نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 493231
پرشیای صفر و هزار ایراد/نمایندگی در رفع ایرادها عاجز شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۸
فروش خودروهای صفر سراسر ایراد یکی از مشکلات مهم مردم با شرکت های خودروسازی است که متأسفانه هنوز راه چاره ای برای آنها پیدا نشده است.

به گزارش تسنیم، نارضایتی مردم در خدمات پس از فروش شرکت‌های خودروساز موضوعی است که در این سال ها به طروق مختلف بیان می‌شود با این وجود هنوز مردم درگیر این موضوع هستند و هیچ فکری برای آن نمی‌شود. این در حالی است که براساس قانون خودروسازان در قبال فروش خودرو باید تعهدات خود را نسبت به مشتریان انجام دهند.

تحویل خودروهای پر از ایراد، تعمیرات ناقص، سرگردانی مردم در تأمین قطعات و حتی نصب قطعات بی‌کیفیت بخشی از مشکلات امروز مردم با شرکت‌های خودروساز است اما خودروساز بدون توجه به این موارد فقط قیمت خودروها را افزایش می‌دهد.

به عنوان نمونه اخیراً شهروندی از طریق لیزینگ یک خودروی پژو پارس را خریداری کرده که بعد از تحویل خودرو در مسیر منزل متوجه می‌شود که دنده عقب و چراغ‌های خودرو ایراد دارد جالب آنکه وقتی به منزل می‌رسد تازه به عیب‌های دیگر این خودروی صفر پی برده و با نمایندگی ایران خودرو تماس می‌گیرد، آنها هم می‌گویند فردا خودرو  را به یکی از نمایندگی ها برده  تا تعمیرات لازم را انجام دهند.

وی با بیان اینکه در نمایندگی متوجه شدم که سیم کشی خودرو هم ایراد دارد به خبرنگار تسنیم گفت: بعد از چند ساعت که تعمیرکاران مشغول بررسی ماشین بودند در نهایت اعلام کردند که کار ما نیست و باید به نمایندگی مرکزی مراجعه کنم چون جعبه فیوز و اگزوز خودرو خراب است.

وی اضافه کرد: در نمایندگی مرکزی هم سرگردان شدم و در نهایت شکایتی را تنظیم و به شرکت ارسال کردم. البته 48 ساعت بعد از تحویل خودرو هم شکایتی را ارسال و خواستار تعویض خودرو شدم اما متأسفانه پاسخی دریافت نکردم.

این شهروند با بیان اینکه من 9 روز است که خودرو را تحویل گرفته و فقط در مسیر نمایندگی برای تعمیر بوده ام، افزود: تماس های مختلفی با شماره  ٩٦٤٤٩ گرفتم  اما هنوز به نتیجه نرسیده ام.

وی اضافه کرد: با ماشین صفر فقط ١٧کیلومتر آنهم در مسیر تعمیرگاه رانندگی کرده‌ام.


 
کلمات کلیدی : خودروسازان، شکایت، خدمات پس از فروش،پرشیا، خودروسازی،سمند، پراید
 
سامان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۷ ۰۹:۴۹:۴۶
شما با خرید خودروی ایرانی به کار و اشتغال کارگر و تولیدکننده ایرانی کمک کردید. (4479177) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۷ ۱۰:۰۳:۳۱
یک پیشنهاد به سازمان تعزیرات و وزارت صنایع شکایت کن من جواب گرفتم (4479196) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.