نظر منتشر شده
۷
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 262219
جنایت تکان‌دهنده داعش با جسد اسیر کُرد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۲۸
سال گذشته (میلادی) یک مادر کرد برای پیدا کردن فرزند اسیرش به قرار گاه داعش در شهر موصل رفته است. رهبران داعش در قرار گاه از این زن به گرمی پذیرایی می کنند و به این بهانه که از راه دور و درازی آمده است برای او آب و غذا می آورند.

به گزارش عصر ایران، روزنامه حریت ترکیه نوشت: یک شبه نظامی کرد عراقی تبار مدعی شده است که گروه داعش سال گذشته در موصل جسد یک اسیر کرد پیشمرگه را به مادرش که برای یافتن او از روستایی نزدیک به موصل رفته بود، خورانده است.

" یاسر عبدالله" یک شهروند انگلیسی کرد تبار که از ۶ ماه پیش برای جنگ با داعش در قالب گروه های پیشمرگه کرد به عراق رفته است در مصاحبه با روزنامه سان این مطلب را مطرح کرده است.

عبدالله به روزنامه سان گفت:" سال گذشته (میلادی) یک مادر کرد برای پیدا کردن فرزند اسیرش به قرار گاه داعش در شهر موصل رفته است. رهبران داعش در قرار گاه از این زن به گرمی پذیرایی می کنند و به این بهانه که از راه دور و درازی آمده است برای او آب و غذا می آورند.

پس از خوردن غذا مادر فرد اسیر شده از فرماندهان داعش می پرسد چگونه می توانم پسرم را ببینم . فرماندهان نیز به او می گویند چند وقت پیش پسرت را دیدی . چون غذایی که خوردی با گوشت پسرت آماده شده بود!"

روزنامه سان می نویسد: یاسر عبدالله ۳۶ ساله در سال ۲۰۰۰ به بریتانیا مهاجرت کرد و در منطقه یورکشایر اقامت گزید. او هم اکنون صاحب همسر و ۴ فرزند است. این شهروند کردتبار عراقی گفته است سال گذشته پس از اطلاع از موضوع اقدام داعش در خوراندن گوشت پسر به مادر کرد عراقی تصمیم گرفته است به عراق برود و در قالب نیروهای پیشمرگه کرد با داعش مبارزه کند.

تا کنون گزارش های مختلفی از جنایت های عجیب و غریب و بی سابقه داعش در مناطق تحت تسلط این گروه در عراق و سوریه مخابره شده است.

این گروه تروریستی که تعداد افراد آن در حدود ۳۰ هزار نفر برآورد می شود، تا کنون با انتشار فیلم هایی از به بریدن سر، قطع اعضاء بدن و زنده زنده سوزاندن اسرای نظامی در اختیار خودش تلاش کرده است با تکنیک ایجاد رعب و وحشت بر تسلط خود بر مناطق تحت اشغال خود در عراق و سوریه ادامه دهد.

در هفته های گذشته داعش متحمل شکست های سنگینی شده است و روز گذشته بیش از ۳۰ هزار نیروی ارتش و نیروهای شبه نظامی شیعه عراقی در بزرگ ترین عملیات نظامی پس از اشغال موصل در تابستان سال جاری عملیات آزاد سازی شهر تکریت (زادگاه صدام ) را از دست این گروه تروریستی آغاز کرده اند.

این عملیات گام نخست و مهم برای عملیات احتمالی بزرگ تر که قرار است در بهار سال آینده برای آزاد سازی شهر موصل (مفر اصلی داعش در عراق) به اجرا در آید، محسوب می شود.
 
کلمات کلیدی : داعش، عراق، آمریکا، بالگرد، تروریست، تکفیری، اردن
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۲ ۱۶:۳۸:۰۲
دیگه آبرویی رو برای اسلام و مسلمونها نگذاشتن این حرومزاده های داعشی (2720098) (alef-11)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۲ ۱۸:۵۰:۲۲
مگر مسلمون هستن اینا؟ بعثی + قاچاقچی + وهابی + جاسوسهای غربی + عوامل بی دین اردن و اسرائیل + ... (2720350) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۲ ۱۸:۵۷:۴۹
کسی که اسلام رو بشناسه میفهمه که کار اینا ربطی به اسلام و مسلمانی نداره. (2720365) (alef-3)
 
ماراب
۱۳۹۴-۰۳-۲۱ ۰۸:۵۱:۴۵
هموطن عزیز اینا مسلمان نیستند دلیل نمیشه هر کی رو خودش اسم مسلمان گذاشت همون مسلمان باشه دارند با نام اسلام متاسفانه این کارا رو میکنند (2955729) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۲ ۱۹:۲۰:۰۰
کردها همیشه مظلومترین بودند (2720394) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۲ ۱۹:۳۲:۱۶
خدایا کجایی؟ (2720429) (alef-3)
 
علی
۱۳۹۳-۱۲-۱۳ ۱۵:۰۸:۰۱
کردها از نژاد اصیل ایرانی هستنتد و به همین خاطر خون هر ایرانی در این جنایتها به جوش می اید . در حال حاضر هم فقط ایران به صورت مستقیم در جنگ است (2721996) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
جنایت تکان‌دهنده داعش با جسد اسیر کُرد