توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 462613
دمای خوزستان ۸ درجه کاهش می‌یابد/ ادامه گرد و غبار اهواز تا فردا
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۵
مدیرکل سازمان هواشناسی خوزستان با اشاره به اینکه احتمال افزایش سرعت باد در اهواز پیش‌بینی شده است، گفت:  بعدازظهر امروز میزان دید در شهرستان اهواز دوباره کاهش می‌یابد.

کوروش بهادری در گفت‌وگو با تسنیم، درباره وضعیت آب و هوای خوزستان اظهار داشت:  با توجه به گرد و غبار موجود اکنون میزان دید در اهواز 3 هزار و 500 متر، امیدیه 7 کیلومتر، بستان 4 کیلومتر و آبادان 6 کیلومتر است.

وی با اشاره به اینکه احتمال افزایش سرعت باد در اهواز پیش‌بینی شده است، افزود:  بعدازظهر امروز میزان دید در شهرستان اهواز دوباره کاهش می‌یابد و به یک هزار و 500 متر می‌رسد؛ علت گردو خاک‌ها کانون‌های داخلی است.

مدیرکل سازمان هواشناسی خوزستان با بیان اینکه دمای هوا روند کاهشی دارد، گفت: روز گذشته گرم‌ترین نقطه استان آغاجاری با 43 درجه بود اما امروز آبادان با 41 درجه گرم‌ترین و ایذه با 15 درجه خنک‌ترین نقاط خوزستان گزارش شدند.

وی تصریح کرد: انتظار داریم روند کاهش دما تا اواخر هفته جاری ادامه پیدا کند و شاهد کاهش 8 درجه‌ای دما در اکثر نقاط استان هستیم. نوسانات دمایی اهواز بین 40 و 27 درجه و ارتفاع اینورژن 299 متر است.

بهادری عنوان کرد: فردا بارش‌های نسبتا خوبی در مرز شمال خوزستان و  جنوب لرستان انتظار داریم که با توجه به کوچ عشایر در مناطق مرتفع استان توصیه می‌کنیم از نشستن در کنار رودخانه‌ها جدا خودداری کنند.
 
کلمات کلیدی : استان خوزستان + قطعی آب و برق + گرد و غبار
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.