نظر منتشر شده
۳۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 387112
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز:
اقبالی به احمدی‌نژاد یا کاندیدایی او نداریم/بنای مشورت با آیت‌الله مصباح را نداریم/موسوی می‎‌توانست رییس‌جمهور بعدی باشد اگر...
بخش سیاسی الف، ۱۰ شهریور ۹۵
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۴
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز در مورد حضور مصباح‌یزدی در جلسات جامعتین گفت: بنای جامعه روحانیت ورود به انتخابات است؛ در صورتی که جامعه مدرسین هم قبول کند، به صورت مشترک با یکدیگر در این زمینه همکاری می‌کنیم.

به گزارش الف به نقل از خبرگزاری ها، حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم در نشست خبری صبح امروز خود با اشاره به جلسات اخیر جامعه روحانیت گفت: موضوع انتخابات ریاست جمهوری در دستور کار قرار گرفت و کمیته سیاسی اخیرا جلساتی با نمایندگان احزاب اصولگرا داشته است.

او افزود: انتظار از احزاب اصولگرا این بوده که جامعه روحانیت فعالیت انتخاباتی خود را آغاز کنند. اصولگرایان همراهی خود را با اقدامات جامعه اعلام کردند و گفتند مثل گذشته ملتزم به محوریت جامعه روحانیت هستیم و با وفاداری به جامعه روحانیت که همیشه قدم‌ها اول را برمی‌دارد، این جلسات مورد استقبال اعضا قرار گرفت.

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز تصریح کرد: همه پذیرفتند اقداماتی صورت گیرد؛ قرار شد با همه احزاب اصولگرا تعامل کنیم و با شخصیت‌های اصولگرا هم صحبت کنیم تا راهکاری برای انتخابات آینده داشته باشیم.

دیدار موحدی کرمانی و یزدی در حد پیشنهاد است
مصباحی‌مقدم در مورد دیدار یزدی و موحدی کرمانی، گفت: این دیدار فعلا در حد پیشنهاد است و اطلاع ندارم تماس برقرار شد یا خیر

حضور مصباح‌یزدی در جلسات موحدی و یزدی
او در پاسخ به سوالی مورد حضور مصباح یزدی در جلسات جامعتین گفت: بنای جامعه روحانیت ورود به انتخابات است؛ در صورتی که جامعه مدرسین هم قبول کند، مشترکا همکاری می‌کنیم؛ بیشتر از این دنبال چیزی نیستیم. خودم هم کاندیدا نیستم و هنوز وارد مصادیق نشدیم.

مصباحی‌مقدم درباره شرط آیت‌الله مصباح‌یزدی برای جامعتین مبنی بر حمایت از جلیلی یا لنکرانی برای انتخابات گفت: آنچه گفتید در مورد شرط آیت‌الله مصباح یزدی، مربوط به دوره گذشته است. در دوره جدید نه چنین چیزی داریم، نه اینکه از جامعه روحانیت بنای مشورت با ایشان را داریم، دوره قبل هم ایشان به میدان نیامد.

عبور از روحانی مطرح فعلا مطرح نیست
خبرنگاری در مورد احتمال حضور روحانی در جمع کاندیداهای جامعه روحانیت پرسید که مصباحی مقدم گفت: آنچه قبلا مصاحبه کردم به عنوان دیدگاه شخصی بود، الان به عنوان سخنگوی جامعه روحانیت صحبت می‌کنم و نمی‌توانم نفیا و اثباتا در مورد روحانی صحبت کنیم؛ هنوز وارد مصادیق نشدیم، الان عبور از روحانی معنی ندارد چون هنوز بحثی مطرح نشده است.

توضیح در مورد تاثیر انتخابات ایران و آمریکا
او در پاسخ به سوالی در مورد تاثیر انتخابات آمریکا بر ایران، گفت: انتخابات آیران تحت تاثیر انتخابات آمریکا قرار نمی‌گیرد، ما به استقلال سیاسی رسیدیم آنها مایل هستند تاثیرگذاری داشته باشند، اما مردم و دولتمردان ما اینطور فکر نمی کنند نظام آنها استکباری است.

وضعیت شورای ائتلاف
مصباحی مقدم در توضیح شورای ائتلاف اصولگرایان توضیح داد: شورای ائتلاف قبلی مجدد شکل نگرفته و در قدم ابتدایی هستیم، امیدواریم زودتر ائتلافی را شکل بدهیم و هر چه سریعتر به نتیجه برسیم.

نه به احمدی‌نژاد اقبال داریم، نه به افرادی او را معرفی می‌کنند
او در مورد احتمال حمایت از احمدی‌نژاد گفت: دوره احمدی‌نژاد و دوره تاثیرگذاری سیاسی‌شان تمام شد، این دیدگاه با مذاق جامعه هم تطبیق دارد جامعه روحانیت نه اقبال به شخص احمدی نژاد دارد نه اقبال به افرادی که وی معرفی کند.

مصباحی مقدم تصریح کرد: جامعه روحانیت یک جریان مستقل و معتدل است و تاریخ فعالیتش نشان می‌دهد تندروی را بر نمی‌تابد، اگر تندروها تعدیل شوند، با آنها همکاری می‌کنیم، اگر نه همکاری نمی‌کنیم.

با جامعه مدرسین ائتلاف می‌کنیم نه با شخص آیت‌الله یزدی
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز افزودک هیچ گاه به فکر ائتلاف با اشخاص نبودیم، با تشکل‌ها اتلاف می‌کنیم، با آیت‌الله محمد یزدی هم تلاش می‌کنیم در قالب جامعه مدرسین به همگرایی و ائتلاف برسیم؛ نه با شخص.

انتظار داریم آقایان روحانی و هاشمی و ناطق به جلسات بیایند
این فعال سیاسی اصولگرا در مورد دعوت از روحانی، هاشمی و ناطق و امامی کاشانی اینگونه توضیح داد: این بزرگان جلسه قبل قرار بود دعوت بشوند و این کار صورت گرفت، امیدواریم آقایان هم مرحمت کنند بیایند. آنها عضو بنیانگذار هستند، لذا ما امید و انتظار خود را برای تشریف‌فرمایی آنها اعلام می‌کنیم، راهی هم جز این نداریم.

در هیچ انتخاباتی از احمدی‌نژاد حمایت نکردیم
او افزود: در مورد کاندیداتوری احمدی‌نژاد نه در ۸۴ و نه در ۸۸ جامعه روحانیت رسما حمایت نکرد و مکرر اظهار کرد با حمایت احزاب اصولگرا برای ریاست جمهوری به تفاهم نرسیدم، پس ضرورت ندارد روی او حساب خاصی را باز کنیم.

توضیح در مورد تحرکات زود هنگام
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز در مورد فعالیت‌های انتخاباتی زودهنگام گفت: اگر به عنوان تمهید مقدمات باشد، اما اشکالی ندارد اگر تبلیغات انتخاباتی باشد اشتباه است و خاصیت خود را از دست می‌دهد. انتظار از شخصیت‌های اصولگرا این است برای اعلام تمایل به کاندیداتوری در فرآیند جمعی وارد شوند، چون اقدام شخصی، اقدام‌های جمعی را خنثی می‌کند.

او اضافه کرد: تجربه داریم آقای هاشمی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در سال ۸۴ بود، جامعه دور دوم از او حمایت نکرد؛ این به رفتار کاندیدا بستگی دارد، گاهی کاندیدا از جامعه تقاضای حمایت می‌کند و در اقدام جمعی به نتیجه می‌رسیم؛ گاهی هم فرد مستقلا وارد می‌شود که ما الزامی برای حمایت نداریم؛ لذا همه چیز به شرایط باز می‌گردد.

نشانه‌ای برای ردصلاحیت روحانی وجود ندارد
نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی مبنی بر احتمال ردصلاحیت رییس جمهور کنونی تاکید کرد: نشانه جدی وجود ندارد که صلاحیت آقای روحانی را برای انتخابات سال بعد زیر سوال ببرد.

جبهه پایداری به ما بپیوندد
خبرنگاری در مورد برنامه جامعه روحانیت برای همکاری با جبهه پایداری پرسید که مصباحی مقدم اینگونه توضیح داد: آقای مصباح به میدان نیامدند، بعید هم می‌دانم به میدان بیایند. در مورد پایداری، از آنها دعوت می‌کنیم برای پیوستن به حرکت ما، تا در یک کار جمعی به نتیجه برسیم.

اگر موسوی نتیجه انتخابات را می‌پذیرفت، رییس جمهور بعدی بود
خبرنگار دیگر گفت سال ۸۸ هنوز فضای سیاسی را تحت تاثیر قرار داده، آیا این انتخابات را هم تحت تاثیر می‌گذارد؛ سخنگوی جامعه روحانیت پاسخ داد: انتخابات ۸۸ واقعا خوب و یک حماسه سیاسی بود، نتیجه هم این شد ۲۵ میلیون رای احمدی‌نژاد و ۱۳ میلیون مهندس موسوی.

او ادامه داد: اگر موسوی تن می‌داد، شک نداشتم رییس جمهور بعدی بود، اگر دروغ تقلب را دنبال نمی‌کرد، جامعه با مشکل مواجه نمی‌شد. اعتراض بی‌معنای آقایان موسوی و کروبی باعث هزینه سنگین به جمهوری ‌اسلامی در منطقه و داخل شد و ظلم بزرگی بود چراکه تاریخ نشان داده کسی سفارشی از صندوق رای بیرون نمی‌آید.

مصباحی مقدم افزود: بعدها برخی متوجه اشتباه آقایان موسوی و کروبی شدند و حمایت نکردند، کسانی که به خیابان‌ها آمدند و در انتخابات‌ها شرکت نمی‌کردند و به موسوی و کروبی هم علاقه نداشتند، خواستند زیر چتر این اعتراض، مطالبات خود را دنبال کنند و وقتی شعار نه غزه نه لبنان دادند و روی جمهوری اسلامی و ولایت فقیه خط کشیدند، حکایت از این داشت که پایبند به ارزش‌های دینی هم نیستند، برای همین مردم نه دی به میدان آمدند و ای‌کاش متنبه می‌شدند؛ اگر می‌شد دیگر استخوان لای زخم نمی‌شد.

مهدوی کنی گفت بین بد و بدتر انتخاب می‌کنیم
خبرنگاری به حمایت قاطع اصولگرایان از احمدی‌نژاد و دیدگاه جامعه روحانیت در مورد محاکمه موسوی و کروبی اشاره کرد که مصباحی‌مقدم اینگونه پاسخ داد: این حمایت مربوط به احزاب نبود، حداقل جامعه روحانیت این حمایت را نداشت، اگرچه مرحوم مهدوی‌کنی شخصا از او حمایت کرد و گفت در شرایطی تصمیم می‌گیریم که انتخاب بین بد و بدتر می‌کنیم.

سخنگوی جامعه روحانیت در مورد محاکمه احمدی‌نژاد گفت: به عنوان نماینده سه دوره مجلس گلایه از قوه قضاییه دارم که باید در هنگام خود به اتهامات دولتمردان قبل می‌پرداخت. مجلس چند بار تخلفات رییس جمهور را به رای گذاشت و به قوه داد. می‌گویند پرونده در جریان است، آیا نباید به عموم گزارش شود؟ ما نمی‌گوییم ضربتی انجام شود، اما مردم باید مطلع باشند. تکلیف انتخابات دوره بعد را این رسیدگی‌ها مشخص می‌کند.

بازتاب محاکمه موسوی و کروبی به نفع نظام نیست
نماینده سه دوره مجلس شورای اسلامی با اشاره به موضوع حصر و محاکمه محصوران که سوال یکی از خبرنگاران بود، گفت: گفته شده به اتهامات آقایان موسوی و کروبی رسیدگی قضایی شود؛ شفاف‌ترین پاسخ را در این مورد رهبری دادند. به نظر می‌رسد محاکمه به نفع آنها و نظام نیست؛ محاکمه بدون پشیمانی آنها محکومیت‌شان را سنگین می‌کند. از طرفی اجرای این محکومیت هم به صلاح نیست. بازتاب داخلی وزارت خارجی آن به نفع نظام نیست، لذا اگر تجدید نظری از سوی خود آنها صورت گیرد، شاید بشود به صورتی مساله را حل کرد اما آنها طوری رفتار داشتند که گویی بر حق‌اند پس بهتر است محاکمه را کنار بگذاریم.

مصباحی مقدم افزود: معتقدم سال ۸۸ و در مناظرات انتخاباتی، تقصیراتی متوجه آقای احمدی‌نژاد بوده، اما وزنی که آقای مطهری به این مسئله می‌دهد را قبول ندارم.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ ۲۱:۰۱
 
۱۳۹۵/۰۸/۲۶ ۱۲:۱۱
 
۱۳۹۵/۰۷/۰۷ ۱۴:۴۹
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۷ ۱۶:۰۰
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۷ ۱۲:۴۳
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۷ ۱۲:۱۲
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۷ ۰۸:۱۸
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۴ ۱۴:۴۶
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۳ ۱۳:۴۶
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۳ ۱۰:۴۹
 
 
کلمات کلیدی : مصباحی مقدم+احمدی نژاد+جامعه روحانیت مبارز
 
خیشه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۰ ۱۲:۳۰:۱۴
من به عنوان یک اصولگرا به احمدی نزاد رای نمیدهم.
اما خوشمان بیاد یا بدمان بیاد با وضعیتی که این دولت دارد اگه در انتخابات سال اینده شرکت کند به نظرم با اقبال بالای 15 میلیونی روبه رو خواهد شد.
اطرافیان بنده که از قشر متوسط به بالای جامعه (از نظر اقتصادی) هستند همگی می گویند احمدی نزاد بیاد بهش رای میدهیم. (3912736) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۶-۱۰ ۱۵:۰۶:۳۶
آقای مصباحی مقدم ؛ احمدی نژاد علیرغم ضعفهایش در اواخر صدارتش که ناشی از اعتماد بی مورد وی به اصلاحاتی ها بوده ، هنوز هم نیازی به تأیید و یا تکذیب امثالکم ندارد .
احمدی نژاد در صورت دوری از تئوری های شکست خورده ی اصلاحات ، در مقابل لشکری از تدبیران مدعی هم ، شانس اول است (3913055) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۰ ۱۶:۱۲:۳۲
فقط دکتر روحانی (3913170) (alef-3)
 
مشکین نقاب
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۰ ۱۷:۴۶:۲۵
جناب آقای مصباحی مقدم
شما قرار نیست در مورد آمدن یا نیامد احمدی نژاد اظهارنظر کنید...
شما اندازه و در حد خودتان می توانید صحبت کنید. (3913403) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۱ ۰۷:۱۲:۵۰
من احساس می کنم جناب مصباحی مقدم لازم است بر حب و بغض های شخصی خودشان خصوصا در اظهار نظرات مشعشعی که دارند مدیریت لازم را داشته باشند. (3914123) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۶-۱۰ ۲۲:۰۹:۲۳
من هم بهش رای میدم.
دانشجوی دکتری اقتصاد دانشگاه تهرانم.
دست کمش اینه که اینقدر تحقیرهای دوره روحانی رو تحمل نمی کنیم. (3913793) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۶-۱۰ ۲۳:۰۶:۲۵
من به روحانی رای دادم اما مطمئن شدم که باید به احمدی نژاد رای بدهم (3913855) (alef-13)
 
قاسم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۰ ۱۲:۳۱:۴۳
مردم در انتخابات خیلی به اینگه کدام ائتلاف از کی حمایت میکند نیستند.
مردم از اصولگرا و اصلاح طلب خسته شدند.
وضعیت اقتصادی مردم نتیجه صندوقهای رای را مشخص میکند.
در حال حاضر اوضاع برای اصلاح طلبان خیلی خوب نیست. (3912741) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۰ ۱۵:۰۶:۳۴
اعتدال نه اصلاح طلب!! (3913054) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۰ ۱۲:۳۳:۰۵
جناب مصباحی مقدم بنده در انتخابات مجلس به شما رای دادم که البته متاسفانه به مجلس راه نیافتید..ولی انتقادی به شما دارم..جدیدا از آنور بام افتاده اید..به نظر من جدیدا از نظر خودتون خیلی میخواهید منطقی و با دیسیپلین عمل کنید که کمی توی ذوق میزنه...به نظر بنده نظراتتون نزدیک به اصلاح طلبان شده تا یک اصولگرای منطقی..چه از نظر اقتصادی و چه سیاسی...ولی خواستم بعنوان یکی از طرفداران شما این توصیه را به شما بکنم که اصلاح طلبان به اندازه خودشان نیرو دارند ونسخه های اصلیشان هم کم کم داره اقبال مردم بهشون کم میشه و شباهت مواضع شما نه مشکلی از شما حل میکنه نه مردم و نه کشور...به نظر بنده همان اصولگرای منطقی و متین بیشتر بر قامت شما برازنده هست و قابل قبول از جانب طرفدارانتان...با آرزوی سلامتی برای شما (3912748) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۰ ۱۲:۴۹:۱۰
"در مورد کاندیداتوری احمدی‌نژاد نه در ۸۴ و نه در ۸۸ جامعه روحانیت رسما حمایت نکرد"

نشون میده احمدی نژاد به حمایت شما نیاز خاصی نداره چه رای بیاره چه نه (3912779) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۰ ۱۳:۳۹:۱۶
آقای مصباحی مقدم ضمن احترام به شما،دارید بی انصافی در مورد ریسس جمهور انقلابی احمدی نژاد میکنید. چرا میگویید نتیجه انتخابات در دادگاه معلوم میشه بهتر نیست در صندوق رای معلوم بشه. آقایان با رد صلاحیت احمدینژاد همه میدانند لابی اصلاح طلبان و اصولگرایان سنتی بوده مردم ممکن است خیلی کم شرکت کنند و انتخابات کم رونق بشود که این خطرناک است.احمدی نژاد هم یک ایرانیست. (3912886) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۰ ۱۳:۴۹:۵۵
من به عنوان یک اصولگرای اصلاح طلب به دکتر احمدی نژاد رای می دهم. (3912908) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۰ ۱۳:۵۱:۱۶
سلام
این جمله ی آخری که فرمودی « معتقدم سال ۸۸ و در مناظرات انتخاباتی، تقصیراتی متوجه آقای احمدی‌نژاد بوده، اما وزنی که آقای مطهری به این مسئله می‌دهد را قبول ندارم» لطفا وزنی را که جنابعالی می دهید مشخص فرمایید . (3912911) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۶-۱۰ ۱۳:۵۶:۲۹
فقط احمدی نژاد
ما کاری به هیچ جناح و تشکل و نمی دونم جمعیت و اینا نداریم فقط احمدی نژاد و بس (3912922) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۱ ۰۷:۱۶:۵۲
آقای احمدی نژاد نقاط قوت بسیار خوبی داشت خصوصا در تعامل وی با مردم و خصوصا محرومان اما ابهامات جدی هم دارد که امیدوارم در مناظرات انتخاباتی تکلیف روشن شود.
ضمن اینکه با شجاعت عرض می کنم جناب جلیلی می تواند همان کسی باشد که نقاط قوت احمدی نژاد را در سطح قابل قبولی دارد و نقاط ضعف وی را خصوصا در تابعیت از رهبری و قانون ندارد. (3914124) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۰ ۱۳:۵۸:۰۵
تحلیل محتوایی این نشست خبری این است که، چند گروه یاد شده ترجیح داده اند با یک دیگر در مورد انتخابات ائتلاف داشته تا اختلاف و تمایل دارند از روحانی با ابلاغ خواسته هایی برای کاندیداتوری حمایت کنند. (3912925) (alef-13)
 
محمدجواد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۰ ۱۴:۱۳:۴۰
با سلام
با همه احترامی که به اکثریت روحانیان محترم دارم ولی فکر می کنم هرکسی یک دوره ای دارد و دوره برخی احزاب و گروه ها تمام شده که جامعه روحانیت و مجمع روحانیون از این قبیل هستند. بهتر که از احمدی نژاد حمایت نکنید ضمن اینکه از تخریب ایشان هم دوری کنید که فردای قیامت بایستی جوابگو باشید .اگه اعتقادی به آن دارید. ضمناً آقای احمدی نژاد هرچی باشد اعتبار و آبروی نظام و امام و شهیدان و رزمندگان اسلام و در کل ولایت را حفظ کرد و هزاران مورد دیگر که جای بحث و نظر در این مجال کوچک نمی گنجد. با تشکر (3912958) (alef-13)
 
۱۳۹۵-۰۶-۱۰ ۱۴:۴۲:۴۴
مردم 16 سال هم دولتهای جناح راست شامل دولت سازندگی و مهرورزی را تجربه کردند و هم 16 سال دولتهای جناح چپ شامل اصلاحات و تدبیر و امید .در شرایط فعلی و حساس منطقه نیاز به دولت ائتلافی فرا جناحی شامل میانه روهای منطقی از هر دو جریان سیاسی کشور هستیم. البته کسانی که پشت سر رهبری محکم از منافه مردم در داخل وخارج حمایت کنند .مشکلات مردم را مشکلات خود ببینند.و در عرصه های جهانی بدنبال عزت و اقتدار کشور باشند. (3913003) (alef-13)
 
عباس
Romania
۱۳۹۵-۰۶-۱۰ ۱۴:۵۱:۴۰
شما سال 84 و 88 نیز از احمدی نژاد حمایت نکرده اید (3913025) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۰ ۱۵:۱۱:۳۸
فقط احمدی، والسلام. (3913060) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۱ ۰۷:۱۷:۵۲
منظورت احمدی نژاده ... دوست عزیز باید تکلیف نقاط ضعف وی از جمله 11 روز خانه نشینی و .. روشن شود (3914125) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۰ ۱۶:۱۵:۴۸
خدایا رحمی بر این ملت بکن کابوس هشت سال پیش تکرار نشه.. (3913183) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۶-۱۰ ۱۷:۱۴:۲۹
فعلا" کابوس این مدت 3 ساله دولت کلید است (3913346) (alef-3)
 
محی الدین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۰ ۱۶:۲۶:۰۶
احمدی نژاد اگر بیاید رای می آورد (3913222) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۶-۱۰ ۱۷:۳۷:۱۹
من به کسی غیر از احمدی نژاد و روحانی رای میدم (3913393) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۰ ۲۱:۱۲:۴۹
با این ژست متکبرانه خداییش من بین احمدی نژاد و مصباحی مقدم به احمدی نژاد رای می دم (3913694) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۰ ۲۱:۳۳:۱۳
احمدی نژاد بقدری برای نظام و کشور هزینه درست کرده که اجازه حضور نخواهد یافت. شرایط منطقه، درآمدهای نفتی، سطح فساد گذشته و...بقدری بحرانی است که کشور تاب تحمل اتفاقی از آن جنس را دیگر نخواهد داشت! (3913727) (alef-13)
 
فرهودی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۰ ۲۱:۴۵:۰۲
جناب آقای مصباحی، وقت بیداری شما فرا رسیده و باید بیدار شوید، واقعیّت جامعه و اقبال عمومی و توده مردم، غیر از تخیّلات امثال شما است که شب را با آنها به روز و روز را به شب می رسانید. با این و آن جلسه گذاشتن و تفاهم و و حدت درست کردن فقط خیال شما را در عالم تنهایی سرخوش و یا ناخوش میکند،نه افکار عمومی که برایش کاری نکرده وشاید فکرش هم نبوده اید، کسی که دلهای مردم را با کار و تلاش ربوده خواهد آمد گرچه شما خوشتان نیاید که اقتضای دمکراسی همین است. (3913746) (alef-13)
 
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۰ ۲۱:۵۹:۵۸
من جوانی از شهرستان کهن وتاریخی داراب دراستان فارس هستم که جانم رادر راه دکتر احمدی نژاد یا مردمی نژاد فدا میکنم چون واقعا مرد بود ودرحقش ظلم شد امیدوارم دوباره احمدی نژاد برگردد ودوباره کار وفعالیت شبانه روزی برای عمران کشور شروع شود (3913769) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۱ ۰۲:۰۴:۴۵
معلومه همگی تون مثل چی از حضور احمدی نزاد ترسیدید وگرنه اگر احمدی نژاد به قول شما در جامعه اقبال نداشته باشد اینقدر سعی نمی کنید تخریبش کنید خودتان خوب می دانید با این اوضاع و احوال فقط احمدی نژاد است که رای آور است (3914058) (alef-13)
 
سید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۱ ۰۳:۵۳:۴۶
اقای مصباحی مقدم کلا خیلی علاقمند هستید که حرفهایی بزنید که انگار شما همه کاره جامعه روحانیت مبارز هستین.جامعه روحانیتی که بنیانگذارش رو امثال هاشمی میدونید که شما هم انگار از اصولگرایی به جرگه اصلاحطلبان پیوسین.مطمئن باشید شما تعیین نمیکنید که چه کسب رییس جمهور بشه.درضمن اینم بگم احمدی نژاد راحت با25میلیون رای رییس جمهور میشه اگه بیاد (3914084) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۱ ۰۸:۴۳:۱۹
چپ، راست، کارگزار؛ علیه خدمتگزار... (3914206) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۱ ۱۱:۳۰:۰۲
نه به احمدی‌نژاد اقبال داریم، نه به افرادی او را معرفی می‌کنند

این حرف نشانه ای از مردمی بودن و سلامت سیاسی و اقتصادی آقای احمدی نژاد است درود بر احمدی نژادی که به هیچ یک از جریانات سیاسی وابسته نیست و فقط مردم را در نظر دارد (3914463) (alef-13)
 
leo
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۴ ۱۹:۵۷:۳۹
فقط احمدی نژاد (3919969) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.