توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 487733
نقص فنی موتور هواپیمای‌ تهران-مشهد ماهان هنگام پرواز
تاریخ انتشار : جمعه ۹ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۹
پرواز شماره ۱۰۳۵ هواپیمایی ماهان مسیر تهران-مشهد هنگام لندینگ روی باند و پیش از پرواز به علت آنچه نقص فنی موتور عنوان شده است، انجام نشد و هواپیما به پارکینگ مهر‌آباد برگشت.

به گزارش فارس، یکی از مسافران این پرواز در این باره به خبرنگار فارس گفت: مقرر بود امروز با پرواز شماره 1035 شرکت هواپیمایی ماهان از تهران به مشهد در ساعت 13:30 پرواز کنیم.

وی ادامه داد: حدود ساعت 13:50 که هواپیما در حال لندینگ روی باند(شتاب گرفتن) بود، به دلیل لرزش زیاد بدنه، عملیات پرواز انجام نشد و هواپیما به پارکینگ برگشت.

این مسافر ماهان افزود: مهمانداران علت انجام نشدن این پرواز را نقص فنی موتور هواپیما عنوان کردند و به سالن ترانزیت برگشتیم.

وی بیان کرد: قرار شده است هواپیمای جایگزین ساعت 18:30 از فرودگاه امام خمینی (ره) به فرودگاه مهرآباد بیاید تا مسافران را جابه‌جا کند.

این مسافر هواپیمای ماهان با بیان اینکه هیچ یکی از مسئولان این شرکت هواپیمایی هیچ توضیحی درباره علت بروز این مشکل فنی و تأخیر پس از آن به مسافران ارائه ندادند، اظهار داشت:‌ از مسئولان شرکت‌های هواپیمایی انتظار داریم حداقل در راستای اجرای آئین‌نامه حقوق مسافر تلاش کنند توضیحاتی هر چند کوتاه درباره چنین تأخیراتی به مسافران داشته باشند.
 
کلمات کلیدی : هواپیما+نقص فنی+فرود اضطراری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.