نظر منتشر شده
۱۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 326533
مایلی‌کهن پس از حذف تیم امید چه گفت
تاریخ انتشار : شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۳۷
مدیر فنی تیم امید گفت: ما باختیم و حذف شدیم اما شاید عوامل زیادی در باخت تیم امید دخیل بود.

به گزارش فارس، محمد مایلی‌کهن مدیر فنی تیم امید پس از بازگشت به ایران درباره اینکه با شکست شاگردان محمد خاکپور مقابل ژاپن امید بازیکنان تیم امید برای صعود به المپیک ناامید شد گفت: ان‌شاءالله که امید شما ناامید نشود! به هر حال بازیکنان تیم امید همه تلاششان را کردند و نمی‌توان خرده‌ای گرفت.

وی ادامه داد: شاید عوامل زیادی در این حذف دخیل باشد اما به هر حال ما باختیم و حذف شدیم و چیزی هم نمی‌توان گفت جز اینکه از مردم عذرخواهی کنیم و نتوانستیم پیروز شویم و به مرحله بعد برویم. دوست داشتیم با برد در این بازی و صعود به مرحله بعد مردم را خوشحال کنیم که نشد.

مایلی‌کهن درباره درگذشت مرحوم رضا احدی و مرحوم همایون بهزادی گفت: من به خانواده احدی و بهزادی تسلیت می‌گویم سال‌ها با رضا احدی همبازی بودم و او یک فوتبالیست فوق العاده از نظر فنی بود. همایون بهزادی هم که سرطلایی و اسطوره باشگاه پرسپولیس بود و من درگذشت هر دو نفر را تسلیت می‌گویم.
 
سعید
۱۳۹۴-۱۱-۰۳ ۰۹:۵۶:۳۰
جیبوتی چقدره؟؟ قطر چقدره؟؟ حالا اندازه بزنن؟؟ قطر در راه رفتن به المپیک و ایران حذف شد. اقایون حالا مقیاس بزنن قطر رو با ایران؟ (3488991) (alef-13)
 
لطیف
۱۳۹۴-۱۱-۰۳ ۱۰:۳۶:۳۵
جناب مایلی کهن!
شما نمی توانید چیز دیگری هم بگویید
و بهتر است علاوه بر عذر خواهی از مردم از سرمربی محبوب تیم ملی جناب آقای کیروش هم عذر خواهی کنید
به همین راحتی! نتوانستیم پیروز شویم و به مرحله بعد برویم؟
هرچند انتظار از شما تنها جنجال است و حاشیه.
انتقاد و حرف آسان است و دیدیم که در عمل با بهترین نفرات لیگ نتوانستید سوم هم شوید
... (3489109) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۰۳ ۱۳:۳۹:۳۵
عذر خواهی چیه؟ من نمی دانم چرا این آدم را برای همیشه از فوتبال نمی اندازند بیرون؟
هرجا که این شخص بوده آنجا را خراب کرده. (3489717) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۰۳ ۱۰:۵۵:۴۱
تا امثال شما ول کن فوتبال مادر مرده ایران نیستند همین اش است و همین کاسه حاج اقا مایلی کهن. هر وقت شما کنار رفتید و مایلی نو ها بجای مایلی کهن ها امدند شاید فوتبال دوباره جانی بگیرد (3489168) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۰۳ ۱۰:۵۶:۱۲
گریه نکرد؟ (3489172) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۰۳ ۱۱:۳۸:۳۶
شاید این حذف باعث شود که آقای مایلی کهن از حرفهایشان راجع به کیروش خجالت بکشند. (3489325) (alef-13)
 
آریا
۱۳۹۴-۱۱-۰۳ ۱۱:۵۴:۰۰
معمولا انتقادات حاجی مایلی با چوب و چماقه.نرمش در کلتمشون تعجب برانگیزه . کاش در انتقاد از بقیه هم همین رویه رو دنبال مبکردن. بهتره زودتر خودشون کنار برن (3489369) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۰۳ ۱۲:۳۶:۰۷
مايلي هرتيم رفته ان تيم بدبخت شده فجرپاسي برق گهردرود و.اميدخد ؟؟؟؟اچرا اين دست ازسر فوتبال برنمي دارد چرا (3489497) (alef-13)
 
مهدی
۱۳۹۴-۱۱-۰۳ ۱۲:۴۱:۰۷
عامل اصلی شکست تیم ملی گفت: شاید عوامل زیادی در این حذف دخیل باشند ولی بهر حال ما باختیم و حذف شدیم و چیزی هم نمیتوان گفت جز اینکه از مردم عذر خواهی کنیم و......... بخدا خجالت هم خوب چیزی است. همان چیزی که امثال مایلی کهن و کفاشیان و بقیه این بی هنران پر مدعای همه فن حریف همیشه طلبکار بی سواد نا آگاه نمیدانند. آقای مایلی کهن, یکی از دلایل اصلی حذف تیم ما اخلاق و رویه غلط و بی سوادی و لجبازیهای احمقانه شخص شماست. شما و امثال شما که در عین بی سوادی و بی عرضگی و عدم آشنا بودن به علم فوتبال خود را علامه دهر میدانید و حاضر نیستید مثل مربیان و دست اندرکاران کشورهای پیشرفته , اول دانش اندوزی کنید و بعد در رأس امور قرار بگیرید. آقای مایلی کهن شما آدم بدخلق, بد دهن بد اخلاقی هستید که ذره ای دانش فوتبالی ندارید. آقای مایلی کهن که میخواستید با درگیری فیزیکی از کیروش پذیرایی کنید, در حالی که شاگردی امثال کیروش میتواند نقطه عطف کارنامه سراسر شکست شما و امثال شما باشد. آقای همیشه طلبکار, حالا فهمیدید که هیچ چیز از علم روز فوتبال نمیدانید و همین باعث حذف تیم ما شد؟؟؟؟؟؟؟ من که چیز زیادی از فوتبال نمیدانم متعجب بودم که چرا تعویضی در دقایق 70-65 در تیم ما انجام نشد. چرا تغییر تاکتیکی در تیم ما انجام نمیشود؟؟؟؟ ولی شماهای علامه دهر هیچکاری نکردید تا شد آنچه شد. آقای مایلی کهن متاسفم که بگویم از همان روز اول که شما را به این سمت گذاشتند این حقیر این نتایج را پیش بینی میکردم . چون شما استاد حاشیه سازیهای بیمورد هستید و دیگر هیچ. آیا حاضر هستید دستمزد 400 میلیون تومانی خود را که بهیچوجه لایق آن نیستید به
بیت المال برگردانید؟؟؟؟؟اگر من جای شما بودم برای همیشه دهانم را می بستم و از این فوتبال میرفتم. (3489510) (alef-13)
 
Saharaeian
۱۳۹۴-۱۱-۰۳ ۱۳:۰۶:۳۴
عجب! یعنی به کسی یا به کیروش چیزی نگفت؟ دوباره با ایشان مصاحبه کنید. (3489606) (alef-13)
 
امیر
۱۳۹۴-۱۱-۰۳ ۱۴:۳۹:۵۱
کاری نداره که حاج مایلی جان . تقصیرو بنداز گردن توپ جمع کن های ورزشگاه و عدم خنده کیروش یا گره کراوات خوزه مورینیو یا شایدم نخواستین ریا بشه مردم از اوج هنر و دانش حضرتعالی باخبر شن تصمیم گرفتین ببازین !
بخدا خجالت هم خوب چیزیه . ادم خودش رو نمیتونه گول بزنه ولی حضرات چنان دروغ های خودشون رو باور کردن که خودشون رو برتر از حتی سر الکس میدونن . بابا یک بار در عمر پر از فرافکنیت شهامت داشته باش بگو توانایی ندارم ....عرضه ندارم .... خداحافظی در اوج کجا و این همه مسخره بازی و فرافکنی و حاشیه بازی و باخت فقط به خاطر اینکه فکر میکنی خیلی حالیته کجا (3489858) (alef-13)
 
جلیلی
۱۳۹۴-۱۱-۰۳ ۱۴:۴۹:۲۸
این مصاحبه قطعا جعلیه.اگه ایشون حرف زده بود مینداخت گردن دایی یا کیروش.رو که نیست ... (3489882) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۰۳ ۱۴:۵۱:۴۹
این شکست تحقیرکننده برابر ژاپن با سه گل چهار پدر دارد؛
اول، جناب آقای دکتر محمود گودرزی ، وزیر ورزش که نتیجه کار مربیان مورد پسندشان را خوب تماشا کنند.
دوم، جناب آقای محمد مایلی کهن که باور کنند میان فهم ایشان از فوتبال و کارلوس کیروش تفاوت بسیار دارد.
سوم، جناب آقای حبیب کاشانی که بدانند پول و اردو و تدارکات وقتی به کار می آید که سرمربی‌ات حداقل مربی باشد!
چهارم، جناب محمد خاکپور که بفهمد مربیگری در مدرسه فوتبال‌های آمریکا با نیمکت تیم ملی یک کشور فرق دارد، حتی اگر همراه مدیر فنی محبوبت تا اوین بروی.
این شکست البته حق بچه‌ها‌ی تیم ملی امید نبود، این دسته گل‌های امید که در قطر پرپر شدند حق‌شان این شکست تلخ و خفت بار نبود. حق آنها همان درخششی است که در دقایق پرشماری از بازی برابر ژاپن از آنها دیدیم. علاوه بر این اما، لیاقت این بچه‌ها داشتن یک مدیر توانا ، یک مدیرفنی لایق و یک سرمربی کاربلد بود. که هر سه از این بر و بچه های خوب ، از این استعدادهای درخشان ، از این الماس‌های تراش نخورده و از این بازیکنان خوب امیدمان دریغ شده بود.
خداحافظ آقای کاشانی
خداحافظ آقای مایلی کهن
خداحافظ آقای خاکپور
تبریک، شما با کمک گودرزی تیم امید را به خاک سیاه نشاندید.
و سلام آقای گودرزی؛
لطفا دست از سر فوتبال بردارید.
امیر رجبیان (3489890) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۰۳ ۱۴:۵۳:۰۰
کرانچار رو ناجوانمردانه قربانی کردند تا تیم حذف شود. (3489892) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.