲


اوج موشک باران تهران بود. خاموشی زده بودند. زن و بچه ها را فرستاده بودیم پناهگاه. پناهگاه که چه عرض کنم زیر پله هایی که آنروزها حکم پناهگاه داشت. خودمان اما، توی آسمان دنبال رد موشک بودیم. تا اگر نزدیکی هایمان اصابت کرد برویم برای کمک. وسط صدای جیغ و آجیر و ضدهوایی یک مرتبه صدای شلیک تیر شنیدم.

سریع رفتم سر کوچه. یک نفر روی زمین افتاده بود. داشت جان می داد. تاریکی هوا و شدت خونریزی باعث شد نشناسمش. اما معلوم بود سن و سالی ندارد. مردم کم کم جمع شدند. حالمان شده بود مثل حال امروز مردم سوریه و عراق. از آسمان موشک و از زمین خطر ترور. طفل معصوم داشت نفس های آخر را می کشید. از ما هم کاری ساخته نبود. اما هر طور بود ماشین جور کردیم و رفتیم طرف بیمارستان. وسط راه تازه متوجه شدم محمد است. دنیا روی سرم خراب شد. مثل مادر بچه از دست داده زدم زیر گریه.

محمد ۱۶ ساله بیشتر نداشت اما بمب انرژی بود بین بچه های محل. تیر درست وسط پیشانی اش نشسته بود. از اورکتی که تنش بود می شد حدس زد چرا ترورش کرده اند. آنوقت ها اورکت کره ای و یا کمی ریش حجت را برای منافقین تمام می کرد تا کسی را غرق در خون کنند. یا با کلت یا با تیغ موکت بری یا اگر از دستشان بر می آمد با اطو و آب جوش. کافی بود مغازه ای عکس امام روی دیوارش نصب شده باشد. تا وسط روز داخلش نارنجک بیاندازند. کاری هم به این نداشتند که داخل مغازه پر باشد از زن و بچه. بعدها تلوزیون بخشی از اعترافاتشان را نشان داد. حقیقتا حیوان هم نمی توانست اینقدر وحشی و شقی باشد. مصداق بارز "بل هم اضل"

دواعش حرامی که شروع به پوست اندازی کردند و ذات پلیدشان را با انواع و اقسام ترور و کشتار نشان دادند. خاطرات تلخ جنایت های منافقین برایم زنده شد. برای ما که آن سال ها را تجربه کرده بودیم شنیدن و دیدن این خبرها خیلی تازگی نداشت. درد داشت. اشک داشت. غصه هم. اما عجیب نبود.

عجیب این بود که روزی ببینیم در این سرزمین عده ای با ژست روشنفکری برای منافقین – بخوانید داعشی های ایرانی دهه شصت – شمع دلسوزی روشن می کنند؟! هیچ وقت حتی به مخیله ام هم خطور نمی کرد که زمانی وجدانی به خود اجازه دهد از این جماعت کثیف دفاع کند. آنهم هم نوا و هم زمان با بی بی سی! اعتراض کنند که چرا منافقین داعش مرام را که در زندان بودند و هرگز از مرام پلید خود پشیمان نشده بودند - بلکه بعد از با خبر شدن از هر انفجار و جنایت به پایکوبی مشغول می شدند و حتی حاضر نبودند با زبان ابراز ندامت کنند - را به جامعه باز نگردانده اید؟! استنادشان هم بشود اظهارات خاک خورده ی شیخ ساده لوحی که دامادش جزء همین منافقین وحشی بود. یعنی آدم چقدر می تواند مگس وار با تاریخ برخورد کند که کشتار قریب به ۱۷ هزار نفر را به دست منافقین کوردل نبیند، اما دلواپس تجدید محاکمه و اعدام داعشی های ایران دهه‌ی شصت شود؟!

یعنی منافع سیاسی می تواند آدم ها را اینقدر تنزل دهد؟ اینقدر پست کند؟! که بخاطر تسویه حساب سیاسی چشم روی حقایق تاریخ ببندد؟! رجالی که امروز به این شبهه‌ بها می دهند حواسشان هست دارند سنگ چه گروهی را به سینه می زنند؟!
 
کلمات کلیدی : سجاد خادم
 
گمنام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۷ ۰۸:۱۸:۰۸
بر حامیان داعش و منافقین تا ابد لعنت (3923942) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۷ ۱۰:۰۷:۵۷
فتنه گران " شاخه اتو کشیده تکفیری ها هستند که الان هم می گن ما نیروی نظامی لازم نداریم ! (3924069) (alef-13)
 
ali
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۷ ۱۱:۲۰:۰۵
بردار عزیز تر از جان. اصلا مسئله دفاع از مجاهدین و ندیدن جنایات این گروه نیست. مسئله نحوه محاکمه یکسری افراد است که در شیوه محاکمه و اجرای حکم ابهام وجود دارد و نیاز است که شفاف سازی شود. این موضوع هیچ ربطی به دفاع از گروه وطن فروش مجاهدین خلق نداشته و ندارد و صرفا یک دفاع از حقوق اساسی و شهروندی کشور است.

(3924154) (alef-2)
 
وکیل دادگستری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۷ ۲۲:۰۹:۰۴
اگر سازمانی در شرایطی که یک کشور مورد تجاوز خارجی قرار گرفته است بالاترین مسئولین کشور خود را با بمب گذاری شهید کند و با دشمن خارجی متجاوز بدون هیچ خجالتی همکاری نظامی و جاسوسی کند و کشور خود را در این همکاری با دشمن متجاوز دچار خطر نابودی و تجزیه کنند ، حکم اعضای وفادار این چنین سازمای در هر کشوری در جهان شدیدترین و بدترین مجازات مجاز ان کشور است. (3925076) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۶-۱۹ ۱۲:۱۵:۲۱
حكم اعدام كاملاً درسته وبجا ودست كسانيكه مجري بودند درد نكنه ولي با نظر ايشان موافقم بايد براي آيندگان شفاف سازي صورت بگيرد (3927350) (alef-11)
 
سلام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۲۰ ۰۸:۴۳:۳۵
کدام ابهام؟!
کسی نامه ی امام را یکبار خوانده باشد میداند
دستور امام بر محاکمه ی مجدد بود
نه اعدام سراسری؟!
این ابهام را چه کسی ایجاد کرد؟!
غیر از منتظری و بی بی سی؟!
الان عده ای دارند ابهام چه کسانی را تکرار می کنند؟!

مگر در زمان اصلاحات یکی از امامان معصوم را متهم به خشونت نکردند؟!
شنونده باید عاقل باشد
والا فردا به امر بی بی سی باید در مورد جنگ نهروان هم
شفاف سازی کنیم (3928422) (alef-11)
 
vahid
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۸ ۱۵:۴۲:۴۰
تو ایران کم نداریم که تفکرات داعشی را انداختن برا خودشون (3926298) (alef-11)
 
بیگی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۲۲ ۱۵:۳۲:۵۵
منافقین را با آب کوثر هم بشویند پاک شدنی نیستند.اینکه مطالبی از گذشته نبش قبر شوند بیشتر جنبه سیاسی دارد تا حقیقت یابی. امام (ره ) یا مسئولین دیگر در آن زمان چه تصمیمی گرفتند یک بحث است و اینکه امروز برای منافقین مجلس ترحیم بگیرند بحث دیگر. ولی مردم شاید صدام را ببخشند که گول ابرقدرتها و طمع خود را خورد ولی رجوی و دارو سته اش خائنین به ملک و ملت هستند و چیزی جز طناب دار و گلوله داغ سهمشان از ایران نیست.حالا این منافقین چه در اوین باشند چه در اشرف . چه سال 1367 باشد وچه 1467 . (3931796) (alef-11)
 
رضا اکبری
Germany
۱۳۹۵-۰۷-۰۳ ۱۳:۴۱:۵۶
عزیز دل من داستان ترورهای کور منافقین به سال های 60 و 61 بر می گردد و اوج موشکباران تهران به سال های پایان جنگ می رسد یعنی سال 67
آقا اواخر سال 66 تازه موشک های اسکاد عراق بردش به تهران رسید. دارید یک مطلب می گید خوب دقت کنید که چی داری می گید (3946974) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته