توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 496634
واکنش بازپرس به ادعاهای بقایی: تحت تاثیر رجزخوانی ها قرار نمی گیریم
تاریخ انتشار : شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۱
بازپرس پرونده حمید بقایی با تکذیب ادعاهای وی در خصوص حسین فریدون، گفت: توهین ها و تهمت های بقایی به مسوولان قضایی نمی توان مفری برای فرار وی از چنگال عدالت باشد.

به گزارش میزان، بیژن قاسم زاده، بازپرس پرونده حمید بقایی در واکنش به ادعاهای این متهم در خصوص حسین فریدون گفت: هیچ صحبتی بین من و متهم در خصوص اتهام آقای فریدون رد و بدل نشده و قویا ادعاهای آقای بقایی را تکذیب می کنم.

وی در خصوص اظهارات اخیر بقایی علیه مسوولان قوه قضائیه گفت: این توهین ها و تهمت های ناروا به مسوولان قوه قضائیه، رجزخوانی های عوام فریبانه است و به نظر این بازپرسی نمی تواند مفری برای فرار ایشان از چنگال عدالت باشد و آنچه مسلم است اشاعه اکاذیب و اتهامات ناروا به مسوولان عالی قضایی که در طول انقلاب کارنامه ای درخشان از خود باقی گذاشته اند نشان شجاعت نیست و با ادعای عدالت خواهی و سرباز امام زمان (عج) بودن مغایرت دارد.

قاسم زاده تصریح کرد: این بازپرسی به مردم شریف ایران اطمینان می دهد هرگز تحت تاثیر رجزخوانی های متهم قرار نگرفته و مصمم تر به رسیدگی این پرونده ادامه خواهد داد.
۱۳۹۶/۰۵/۰۸ ۱۵:۵۵
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۸ ۱۵:۳۵
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۸ ۰۸:۱۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۷ ۰۹:۵۳
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۷ ۰۸:۳۲
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۷ ۰۷:۳۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۵ ۱۵:۲۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۴ ۱۶:۰۸
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۱۶:۳۶
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۸ ۱۶:۳۹
 
 
کلمات کلیدی : حمید بقایی + قوه قضائیه + احمدی نژااد
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته