توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 457015
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام: مردم گوشت و مرغ را گران نخرند/ مرغ کیلویی 7 هزار تومان
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام، گفت: هیچ کمبودی در عرضه مرغ و گوشت قرمز در کشور در ایام تعطیل نوروز وجود ندارد و مرغ گرم در کشور کیلویی 7 هزار تومان و گوشت گوساله کیلویی 31 هزار تومان عرضه می‌شود.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۷ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۸
عباس ولی در گفت‌وگو با فارس، درمورد آخرین وضعیت تامین گوشت قرمز و مرغ در بازار کشور اظهار داشت: با توجه به افزایش مصرف در تعطیلات نوروز توزیع مرغ منجمد با قیمت کیلویی 5700 تومان را در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و میادین میوه و تره‌بار در دستور کار داریم که استقبال خوبی هم از آن شده است.

وی اضافه کرد: تا به امروز 15 هزار تن مرغ منجمد در تعطیلات عید فروش رفته است و سردخانه‌های شرکت پشتیبانی امور دام آمادگی آن را دارد که مرغ منجمد با کیفیت صادراتی را به هر میزان لازم در اختیار سازمان‌های دولتی و دانشگاه‌ها به قیمت 5300 تومان تحویل دهد.

ولی در پاسخ به اینکه در برخی از نقاط پایتخت قیمت مرغ به کیلویی 8500 تومان رسیده است، با تکذیب این موضوع گفت: نمی‌توان گران‌فروشی برخی مغازه‌داران را به حساب کمبود یا افزایش قیمت مرغ گذاشت چرا که مرغ گرم به وفور در بازار عرضه می‌شود و قیمت عمده‌ فروشی آن امروز در میدان بهمن 6300 تومان بوده که در مغازه‌ها کیلویی 7100 تومان به مردم عرضه می‌شود.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام همچنین از توزیع گوشت گرم گوساله در فروشگاه‌های زنجیره‌ای به قیمت 31 هزار تومان خبر داد و گفت: گوشت منجمد وارداتی نیز کیلویی 21 هزار و 500 تومان از همین طریق عرضه می‌شود.

وی به مردم اطمینان خاطر داد که هیچ کمبودی در تامین گوشت و مرغ در ایام تعطیل نوروز در تمام کشور وجود ندارد و خریداران هرگونه افزایش قیمت این محصولات به بهانه کمبود عرضه را به تعزیرات اطلاع دهند.
 
کلمات کلیدی : تورم+قیمت مرغ+قیمت گوشت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.