توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 317911
جواد باید از عادل شاکی باشد یا این استقلالی؟
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۰۰
حاشیه‌های انتخاب بهترین هافبک راست فوتبال ایران هنوز تمام نشده است.

به گزارش خبرآنلاین؛ نظرسنجی آخرین برنامه نود این بود كه چه كسی بعد از انقلاب بهترین هافبك راست فوتبال ایران بود. در لیست نفرات، نام محمد نوازی و مجید نامجو مطلق از استقلال دیده می شد و مهدی مهدوی كیا و كرمانی مقدم هم از پرسپولیس حضور داشتند. در پایان مهدوی كیا به عنوان بهترین بازیكن این پست شناخته شد.
پس از این نظرسنجی محمد نوازی انتقاد تندی از عادل فردوسی پور كرد و گفت: «بیشتر استقلالی ها ۹۰ را تحریم کرده اند و آن را نگاه نمی کنند. شاید اگر همه استقلالی ها برنامه ۹۰ را می دیدند، شرایط متفاوت بود. هواداران استقلال به خاطر حمایت های فردوسی پور از پرسپولیس و مسایل داوری این برنامه را نگاه نمی کنند. عادل شاید انکار کند ولی او پرسپولیسی است. او کاری کرده که دیگر برای تیم ما پنالتی یا خطا نمی گیرند که نمونه اش در بازی تراکتور بود که پنالتی صد در صد ما را نگرفتند.»
نوازی همچنین درباره تفاوت سطح فنی اش با مهدوی کیا گفت: «من چیزی از مهدوی کیا کمتر نداشتم. مهدوی کیا از من بازی ملی بیشتر دارد و در اروپا بازی کرد. من هم از اروپا پیشنهاد داشتم ولی نگذاشتند بروم. در تیم ملی هم یک جریان مافیایی باعث شد به حقم نرسم.»
این انتقادات نوازی با واكنش روزنامه هواداری پرسپولیس مواجه شده است. روزنامه پیروزی در یكی از تیترهای روز جلد خود در شماره روز پنجشنبه به این موضوع واكنش نشان داده و نوشته است: «جواد باید از عادل شاكی باشد یا این استقلالی؟/ افتخارات نوازی یك سوم كاظمیان است.»
 
کلمات کلیدی : عادل فردوسی پور+باشگاه استقلال+باشگاه پرسپولیس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.