نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 464134
زمان اجرای ضریب افزایش حقوق فرهنگیان
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۹
بخشنامه تعیین ضریب حقوق کارکنان وزارت آموزش‌وپرورش ابلاغ شده است که براین اساس افزایش ۱۰ درصدی حقوق فرهنگیان در سال ۹۶ اعمال خواهد شد.

به گزارش تسنیم، بخشنامه تعیین ضریب حقوق کارکنان از سوی معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش ابلاغ شد که بر این اساس ضریب حقوق سال 96 و حداقل و حداکثر حقوق مزایای مستمر شاغلان مشخص شده است.

مطابق این بخشنامه، ضریب حقوق سال 96 شاغلین مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری 1.695 ریال است همچنین حداقل حقوق و مزایای مستمر شاغلان موضوع ماده 76 قانون مدیریت خدمات کشوری برای کارمندان دستگاه‌های اجرایی مشمول این قانون و سایر مشمولین ماده مذکور در سال 96 به میزان 10 میلیون و 350 هزار ریال و حداکثر حقوق این کارکنان 7 برابر حقوق مذکور در این بند به میزان 72 میلیون و 450 هزار ریال خواهد بود.

در همین رابطه شهباز بیگی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش‌وپرورش شهرستان‌های استان تهران به تسنیم گفت: این بخشنامه ناظر به افزایش 10 درصدی حقوق فرهنگیان در سال 96 است که با ابلاغ آن به ادارات کل آموزش‌وپرورش استان‌ها، آن را به واحد کارگزینی برای اجرا ارجاع کردیم.

وی افزود: نگارش این بخشنامه نیز به دست ما رسیده است تا براساس آن افزایش 10 درصدی حقوق فرهنگیان را در سال 96 اعمال کنیم.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش‌وپرورش شهرستان‌های استان تهران در پاسخ به این پرسش که آیا این افزایش حقوق از فروردین اعمال می‌شود؟ گفت:‌ حقوق فروردین بسته شده است و مجدد نمی‌توان احکام را صادر کرد و  آن را در حقوق اردیبهشت اعمال خواهیم کرد.

 امور اداری وزارت آموزش‌وپرورش نیز با ابلاغ اطلاعیه‌ای به استان‌ها خواستار صدور احکام افزایش ضریب سال جاری شد.
 
کلمات کلیدی : فرهنگیان، معلمان، حقوق
 
معلم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۳۱ ۱۳:۱۹:۵۳
سلام حقوق من معلم با 26 سال سابقه و مدرك ليسانس و 3 تا بچه 266 هزار تومن زياد شده يعني 20هزار تومان كمتر از پارسال . جالبه نه؟ (4270519) (alef-11)
 
رضا
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۳۱ ۱۳:۲۰:۱۳
سلام, مگر بقیه ی کارمندان هم اینقدر اضافه نشده!!!!!!!! , چرا همه اش گیر به فرهنگیان داده اید, چرا پولهایی که به بهانه اعیاد و..... به کارمندان بانک می دهند, نمی گویید, چرا افزایش حقوق پنجاه درصدی نظامیان قبل از عید را رسانه ای نمی کنید, واقعا رسانه ها ظلم مضاعف به فرهنگیان می کنند. (4270523) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۳۱ ۱۴:۰۹:۳۰
این خبر بود؟!.10درصد +50درصد دیگه برای کارمندان بانک و نفت وبرق و پرستاران و...اعمال شده است .چرا آن راخبر رسانی نمی کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (4270593) (alef-11)
 
مشعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۳۱ ۲۱:۱۸:۱۳
زمان قبل از انتخابات. (4271447) (alef-11)
 
۱۳۹۶-۰۲-۰۷ ۰۹:۰۱:۵۸
دوستان عزیز چراعصبانی میشویدمگرخبرنداریدکه این افزایش حقوقها هرسال فقط درموردمعلمان است وکارمندان بیچاره دیگروزارتخانه ها فقط برای رضای خدا کارمیکنند (4287933) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.