توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 507910
برگزاری مراسم تشییع و تدفین دانش آموزان جان باخته هرمزگانی در میناب، رودان و هرمز
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۰
مراسم تشییع و تدفین پیکر دانش آموزان جان باخته در سانحه واژگونی اتوبوس دانش آموزان هرمزگان از دقایقی پیش در شهرهای میناب، رودان و هرمز انجام شد.

به گزارش ایسنا، از ساعت 8 امروز با حضور آحاد مردم و مسئولین شهرهای میناب، رودان و هرمز مراسم تشییع و تدفین پیکر دانش آموزان جان باخته هرمزگانی در سانحه واژگونی اتوبوس در جاده داراب نیز آغاز شد.

دانش آموز زهرا زرنگاری، عضو تشکیلات سازمان دانش‌آموزی در جزیره هرمز بود که مراسم تشییع و تدفین پیکر این نخبه هرمزگانی از ساعت ۸ صبح از جلوی درمانگاه هرمز به سمت گلزار شهدای هرمز آغاز شد.

همچنین مهرنوش ناصری و شیوا مبینی از مدرسه زینبیه و مدرسه هاجر میناب بودند که در این حادثه جان خود را از دست داده و از ساعت 8 صبح مراسم تشییع و تدفین آن ها ازمیدان شهدا مسجد امام خمینی(ره) به سمت بهشت زهرای این شهر آغاز شد.مطهره دلاوری، مینا جمشیدی و فاطمه صادقی نسب سه دانش آموز رودانی بودند که با حضور مردم پیکرهای این دانش آموزان جان باخته از ساعت 8 صبح ز محل فرمانداری تا مدیریت آموزش و پرورش شهرستان رودان تشییع و تدفین در روستای برنطین برگزار می شود.
۱۳۹۶/۰۶/۱۶ ۰۹:۰۲
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۶ ۰۸:۰۸
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۰۲:۰۰
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۴ ۲۳:۳۷
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۳ ۱۷:۰۳
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۲ ۱۴:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۲ ۱۲:۱۹
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۲ ۱۱:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۲ ۱۱:۰۲
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۲ ۱۰:۴۷
 
 
کلمات کلیدی : تصادف + سانحه رانندگی + سوانح جاده‌ای+ دانش آموزان هرمزگانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.