نظر منتشر شده
۸۸
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 194035
رحیمی همه را به اعتراض مقابل یک نهاد امنیتی دعوت کرد/ دفاع از اخلالگر ارزی
بخش داخلی الف، 5 مرداد 92
تاریخ انتشار : شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۴۵
معاون اول رئیس جمهور همه را به اعتراض علیه دستگیری یک متهم به فساد اقتصادی در ماجرای گرانی ارز دعوت کرد.

به گزارش الف محمد رضا رحيمي شامگاه جمعه در مراسم افتتاح مركز جراحي قلب شهيد بروجردي در سنندج، در اظهاراتي بی سابقه با انتقاد از بازداشت و زنداني كردن مديرعامل شركت "خ" كه سال گذشته در جريان مسائل ارزي به وجود آمده در كشور، بازداشت شده بود، بيان كرد: من در طول عمرم از نوشيدني هاي این شركت نخورده ام و حتي براي يك بار مديرعامل اين كارخانه را نيز نديده ام ولي در بازجویي از وي پرسيده اند تو بايد اعلام كني كه با رحيمي چه ارتباطي داري.

وي بيان كرد: دو دستگاه و سازمان در كشور اختلاف دارند و اين فرد قرباني اين اختلاف شده و وي را زنداني كرده اند اين در حالي است كه ما در كشور قوه قضائيه داريم و اگر اين فرد تخلفي كرده است بايد دستگاه قضا با وي برخورد كند نه اينكه از سوي يك نهاد ديگر بازداشت شود و كسي هم در اين خصوص پاسخگو نباشد.

معاون اول رئيس جمهور ادامه داد: من امروز از آقاي استاندار در مورد وضعيت وي پرسيدم كه وي اعلام كرد اين فرد همچنان بازداشت است و اين براي كردستان خيلي بد است و همه بايد به اين موضوع اعتراض كنند و من انتظار دارم كه نماينده ولي فقيه در كردستان و نمايندگان مردم در اين استان به اين موضوع اعتراض كرده تا زمينه براي آزادي وي فراهم شود.

وي اظهار داشت: جرم مديرعامل این شركت و اين سرمايه گذار كردستاني اين است كه اين فرد آمده و در كردستان سرمايه گذاري كرده است. اگر وي سرمايه گذاري اش را در كشور خارجي انجام مي داد، كسي با وي كاري نداشت، ولي وقتي كه در كردستان سرمايه گذاري كرده است، همه به وي گير مي دهند و امروز هم بازداشت شده است.

رحيمي با انتقاد از بي تفاوتي نمايندگان مردم استان كردستان در مجلس شوراي اسلامي گفت: اگر شما به عنوان نماينده مردم به دنبال منافع مردم كردستان هستيد، بسم الله وارد ميدان شده و نسبت به اين بازداشت اعتراض كنيد، تا فرد نامبرده آزاد شود و افراد بيشتري ترغيب شوند تا در كردستان سرمايه گذاري كنند.

وي يادآور شد: يكي از نخبگان كردستان همين فرد است كه بدون هيچ گونه دليلي زنداني است و وقتي كه ما از نخبگان اين استان حمايت نكنيم در حوزه سرمايه گذاري براي صنعت كردستان هم دچار مشكل مي شويم و باز هم من اعلام مي كنم كه در طول زندگي حتي يك بار اين فرد را نديده ام و هيچ ارتباطي با من ندارد.

گفتنی است فرد یادشده صاحب یک شرکت تولید نوشابه و نوشیدنی است. وی به اتهام اخلال در بازار ارز کشور مدتی پیش دستگیر شد. همان زمانی که رحیمی مقصر اصلی بازار ارز را جمشید بسم الله معرفی کرده بود. جمشید بسم الله مدتی بعد دستگیر و به دلیل دست فروش و دلال بودن خرده پای بازار آزاد شد. ماه ها پیش به دنبال بالا رفتن قیمت ارز و کم کاری دولت در سامان بخشیدن به این بازار دستگاه قضائی از ورود به این حوزه و فرمانده سپاه پاسداران از حضور این نهاد در برخورد با اخلال گران بازار ارز خبر داد تا سرانجام پس از گذشت نزدیک به یک ماه، فرد مورد حمایت رحیمی به عنوان یکی از متهمین اصلی اخلال گری در بازار ارز معرفی و دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری ها در آن ایام وی در بازار ارز در زمستان سال ۹۰ با همراهی باندهای ثروت و قدرت، به عنوان معتمد برخی دستگاه‌ها، ارزهای سهمیه‌‌ای ارزان را می‌گرفت و به جای ساماندهی بازار و کنترل قیمت‌ها، کارهای دیگری با آنها انجام می‌داد.

او که اهل کردستان است و نامش از سال ۸۵ به بعد در سنندج بیشتر بر سر زبان‌ها افتاده است، به صورت خانوادگی کارهایش را جلو می‌برد. وی ابتدا شرکت تولیدی و صنعتی "خ.ز" که با برند ماءالشعیر معروف‌تر شد، را با اقدامات "خیرخواهانه" راه انداخت و همچنین با راه‌اندازی مجتمع‌های رفاهی و تفریحی با باندهای ثروت و قدرت ارتباط برقرار کرد و از آن پس بود که دیگر کردستانی‌ها، او را بیشتر شناختند.

وضعیت طوری پیش رفت که او روز به روز قدرت مالی و اقتصادی‌اش بیشتر و بیشتر شد و با حمایت‌های باندهای ثروت و قدرت، به دریافت تسهیلات بانکی روی آورد. این در حالی بود که او در روزهای اول فعالیتش در عرصه اقتصادی، هرجا می‌رفت، می‌گفت،"نیازی به پول دولت ندارم و می‌خواهم اشتغالزایی کنم."

وی در عین حال توانست علاوه بر دریافت لوح تقدیر وزارت صنعت به عنوان واحد صنعتی نمونه در سال ۸۷، و چندین لوح تقدیر دیگر، در همایشی که با عنوان جشنواره ملی کارآفرینان برتر با حضور رئیس جمهور برگزار شد، به عنوان کارآفرین برتر مورد تقدیر قرار بگیرد.

بعدها ابهامات درباره نفوذهای اقتصادی وی فزاینده شد و در ادامه او با همراهمی باندهای ثروت و قدرت، یکی از بزرگترین صرافی‌های ایران "ز" را با دریافت مجوز رسمی صرافی نوع اول از بانک مرکزی به شماره ثبت "۴۲۰۴۶۸" تاسیس کرد.

با تاسیس این صرافی بزرگ، این بار نام وی در پایتخت ایران و آن هم در بازار ارز بر سرزبان افتاد؛ یکی از معدود صرافی‌هایی که در دوبی هم دفتر راه انداخت و از آن پس، ماموریت او گویا توزیع سهمیه‌‌های ارزی ارزان برای ساماندهی بازار ارز و کنترل قیمتها بود؛ سهمیه‌هایی که خوشبختانه هم اکنون حذف شده است، اما در گذشته - زمستان سال ۹۰- بوی رانت و سوء‌استفاده از ثروت ملی کشور را می‌داد.

در همین حال، او بعد از جلسه در بانک مرکزی، در تاریخ ۱۵ مهرماه سال ۹۰ در شعبه ارزی پارسا بانک ملی ایران افتتاح حساب کرد و در زمستان با همراهی باندهای ثروت و قدرت، ارز‌های سهمیه‌ای ارزان به این حساب و از آنجا به بانک ملی در دوبی منتقل می‌شد؛ ارزهایی که ظاهراً به بازار نمی‌رفت و در جاهای دیگر نگهداری می‌شد و همین موضوع به علاوه اقدامات مشابه اخلالگران دیگر، موجب شد تا در اواسط زمستان پارسال، قیمت دلار رکوردزنی کند.

گفته می شود صرافی‌های مستقر در دوبی کارشان فروش ارزهای سهمیه ای به واردکنندگان به قیمتی بالاتر بود به گونه ای که برخی شرکت‌های مستقر در دوبی دست از تجارت کشیدند و صرفا آن ارزها را می‌فروختند.
 
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۱:۵۸:۵۳
زمستان سال ۹۰- بوی رانت و سوء‌استفاده از ثروت ملی کشور ....
یعنی چون بوی رانت می امد دستگیرش کردین؟
همین؟یعنی این همه خودرو با رانت میلیارد دلاری وارد شده که از بو هم گذشته و ثابت شده رها باشن و چون این بابا بوی رانت میده خفت بشه
انصافتون و شکر (1533036) (alef-2)
 
صادقی
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۵:۲۹:۱۵
کاش مساله فقط خودرو بود یکی نیست به این بابا بگه شما اول بیا جواب ملت رو بابت اختلاص بیمه بده بعد برو از نوشابه دفاع کن (1533611) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۷:۰۲:۱۳
با اینکه ایران درآمد 800 میلیارد دلاری داشت دستور از حارج آمده بود باید طرح ریاضت کشی را اجرا کنید ریال هم یک چهارم قیمت واقعیش کنید همه مقامات هم دست در دست هم اجرا کردند بقیه هم بهانه هست می خواهند اجرای این دستور را ادامه دهند یا که نه همین الان هم می شود دلار را به قیمت 1000 تومان برگرداند همه کارها و حرفهای همه مقامات هم فیلم هست همه هم تقصیر را گردن دیگری می اندازند و همه پشت پرده در حال اجرای همین دستورات هستند (1533808) (alef-10)
 
باباسعید
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۲۰:۲۵:۴۱
ای کاش قانونی بود که مدعیان دروغ دینداری که مبتلا به فساد می شوند شدید تر ادب شوند.... (1534255) (alef-6)
 
ببهههه
۱۳۹۲-۰۵-۰۶ ۰۸:۲۰:۵۹
در اینکه حاج اقا رحیمیی مظنون به اختلاس هستن شکی نیست ولی این حرف غلطی نیست ک باید قوه قضاییه رسیدگی کنهو اخه اینجوری میشه هرکیو گرفت و زد و اعتراف گرفت (1534916) (alef-6)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۲:۰۲:۲۹
خدایا،
خدایا...
خدایا.....
زودتر این دولت تموم شه
لطفاً
خواهشاً
باورم نمیشه داره تموم میشه (1533049) (alef-2)
 
حامد
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۶:۲۵:۴۵
خیالت راحت باشه که اگه این دولت هم تمام بشه آنقدر در ادارات و مراکز مختلف عوامل خودش را ظرف چند سال چیده و همچنین حامیان این دولت سرجای خودشان هستند و اون کاری که بخواهند را می کنند و ترسی از کسی ندارند... تابحال که هیچ برخورد جدی با دولتمردان نشده (1533732) (alef-10)
 
دلی خون
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۲:۰۲:۳۵
اب از سرمون گذشت هنوز از حروف ح خ ج برای یک مفسد اقتصادی استفاده می کنید... (1533050) (alef-2)
 
درد
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۴:۱۷:۳۸
لابد از خودش شک داره که اینهمه اسرار به ازادی این اقا از طریق شورش داره. (1533412) (alef-10)
 
اختاپوس
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۴:۴۹:۵۰
فقط مهدی هاشمی رو نمیشد "م ه" معرفی کرد.

هرچی مفسد اقتصادی هست رو با حرف بیان میکنند، اونوقت پسر آیت الله هاشمی رو نه تنها با نام و نام خانوادگی معرفی میکنند، بلکه یکی از نمایندگان معلوم الحال از پدر ایشان (آیت الله هاشمی) با اختاپوس نام میبرند.

این است عدالت اسلامی (1533502) (alef-6)
 
بیچقی
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۴:۵۶:۲۰
قوه ی قضاییه در اجرای حکم ضعفا خیلی تیز عمل میکند ولی برای این غولان از خدا بیخبر خیلی بی خیال است خدا را به روح رسولله قسمش میدهیم رحیمی را رسوا گرداند. (1533523) (alef-6)
 
ناشناس
۱۳۹۲-۰۵-۰۶ ۱۲:۲۶:۳۶
اگه يه جوان بود كه يه بسته اسكناس 100 هزار تومني دزديده بود ، اسم خودش و تموم فاميلاشو جار مي زدند (1535363) (alef-6)
 
دایی سعید
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۲:۰۶:۲۲
از قوه ی قضاییه انتظاری نیست ولی به حق دل درد کشیده ی ملت ایران خداوند جبار رحیمی را در همین دنیا به سزای اعمالش برساند. (1533065) (alef-2)
 
علی...
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۲:۱۸:۳۲
ایشون خیلی خوب میدونه چند روز دیگه باید از مقامش کنار بره و باید بابت اتهامات فسادمالی بیمه و ... پاسخگو باشد. چطور این هشت سال دلش به حال هموطنان عزیز سنندجی نسوخت؟ (1533097) (alef-10)
 
بیژن
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۲:۱۸:۵۶
شرکت خورشید زریوار با مدیریت عاملی یدالله روزچنگ در کردستان معروفه و تقریباً همه می دونن که آقای رحیمی چه زد و بندی با این آقا دارن؟ (1533098) (alef-2)
 
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۵:۲۸:۳۳
ماها که از این زد وخورد بی اطلاعیم (1533609) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۶:۳۰:۴۹
يك روز همگي خواهيم مرد پس دروغ نگوييم براي بازي قدرت و ثروت سياسيون، خانواده روزچنگ نجيب و خير هستند (1533741) (alef-10)
 
صادقی
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۸:۵۵:۴۲
این درست که خیر هستند بفرمایید ماجرای رحیمی از کجا اب میخوره و رحیمی کجا و کردستان کجا و بفرمایید که سرمایه ها از کجا امده . نه دیگه بفرمایید بگید تا ما هم مطلع بشیم و حرفمون رو پس بگیریم..... (1534030) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۲۰:۰۷:۴۹
ایشون با کی زد و بند نداره؟!!!!!!!!!!!! (1534218) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۲:۲۲:۱۱
اواخر سال 90 پولهای مردم رو تو کردستان به اسم فروش ارز جمع کردن و کسی هم جوابگو نیست.حالا پول ها را هر کسی که بالا کشیده بیاین پس بدین.ملت میفهمن چه خبره.
من یکی از مالباخته های این ماجرا هستم و هیچ کسی هم جوابگو نیست.دار و ندارم رفت الان هم بیکارم.اوضاع اقتصادی رو هم که بر همه عیان هست.متاسفانه در دوره جناب احمدی نژاد و یاران باوفایشان از اخلال و کلاهبردری و اختلاس و هرج ومرج اقتصادی کم نداشتیم.
از آقای توکلی تقاضا دارم که به این موضوع رسیدگی کنند.
چون امیدی به نماینده های مفت خور و ترسو نیست. (1533108) (alef-2)
 
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۲:۲۲:۵۵
ماهیت رحیمی برای همه روشن است ایشان پس از فتنه انگیزی در دولت الان می خواهد کردستان را به هم بزنند و با سفر تبلیغاتی سر مردم کردستان شیره بمالد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (1533114) (alef-2)
 
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۴:۲۰:۳۹
چه ربطی داشت؟؟؟ (1533416) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۵:۱۸:۰۹
ربطش کاملا واضحه عزیزم. وقتی اومده میگه همه باید اعتراض کنند، یعنی میخواد مردم رو بندازه جلو و بره پشتشون قایم بشه. این یعنی بهم زدن کردستان. (1533583) (alef-10)
 
ارش
۱۳۹۲-۰۵-۰۸ ۱۲:۲۴:۰۶
اونایی که از این مساله به این واضحی این طور دفاع میکنند باید پرسید که چه نفعی دارند. ما که زورمون نمیرسه اونهایی که زور دارند و دم از عدل علی (ع) میزنند باید. وگرنه اونها هم متهمند (1539139) (alef-13)
 
مسعود
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۲:۳۱:۵۰
من با رحيمي و كارهايي كه در قبل كرده و موضوع فساد بيمه ايران و ... كاري ندارم اما انصافا در اين مورد . حرف درستي زده اند. اگر تخلفي صورت گرفته قوه قضاييه بايد وارد عمل شود و قانون اجازه بازداشت و تحقيق قضايي را به نهاد ديگري واگذار نكرده است. با تاسف عميق مي بينيم شركتهاي غربي به خاطر ريسك بالاي سرمايه گذاري در ايران و برخي مشكلات و تنگ نظريها و ... به جاي ايران در كشورهاي عربي سرمايه گذاري كرده اند و شركتهاي توليد ماءالشعير و نوشيدني مانند شاني. راني. مانجو و ... راه اندازي كرده اند و صدالبته با صادرات همين محصولات به ايران. كشورهاي عربي سود كلاني به جيب مي زنند و ما به جاي حل ريشه اي مشكلات اقتصادي و تلاطمات ارزي كشور كه ناشي از سوءمديريت مديران ارشد اقتصادي كشور است مي خواهيم با شاخه ها و معلول ها مبارزه كنيم كه البته شايد شاخه و معلول هم نباشند و سرمايه گذاري باشند كه به سود اقتصاد كشور فعاليت و اشتغالزايي و توليد مي كنند. (1533136) (alef-2)
 
حسن
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۲:۳۲:۳۹
واقعا بايد تاسف خورد به اقتصاد يك كشوري كه چند نفر بتوانند بازار ارزش را به هم بريزند.! (1533138) (alef-2)
 
مسعود
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۲:۳۵:۵۷
به نظر من . جمشيد بسم الله يا اين شخصي كه نام برده ايد تنها بهانه هايي براي سرپوش گذاشتن بر اصل موضوع كه بي لياقتي مديران ارشد اقتصادي دولت و ضعف مجلس در نظارتش بر رفتارهاي دولت است مي باشد. چه اتفاق و فاجعه ديگري در اقتصاد بايد بيفتد تا شخص وزير اقتصاد و وزير صنعت و معدن و تجارت و رييس كل بانك مركزي كشور بركنار شوند؟! آيا امكان دارد ارزش پول ملي يك كشور تنها به خاطر چند نفر به ناگاه به يك سوم كاهش پيدا كند؟! با اين حرفهاي پوچ شايد بتوان عده اي عوام و بي سواد را گول زد اما خيل نخبگان و افراد آگاه و بادانش را چطور؟! كاش مجلس در زمان استيضاح وزير اقتصاد. باز هم به مصلحت انديشيهاي زيانبار و سياست زدگي روي نمي آورد. (1533141) (alef-2)
 
مسعود
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۲:۳۷:۴۷
در قضيه فساد عظيم بانكي بايد به تخلفات رسيدگي مي شد اما بايد بسيار مراقب بود كه شركتها و كارخانه هايي كه توسط گروه آريا ايجاد شده و مي تواند تقويت كننده بخش توليد كشور و اشتغالزايي باشد آسيب نبيند و ادامه كار آنها دچار اختلال نشود. قضيه سرمايه گذاري در توليد و امور مولد كه ضدتورم است بسيار بسيار براي اقتصاد كشور حياتي است. (1533147) (alef-2)
 
مسعود
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۲:۴۲:۴۴
بر طبق قانون . من هم با ورود نهادي غير از قوه قضاييه به بحث تخلفات مالي و ... مخالفم اما بايد بدانيم كه مقصر اصلي مشكلات بازار ارز و ... خود دولت است و مقصر دوم مجلس با ضعف نظارتش است. آيا زماني كه بانك مركزي به طور غيرقانوني و شوك آور و شبانه از حساب بانكها پول برداشت كرد هم جمشيد بسم الله و ديگران بودند؟! آيا سالهاي اول دولت احمدي نژاد كه غيرقانوني و بدون مجوز مجلس از حساب ذخيره ارزي آن زمان پول برداشت مي كردند باز هم جمشيد بسم الله و ديگران بودند؟! آيا زماني كه هر ساله گزارش تفريغ بودجه و ديوان محاسبات و ... نشان مي داد كه مثل 50 درصد يا 60 درصد احكام بودجه انجام نشده است و دولت تخلفات فراوان و متعدد كرده است جمشيد بسم الله و ديگران دخيل بودند؟! آيا وقتي با اين كسري بودجه اي كه به دولت بعدي به ارث مي رسد آقايان ساده زيست؟ و عدالت مدار؟ با خانواده و فاميل و آشنا و ... در جمعهاي 100 نفره دسته جمعي به شهرهاي گراني چون نيويورك و مسكو ... مي روند هم جمشيد بسم الله و ديگران مقصرند؟!
مردم پاسخ مي خواهند نه فرافكني و آدرس غلط دادن. (1533158) (alef-2)
 
حميد
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۲:۴۵:۴۵
اگر مطبوعات و احزاب قوي و مستقل و حتي منتقد و با گرايشات مختلف در كشور آزادانه فعاليت مي كردند و در نقد و اعتراض به برخي مسائل و تخلفات . هراس و ترس نداشتند و از ترس توقيف و ... قدرت بيان برخي تخلفات را از همان ابتدا داشتند به يقين فساد بزرگ مالي با اين وسعت و حجم اتفاق نمي افتاد. مشكل بزرگ عرصه رسانه اي ايران اين است كه رسانه در انحصار گروه و جناح خاص سياسي است و اگر گروه ديگر رسانه اي دارد اولا كم حجم است دوما جرات ورود به برخي مسائل را ندارند. (1533167) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۲:۴۹:۰۰
یه سوال از هر کسی که این متن رو میخونه:

"جرم مديرعامل این شركت و اين سرمايه گذار كردستاني اين است كه اين فرد آمده و در كردستان سرمايه گذاري كرده است. اگر وي سرمايه گذاري اش را در كشور خارجي انجام مي داد، كسي با وي كاري نداشت، ولي وقتي كه در كردستان سرمايه گذاري كرده است، همه به وي گير مي دهند و امروز هم بازداشت شده است."

کل سخنرانی و بخصوص این قسمتش , مصداق بارز تلاش برای اختلاف افکنی و ایجاد درگیری قومیتی نیست? (1533179) (alef-2)
 
آرش
۱۳۹۲-۰۵-۰۸ ۱۲:۲۷:۵۹
برو بابا خودتی (1539145) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۳:۰۶:۵۶
البته آقای رحیمی باید برای حرف هایی که بوی تفرقه قومی را می داد پاسخگو باشد، ولی شما هم با تکرار زیاد واژه "باندهای ثروت و قدرت" تا حدودی آدم را یاد مقالات یکی از روزنامه ها می اندازید که با ابداع چند واژه و تکرار زیاد آنها سعی داشت احساسات مخاطبش رو به نفع نظرات خودش به وجه بیاره! (1533224) (alef-10)
 
Jack Needs
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۴:۰۴:۴۵
اگر در برخورد با رفیق بازی کوتاهی نمی شد و اگر عوامفر یبان تشویق نمی شدند
کار به اینجا نمی کشید (1533386) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۴:۰۸:۲۹
حالم از لفظ باند ثروت و قدرت بهم میخوره این حرف رو آقای احمدی نژاد هم زد و...
بسه دیگه تاکی با اینجور کلمات عوام فریبی می کنید باند ثروت و قدرت مسخره ترین کلمه ممکنه یعنی انقدر مملکت بی حساب کتابه که...
اینه مسلمونی بابا من جوون میخوام یه کشوری داشته باشم که حداقل بدونم در سطح بالاش یک مشت آدم پاک دست هستند نه... (1533392) (alef-10)
 
سهراب
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۵:۰۲:۱۱
اقای رحیمی خودش جز چند مفسد اول اقتصادیه پرونده بیمه هنوز مفتوح هستش ایشان فکری به حال خودش بکنه که تا چند روز اینده بازداشت خواهد شد بقول معروف یارو رو به ده راه نمیدن دنبال خانه کدخدا میگرده حالا این اقا چند ساله داره مفت ومجانی توی این مملکت هرکاری میخواد میکنه وکسی هم تا حالا بعلت اینکه مبادا خدشه ای به نظام بخوره کاریش نداشته ولی دیگه مصونیتش تمام شده خودش هم همین روزا میره وردست ادماش (1533539) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۵:۰۷:۱۴
رحیمی حرف زدن بلد نیست
اصلا دلیل معاون شدنش را نمی دانم
اونقدر تو این چند سال حرفای عحیب غریب زده که اگه حرف درستی بزنه باید تعجب کرد (1533554) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۵:۲۰:۴۷
زمانی که این شخص محترم با ایجاد آن مشکل مشهور در انتخابات ریاست جمهوری 76 در کردستان، جناح راست و در کل اصولگرایان را به بدترین شکل معرفی کرد، حقش بود که برای همیشه عزل شود؛ نه اینکه گرامی داشته شود تا کار به اینجا بکشد. (1533595) (alef-6)
 
مریوان
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۵:۲۰:۵۱
سلام
من خودم همشهری آقای روز چنگ هستم و آدمی با تحصیلات عالی.
کاری ندارم که ثروت آقای روزچنگ از کجا این قدر زیاد شده و با باندهای ثروت و قدرت رابطه داشته یا نه. اما یک چیز را میدانم و آنهم ایسنت که ایشان چون کرد هستند و سنی اینطور متاسفانه خیلی راحت قربانی میشوند. ایشان قبل از سرکار آمدن آقای احمدی نژاد در سال 84 ثروتمندترین شهر ما و کل استان کردستان بودند. اینطور نیست که کل ثروتش را از آقای رحیمی یا احمدی نژاد بدست آورده باشد. مساله تبعیض است و گرنه اگر او اهل جای دیگری غیر از کردستان بود اینطور با آن برخورد میشد. چه قدر زیادند کسانی که از او ثروتمندترند و کسی به آنها کاری ندارد.
ببینید برند مالشعیر ایستک با مدیریت ایشان چقدر موفق عمل کرد و بازار ایران را تخته کرد و حتی به کشورهای مختلف جهان از جمله آلمان و استرالیا هم صادر میشد. واقعا ایشان مدیر قوی است. در شهر بسیار محروم خودمان و در سنندج هم همینطور خیلی از ثروتش را سرمایه گذاری کرده است کاری که هیچ سرمایه گذار دیگری حاضر نبوده انجام دهد.
این را هم بدانید که در اقتصاد ایران اقتصاد زیرزمینی بخش بزرگی را از آن را تشکیل میدهد. این تحریمها متاسفانه مساله فساد را هم چندبرابر میکنند
موفق باشید (1533596) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۵:۳۴:۱۰
دلرحمی آقای رحیمی برای یه زندانی واقعا" قابل تحسینه! (1533629) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۵:۴۸:۴۶
ماجرای دزدید ن 1000میلیارد تومان حق بیمه فرهنگیان کشور توسط رحیمی معاون اول چی شد؟
ایا درسته که یک میلیون فرهنگی شاکی شده اند؟ (1533662) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۶:۰۱:۴۱
بازاریان تهران چه گناهی کردند (1533695) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۶:۰۲:۳۱
کسی دراین کشور مخالف سرمایه وسرمایه گزاری نیست حالا جاهایی مثل کردستان که کاری دران صورت نگرفته بهانه خوبی برای امثال این اقاست که پشت پرده بعضی مراکز قدرت را افشاکند ودلیل روشن ان نرخ بیکاری بالا درکردستان تولید ناخالص داخلی پایینترین درکشور کمترین درامد سرانه باز در کشور نبود صنعت وکشاورزی مطلوب علیرغم امکانات بالقوه واین درد کهنه ایست که نیازی به گفتن نداشت 8سال در مرکز قدرت بوده عوامل نوکر صفت خود را فربه کرده چرا به کشاورزی وصنعت این استان کوچکترین کمکی نکرد حتما باز میگوید نگذاشتند پس چرا گذاشتند شما درکشور هر کاری که دلت خواست انجام بدی چه کسی استارت گرانی ارز را زد انزمان که همه به خارج رفته بودند معاون اقتصادی شما نبود که مصوبه شورای پول واعتبار را کذب خطاب کرد دستکاری متغیرهای پولی ومالی که منجر به ایجاد رانتهای عظیم شد از تخصص و فوق تخصص این دولت بوده حالا های دزد های دزد راه انداختند که اصل موضوع را که حیف ومیل هزاران میلیارد سرمایه این کشور در دبی وونکور به نام صاحبان قدرت مطرح نگردد انشاالله رسیدگی شود وبه درستی بررسی گردد ومردم هم هوشیارتر از این هستند که دنبال چنین حرفهایی راه بیفتند وانشالله توسعه نا متوازن کشور که همه را جذب پایتخت کرده با برنامه ریزی به توسعه متوازن بابرنامه ریزی جایگزین شود ومناطق توسعه نایافته ای مثل کردستان وکرمانشاه وخوزستان وشمال وجنوب کشور در خط توسعه قرارگیرند که نرم بیکاری بالاترین لرستان نباشد کم درامد ترین کردستان نباشد و...... (1533697) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۶:۳۰:۲۴
نهاد امنیتی نباید بعد از دو سال پرونده را به قوه قضاییه ارجاع دهد (1533738) (alef-10)
 
عبدي
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۶:۳۶:۲۱
يك مقدار واقه نگر باشيم و در اين ايام پرفضيلت شبهاي قدر از خدا به خاطر تهمتهايي كه ميزنيم طلب مغفرت كنيم، در اين خصوص نيز خانواده روزچنگ دهها سال است بعنوان خانواده اي خير و بانفوذ در غرب كشور شناخته ميشوند و داراي چندين مدرسه، درمانگاه و ورزشگاه عمومي هستند و در در تمامي سالها رد ماه رمضان دهها زنداني را آزاد ميكنند و امسال هم با وجود زنداني بودن اين فرد اما خانواده اش باز دهها زنداني ديه را آزاد كردند، متأسفانه اين خانواده به دليل سني مذهب بودن در يك كشمكش سياسي قرار گرفته است (1533750) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۲۰:۱۲:۳۲
تمامی سواستفاده گران و دزدان بیت المال در این چندسال باید به سزای عملشان برسند نوبت آقای رحیمی هم میشود . (1534230) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۶:۴۷:۰۵
ای اسیران آرزوها؟ بس کنید ؟ زیرا صاحبان مقامات دنیا را . تنها حوادث روزگار به هراس می افکند جناب رحیمی به عمل کار براید نه به پر حرفی شما؟؟؟؟؟ (1533774) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۶:۵۸:۰۰
نمی دانید چقدر ثانیه شماری می کنم برای پایان این دولت چرا که پایان آن را شروعی برای صداقت و گامی در جهت کاسته شدن از دروغ و ریا و دغل کاری می دانم خدایا کمک کن هر چه زودتر این چند روز هم بگذرد تا شاید دولت جدید با صداقت و راستی بیشتری با مردم سخن بگوید (1533800) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۷:۲۷:۵۳
از این همه تعریف تمجید و سینه چاکی رحیمی برای این آقا کاملا مشخصه که هیچ ارتباطی با هم ندارن! (1533852) (alef-10)
 
امیر
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۷:۴۶:۰۹
جناب رحیمی اگر ایشون رو نمیشناسین چرا اینقدر جوش میزنین ؟ آیا برای همه اشخاصی که نمیشناسین اینطور گریبان چاک می فرمائین ؟ (1533889) (alef-10)
 
عزیزی
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۷:۵۲:۵۳
طرف یدالله روز چنگ هست
کارخانه خورشید زریوار
همون ایستک خودمون (1533908) (alef-10)
 
قاسم قاسم
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۸:۰۱:۴۹
هیچوقت نتونستم به اندازه ذره ای این با با رو در اندازه معاون ریس جمهوری بدونم و همیشه فکر میکردم صداقت نداره و ..... (1533921) (alef-10)
 
WSS
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۸:۰۷:۲۰
آقای «ر » که برای «خ» ناراحتی خیلی « 3» دفاع کردی (1533933) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۸:۱۳:۲۱
الحق که دفاع تمام قدی بود و شما بگردید روزنامه ها هفته نامه ها و ماهنامه و سالنامه و تمام مکتوبات و مطبوعات را و ببینید کجا معاون اول رییس جمهور و شخص طراز اول مملکت ایچنین بانام و نشان از شخصی دفاع می کند که انگار از خودش دفاع مینماید!؟
و این همان رازی است که در مساله سه برابر شدن یک شبه دلار این آفت تمام دورانها نهفته بود و حالا گشوده شده است. (1533954) (alef-10)
 
amir
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۸:۱۷:۱۴
از محالات هست که اقای رحیمی این اقا رو نشناسند مگر این اقا لوح تقدیر نگرفته اند و واحد توایدی نمونه نشده اند و کار افرین نبوده اند (1533962) (alef-10)
 
ص
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۸:۱۹:۵۸
فقط نميدانم روز يوم المعاد چه جوابى همه اين اقايان خواهند داشت همه مقامات همه مسئولان همه وكلاى مجلس همه و همه و همه بايد جوابگوى اين مردم ، شهدا ، جانبازان ، ازادگان وهمه ملت ايران باشند و از همه مهمتر جوابگوى رسول الله بايد باشند كه بنام ايشان و اسلام حكومت كرده اند و جوابگوى خداوند متعال ....... نميدانم چه ميخواهند بگويند انروز ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (1533966) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۸:۲۲:۲۳
بنده خداآقای رحیمی مگر باید چکار کند که به فهمیم هیچ رانتی در کار نبوده این دفاع جانانه ناشی از غصه فراوان ایشان برای ملت است چون این دولت چندین برابر دولتهای قبلی برای مردم کارکرده واصلا هم به فکر جیب خودشان نبوده اند. (1533969) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۸:۴۶:۱۰
راستی ؛ جناب رحیمی ( م.ر ) از دادگاه اختلاس بیمه ی ایران چه خبر ؟! (1534009) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۸:۵۰:۲۹
معاون اول دولت همه مردم را دعوت به اعتراض کرده؟؟ اونم در استانی مثل کردستان؟؟ کسی هم کاری به ایشون نداره..؟ (1534016) (alef-6)
 
مهدی
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۹:۱۵:۴۹
اولین بار اسم شرکت خورشید زریوار را در بازار تجهیزات کامپیوتر و مارک معروف HP شنیدیم بعد از چندی اون شرکت غیب شد و اسم زیبایش را برروی آبجو های اسلامی ISTAK دیدیم .چندی بعد دیدیم که اسمش از روی نوشابه های معروفش حذف شد و زیر اون ساختمان معروفی که قدیم ندیما مربوط به وزارت علوم بود و بعدش نمی دونیم چی شد ...صرافی شو دیدیم . انصافآ یکی نیست به این تغییر های استراتژ یک کسب و کار به دیده شک نگاه کند؟ راستی چرا وقتی فسادی رخ میده همیشه پای یک شرکت آبکی در میانه مثل داماش ویا همین ایستک خودمون.. (1534105) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۹:۴۳:۵۷
مشکل اصلی این بود و هست که افرادی ه مانند رحیمی به سهولت می توانند با سطوح مختلف حلقه های قدرت پیوندبرقرارسازندو پله های ترقی را بپیمایند و فقدان نظارت و ارزیابی عملکرد این قبیل افراد غالبا در بوته فراموشی قرار می گیرد. رحیمی درچرخش های مختلف که همواره تابعی از شرایط قدرت حاکم بوده است ازسجده کردن به رفسنجانی در سفر به کردستان دریغ نورزیدتا در کانون توجه باشدو از احمدی نژاد پیامبری خیالی ساخت تا ازجایگاهش در قدرت اطمینان یابد. بهرتقدیر اقدامات رحیمی در طی 30سال اخیردرحوزه اقتصادی و مالی به جدباید مورد بررسی قرارگیرد و پرونده معروف بیمه ایشان و حلقه مربوطه که مشمول ملا حظات شداز بایگانی بیرون آیدو رسیدگی شود (1534169) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۲۰:۲۱:۲۳
حمایت رحیمی از این فرد مشکوک است (1534243) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۲۱:۵۱:۳۷
اين آقاي دولتي اين قدر خائن هست که از ديدگاه منفي کردها نسبت به حکومت استفاده مي کند ومرتب مي گويد چون در کردستان سرمايه گذاري کرده دستگير شده واقعا دولت خائنانه برخورد مي کتد. (1534391) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۲۳:۱۱:۵۵
آقای رحیمی یادش رفته در دیوان محاسبات کارش آن بوده که برای مدیران دولت خاتمی پرونده بسازد. (1534526) (alef-6)
 
Ali
۱۳۹۲-۰۵-۰۶ ۰۰:۲۰:۳۷
اگه اين آقا از حضرت علي هم دفاع كنه نعوذبالله من دچار شك در عدالت شهيد عدالت ميشم! (1534631) (alef-6)
 
دکتر معمار
۱۳۹۲-۰۵-۰۶ ۰۲:۱۵:۳۶
آخر کسی که زندانی است و زندانیان او را هر روز می بینند، چرا فقط با حروف خ و م از او نام می برید؟ (1534761) (alef-6)
 
سعيد
۱۳۹۲-۰۵-۰۶ ۰۲:۲۸:۱۹
طاعات و عبادات قبول ، عجب روزگاري شده ، چگونه ممكن است يك توليد كننده موفق كه تمام سرمايه گذاري اش در شمال و غرب كشور است و سي سال در انقلاب فعاليت سازنده و اقتصادي دارد يك شبه اخلالگر ارزي شود مگر غير از اين است كه دولت مشكلات خودش را گردن ديگران انداخته است در ضمن تا جايي كه ما بازاريها يادمان مي آيد در زماني كه صرافي زريوار در بازار فعال بود قيمت دلار بيشتر از ١٤٠٠ تومان نبود و بعد از دستگيري شبانه اين بنده خدا كه سني مذهب و كرد هم بود به يكباره قيمتها منفجر شد ، الان بايد از افرادي كه بدون حساب و كتاب تجار و صرافان را بازداشت كردند بازخواست شود يعني همان تحريم كنندگان داخلي اقتصاد كه الان به دنبال يك قرباني ميگردند (1534769) (alef-10)
 
قروه
۱۳۹۲-۰۵-۰۶ ۰۴:۰۰:۰۷
بنده فروه ای هستم انچه رحیمی گفته کذب محض ا ست ان فرد کارخانه دار مریوانی معروف به احه نجار کارخانه ایستک داره ودر زمان گران شدن ارز به سفارش رحیمی ارز دولتی می گرفت وان را بازار ازاد می فروخت
مورد دیگر اقا ی رحیمی ایا ح-کاویان را حتما می شناسی که عامل توضیح برنج سهمه ای بود برنج تایلندی سهمیه ای را درکیسه های 10 کیلویی محسن کرده وبع قیمت 40 هزار فروخت که با هوشیاری سربازان امام زمان دستگیر شد ولی فکر می کنم هیچ برخوردی با نشد رحیمی نا عادل ترین وباند بازترین وظالم ترین مدیر می باشد. (1534825) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۵-۰۶ ۱۱:۰۶:۲۹
سفر قبلي رحيمي به كردستان مصادف بود با انتخابات مجلس كه ايشان باعث شدند نمايندگان توانمندي همچون سيد عماد حسيني از راهيابي به مجلس بازمانند و با زد و بندهاي معروفش به اصطلاح نمايندگان همفكر خود را به مجلس برد اما ايشان الان هم اينها را تربيت شده خودش هستند را قبول ندارد (1535184) (alef-6)
 
داود
۱۳۹۲-۰۵-۰۶ ۱۱:۴۱:۲۱
جناب رحيمي خود اهل كردستان هستند و دل سوزي زيادي نسبت به استان خود دارند نشاا اين چند روز هم هر چه سريعتر تمام شود تا گند كاري هاي دولت رو شود (1535255) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۵-۰۷ ۱۷:۳۵:۵۹
ایشان اهل کردستان نیستند در اصل زنجانی هستند ومادرش کردستان مهم نیست اهل کجاست مهم اصلیت وباخدا بودن وبرای خدا حرکت کردن است که ایشان برای جیب مبارک به هر کاری دست زد وپر از خود خواهی است این را به خدا از نزدیک با ایشان کارکردم عرض میکنم (1538289) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۰۶ ۱۱:۵۸:۳۱
سلام اقاي روز جنگ شاتر نانوايي تا سال 67 اكنون كارش به جايي رسيده كه يك ملت را ميخواست نابود كند ايشان بنا به گفته مسئول صرافي دوبي اقاي سيوان 6 ميليارد دولار را از بانك مركزي گرفته تا بين تاجرين توزيع نماييد اما ان ارزها توسط سيوان سر از عربستان وايتاليا در اورده از مسئولين قضائي تقاضا مندم اين شيطان را اعدام نمايد با تشكر پزشكي از مريوان (1535296) (alef-6)
 
مصطفی
۱۳۹۲-۰۵-۰۶ ۱۲:۴۱:۳۵
این دولت پاکترین دولته مگه نه؟؟؟؟؟؟ (1535390) (alef-6)
 
ببژن
۱۳۹۲-۰۵-۰۶ ۱۳:۰۶:۵۴
از رياست محترم قوه قضا تقاضا داريم به اين زدوبندهاي بزرگ كه كاملآ ملموس ومشخص شده رسيدگي نمايند وپوزه اين كفتار صفتان را كه خون ملت ايران راسالها
مكيده اند بخاك بمالند .ما اينهمه شهيد و معلول ورزمنده داشتيم و اين روبه صفتان
ميخواهند قبل از رفتن جاي پاي كثيفشان را پاك نمايند؟ چه كسي جوابگوي ملت است؟ شما به حق جوان كيفقاپ و دزد را به سزاي عمل خود دراسرع وقت ميرسانيد
ولي اين باندهاي زالو صفت همچنان بكار خود ادامه ميدهند.كجاست عدالت اسلامي؟ نشان دهيد حق برباطل پيروزاست.ياعلي مولا (1535447) (alef-6)
 
سینا
۱۳۹۲-۰۵-۰۶ ۱۶:۳۵:۳۹
حالم از هر چی ا ب ی س ش ض ص ث ق ف غ ع ه ت ن م ک ذ ر ز ط ظ ... هست بهم می خوره .... (1535968) (alef-10)
 
حسین
۱۳۹۲-۰۵-۰۶ ۱۸:۵۶:۱۲
امروز باندبازی و جناح بازی و تخلفات قانونی در اوج هست ... (1536333) (alef-10)
 
حشمت
۱۳۹۲-۰۵-۰۶ ۱۹:۵۹:۲۴
بخدا این همه پول که از مالباختگان مثل من گرفته شده و زندگیمان از هم پاشیده شده کی جواب میده.؟؟؟؟ (1536473) (alef-10)
 
ناشناس
۱۳۹۲-۰۵-۰۶ ۲۰:۰۹:۵۲
تازه فهمیدیم دلیل اینکه اسامی 300 نفر مفاسد اقتصادی رو که اعلام نمی کردن چه دلیلی داشته وقتی یکی از اونها به قول آقای رحیمی جز نخبگان کشورند پس بقیه اونها معلومه از نظرشون چه کسانی هستند!
آقای رحیمی خیلی دلشون برای این فرد میسوزه می تونند بعد از تحویل دادن سمتشون وکیل مدافع این آقا بشند. (1536487) (alef-10)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۵-۰۷ ۰۱:۰۹:۱۷
راستی قضیه مدرک دکترای آقای رحیمی که میگفتن جعلیه راسته یا شایعه بود؟! (1536931) (alef-15)
 
سروش
۱۳۹۲-۰۵-۰۷ ۰۸:۳۴:۱۹
حالا که دارید همه گندهای دولت را پیگیری میکنید ،یکی بپرسه مجسمه های گمشده ، پیدا نشد؟ بابا اینا که به چهار تا درخت و مجسمه رحم نمیکنن ، دیگه چه انتظاری ازشون داریم ؟ (1537212) (alef-6)
 
سعید یزدی
۱۳۹۲-۰۵-۰۷ ۱۴:۵۴:۴۹
اقای رحیمی ثابت کردند ریگی به کفش دارند (1537958) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۵-۰۷ ۱۸:۴۸:۱۳
اصلا جمشید بسم الله وجود ندارد این اسم خیالی است واگر هم باشد یک دلال خیابانی چقدر سرمایه وقدرت دارد (1538404) (alef-13)
 
مهدی
۱۳۹۲-۰۵-۰۸ ۰۱:۱۸:۲۵
چرا در کشور ما سیستمی نیست که اینگونه افراد از همان زمان که شروع کرد ند به رانت خواری سریع متوجه شود و نگذارد بیش از اندازه رشد کند. چرا بیش از اندازه به بعضی ها اعتماد میشود و کنترلی روی آنها نمیشود . تا وقتی که آنقدر بزرگ میشوند که موقع برخورد با آنها باید در نظام تنش ایجاد میشود. (1538911) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۰۸ ۰۹:۵۶:۲۷
30 سال است .هیئت تحقیق وتفحص در مجلس برای بر رسی اینگونه تخلفات تشکیل میشود وهیچگونه نتیجه ای به درستی برای ملت مشخص نشد . دو یا سه مورد اختلاس(دزدی) مشابه جزایری و اریا رسیدگی شد وبقیه هم سرپوش نهاده شد .نتیجه تمامی اینگونه برخوردها بد بینی مردم است واین بزرگترین افت . کاش با ورود ان همه کالای چینی که به مملکت وارد میشود .دو قاضی چینی هم وارد میشد .اقای رحیمی از پرونده بیمه که خیالشان راحت میشود اینگونه اذهان عمومی را تشویش میکنند . یک قران وپرونده بیمه را بگزارید جلو و بگوئئید اقای رحیمی قسم بخورید بیگناهید .انهم در پیشگاه ملت .با پخش زنده در تلویزیون .
یک شبکه قضائی برای پخش اسامی دزدها وخائنین به سیستم اقتصادی دایر کنید .با حروف حو ج وم ابروی کلمات بیگناه فارسی را میبرید وبی ابرویان دزد را مصونیت میدهید .این ظلم به ملت است . خداوند بر همه چیز اگاه است (1539035) (alef-13)
 
ahmad
۱۳۹۲-۰۵-۰۸ ۱۴:۴۱:۵۲
در کردستان خون زیادی ریخته شد تا امروز یکی از استان های آرام کشور است برای آقای محمد رضا رحیمی نفر اول پرونده اختلاس بیمه ایران متاسفم که مردم را به تظاهرات برای دفاع از یک مجرم دعوت می کند !! فقط در تعجبم چرا اداره اطلاعات برای دستگیری او اقدام نمی کند آیا اگر یک فردی عده ای را جمع کند و بگوید بر علیه رزیم اعتراض کنید آیا اداره اطلاعات سکوت می کند !! نکند ریگی به کفش ......!!! (1539264) (alef-13)
 
محمد کفاش
۱۳۹۲-۰۵-۰۸ ۱۵:۳۸:۳۳
دولت اجمدی نژاد پاکترین دولت بود هست و خواهدبود دزد خودتونیت (1539342) (alef-13)
 
مشتی قربان
۱۳۹۲-۰۵-۰۹ ۱۲:۲۸:۲۵
قاضی ار با ما نشیند برفشاند دست را - محتسب گر می خورد معذور دارد مست را / اگر آقای رحیمی وامثالهم مدافع اینگونه افراد نباشند پس چه کسی باشد (1540448) (alef-13)
 
raza
۱۳۹۲-۰۵-۰۹ ۲۳:۳۹:۴۵
خیلی جمله زیبایست من او نمی شناسم و از نوشیدنی او هم نخورده ام !! از این جمله ایشان برای من چند سوال پیش آمد ه
1- آقای رحیمی تو که او را نمی شناسی چرا و با کدامین انگیزه از او دفاع می کنی و مردم را به تظاهرات دعوت می کنی ؟
2- این مردم ترا خوب می شناسند با آن مدرک جعلی آبرو برای مردم استان نگذاشتید تو خودت در دولت پاک !! از همین آقا تقدیر کردی و لوح به او دادی چطور او را نمی شناسی دروغ خیلی گفته ای ولی این دروغت شاخ دار بود
3- آقای رحیمی این آقا همان روز جنگ است او که تا قبل از سال 84 شاطر نانوایی بود بازم نشناختی بهتر آدرس بدم آقای روز جنگ همان کسی که با هماهنگی با دکتر !! رحیمی ارز از ایران خارج می کرد بازم نشناختی بابا ای ول !!
4- مهمترین نکته که از جمله او برداشت می شود این است مردم عجب از تو حمایت کردند و گوش به حرفت دادند و برای آزادی این مفسد اقتصادی تظاهرات کردند bbcهم نشان داد با با تو دیگه کی هستی !!
آقای رحیمی برای همیشه از تاریخ محو شدی برو که گند زدی (1541900) (alef-13)