نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 313834
باز هم بخاری نفتی مدرسه حادثه‌ساز شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۵۱
مدرسه شش کلاسه روستای قوپوز از توابع بخش مرکزی شهرستان هشترود طعمه حریق شد.

بخشدار مرکزی هشترود در گفت‌وگو با ایسنا با تایید این خبر گفت: هفته پیش آتش سوزی مدرسه روستای قوپوز توسط دهیار به بخشداری گزارش شد و این گزارش به آموزش و پرورش ارجاع داده شد اما تا به امروز جوابی از این اداره به فرمانداری فرستاده نشده است.

محمدرضا سلیم پور افزود: آموزش و پرورش هشترود در این حادثه مقصر است زیرا رئیس این اداره در حضور مدیر کل نوسازی مدارس استان اعلام کرده بود که در منطقه هشترود هیچ گونه بخاری غیر استانداردی وجود ندارد.

وی گفت: بنا به دلایلی که من نمیدانم از طرف آموزش و پرورش خواسته شده بود که قضیه آتش سوزی مدرسه روستای قوپوز رسانه ای نشود.

مدیر آموزش و پرورش هشترود نیز در این خصوص به خبرنگار ایسنا گفت: آتش سوزی که در مدرسه شش کلاسه روستای قوپوز به وقوع پیوست خوشبختانه تلفات جانی در پی نداشت و فقط به مدرسه خساراتی وارد شده بود که آن هم تعمیر شد.

سلیمان بهشتی نیا اظهار کرد: بعد از آتش سوزی در کلاس، معلم دانش آموزان را از کلاس خارج کرده و نگذاشته بود کوچک ترین خطر و حادثه ای بچه ها را تهدید کند اما خود معلم از ناحیه دست دچار سوختگی شده است.

بر اساس این گزارش؛ مردم ایران هنوز حادثه تلخ شین آباد را فراموش نکرده اند و وقوع چنین حادثه هایی هر چند که تلفات جانی نداشته باشد زنگ خطری برای مسئولان ماست تا اقدامی اساسی برای حذف بخاری نفتی از مدارس انجام دهند.

مردم روستای قوپوز از توابع بخش مرکزی شهرستان هشترود هم اکنون از گاز طبیعی استفاده می کنند.
 
کلمات کلیدی : بخاری+مدارس
 
۱۳۹۴-۰۹-۰۹ ۰۱:۱۷:۰۹
لعنت به مسئولین بی فکر و بی مسئولیت (3356403) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۹-۰۹ ۰۷:۲۴:۰۶
وزیر آموزش و پرورش فرمودند انشالا تا یکی دو سال آینده سیستم گرمایشی مدارس استاندارد سازی می شود.
همین واژه "یکی- دو سال" یعنی ایشون هیچ برنامه ی دقیقی ندارند.
لطفا دانش آموزان به گونه ای برنامه ریزی کنند که تا " یکی دو سال آینده" نسوزند تا ببینیم آقای وزیر استاندارد سازی می کنند یا نه.
چیزی که در ایران ارزشی ندارد جان مردم است. (3356524) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.