نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 339430
تصاویر/ افزایش نسبی آب دریاچه ارومیه
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۰۹
ستاد احیای دریاچه ارومیه اعلام کرد سطح تراز دریاچه ارومیه در مقایسه با زمان مشابه سال گذشته یک سانتی‌متر افزایش داشته است.بارش‌های اخیر برف و باران در شمال غرب کشور و انتقال آب بر اساس مصوبات ستاد احیای دریاچه ارومیه دلیل این افزایش سطح بوده است.

 
 
 
کلمات کلیدی : دریاچه ارومیه
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۲۷ ۰۸:۴۰:۱۵
منظور 10 میلیمتره هه هههه (3608336) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۴-۱۲-۲۷ ۲۰:۱۹:۲۲
10 میلیمتر توی اون وسعت برای یک دریاچه خشک شده خیلی هم زیاده (3609125) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۲۷ ۲۱:۱۵:۱۷
هر سال موقع باران بهاری می‌گویند مشکل دریاچه ارومیه حل شد! اما کم‌کم تابستان سر می‌رسد و می‌بینیم که وضعیت تغییر چندانی نکرده!
خلاصه سیاستمداران سر کار در سازمان محیط زیست روی فراموشی ملت حسابی حساب باز کرده‌اند... (3609188) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۴-۱۲-۲۷ ۰۹:۲۹:۴۲
درود بر تدبیر و امید (3608379) (alef-11)
 
شهروند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۲۷ ۱۰:۴۰:۱۸
با سلام و ادب

افزایش آب دریاچه ارومیه به علت بارندگی برف و باران در سال 94 بوده و ربطی به ستاد احیای ارومیه ندارد.... ستاد احیای دریاچه ارومیه در یک کارزار انتخاباتی است و فرصت رسیدگی به دریاچه را ندارد.ضمن اینکه بیلان کاری که خود ستاد ارائه کرده ، صرف هزینه های میلیاردی جهت تبلیغات کرده و حتی یک میلیمتر اثر گذاری بر روی آب دریاچه نداشته است.این روزها هر وقت برف و بارانی می بارد ستاد احیا خبر از احیا دریاچه می کند و در روزهای گرم تابستان در تبر ماه و مرداد حتی دربهای ستاد هم باز نیست.الف جان لطفا چاپ کن.به دکتر توکلی ارادت داریم ...با تشکر (3608455) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.