نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 327839
کاهش قیمت خودرو در بازار ادامه دارد؟
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۳۱
رییس اتحادیه دارندگان نمایشگاه و فروشندگان اتومبیل درباره وضعیت بازار خودرو و روند نزولی بازار توضیح داد.

غلامحسین قاسمیان در گفت‌وگو با خبرآنلاین در پاسخ به این پرسش که با توجه به این‌که در هفته‌های اخیر قیمت خودرو روندی نزولی به خود گرفته، آیا این روند ادامه خواهد داشت؟ اظهار داشت: «این وضعیت معلوم نیست؛ چراکه در حال حاضر در رکود به سر می‌برد.»

وی افزود: «ما امیدواریم که هر چه زودتر بازار از رکود خارج شود و مردم نسبت به خرید خودرو اقدام کنند و اگر فکر می‌کنند که خودرو ارزان‌تر می‌شود، این‌گونه نیست.»

رییس اتحادیه دارندگان نمایشگاه و فروشندگان اتومبیل تصریح کرد: «برای این‌که چه خودروهای خارجی و چه خودروهای داخلی، تمام بستگی به ارز و درهم دارد و نرخ دلار نیز بالاست.»

قاسمیان متذکر شد: «خودرو از این ارزان‌تر نخواهد شد و در مجموع بازار خودرو در رکود قرار دارد.»

وی با اشاره به تاثیر برجام روی بازار خودرو، اظهار داشت: «ما امیدواریم موضوع برجام روی بازار اثر بگذارد؛ البته من فکر نمی‌کنم به این زودی‌ها روی بازار تاثیرگذار باشد.»

رییس اتحادیه دارندگان نمایشگاه و فروشندگان اتومبیل افزود: «مردم منتظر هستند که نرخ دلار پایین آید که این امکان ندارد. نرخ دلار امکان دارد بیاید روی مرز ۳ هزار تومان بایستد، اما دیگر کمتر از آن نخواهد آمد.»

قاسمیان تصریح کرد: «خودروهای خارجی هم‌اکنون از دوبی می‌آید و باید منتظر بمانیم تا بعد از عید کارخانه‌ها به طور مستقیم وارد ایران شوند و شروع به کار کنند.»

وی عنوان کرد: «ما امید داریم که هر چه زودتر شرایط بهتر شود. وضع مردم نیز بهتر شود و بتوانند خرید خود را کنند و اگر شب عید مردم خرید یا فروش خودرو دارند، انجام دهند و بازار رونق بگیرد.»

رییس اتحادیه دارندگان نمایشگاه و فروشندگان اتومبیل خاطرنشان کرد: «خواهش ما این است که مردم حتما به نمایشگاه‌هایی که دارای پروانه کسب هستند، مراجعه کنند تا دچار مشکل نشوند.»
۱۳۹۴/۰۶/۰۲ ۱۷:۳۲
 
 
کلمات کلیدی : بازار خودرو - واردات خودرو - خودروسازان - خودرو -
 
۱۳۹۴-۱۱-۰۸ ۱۴:۴۳:۵۶
کف دست مو نداره، بعد تو هی بگو بکن. (3503404) (alef-11)
 
على
۱۳۹۴-۱۱-۰۸ ۱۴:۵۴:۱۳
اگر شما هم فكر ميكنيد مردم گران خواهند خريد اشتباه ميكنيد. (3503423) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۱-۰۸ ۱۵:۰۱:۲۷
کیفیت نداره. قیمت یعنی چه؟ چرا خودتون را اونوری زدید؟ (3503435) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۱-۰۸ ۲۰:۰۷:۴۷
پول از کجا بیاریم داداش؟؟؟ میدونی حقوق کارمندها چقدره؟ حقوق یکسال را کلا جمع کنند پول یک پراید هم نمیشه. نشستی جای گرم میگی خرید کنند. واقعا خبر از حال مردم نداری. ماشین چینی پنجاه میلیون به بالاست یعنی کدام کارمند میتونه ماهی 5 میلیون تومن پس انداز کنه بعد دنبال نمایشگاه مجاز بگرده داداش؟؟؟؟ من میگم نره تو میگی بدوش!!!! انگار پول مونده تو دستمون نمیدونیم کجا خرجش کنیم. بی خبری از وضع مردم تا چه حد آخه؟؟؟ (3503952) (alef-11)
 
مهدی
۱۳۹۴-۱۱-۰۹ ۱۲:۱۴:۱۵
چرا ارزون نشه بهانه تحریم و مشکل تامین قطعه داشتید که دیگه برطرف شده . نکنه بهانه ی دیگه ای دارید که ما نمیدونیم (3504865) (alef-11)
 
رضا
۱۳۹۴-۱۱-۰۹ ۱۴:۲۹:۱۵
برای گران کردن همیشه بهانه های محکمه پسندیاعامه پسندارائه مینمایندامابرعکس موضوع اصلاهمه خودرابه فراموشی میزنند؟راجع به گرانی بنزین که کیست قیمت فوب خلیج فارس رافراموش نماید.حال که مصرف کننده هامسئولین رابه ان نکته یاداوری میکنند.گوش شنوایی نیست؟ (3505074) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.