توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 482837
چطور در اینستاگرام بعضی عکسها را مخفی کنیم؟
بخش دانش و فناوری الف،24 خرداد96
با افزوده شدن امکانات تازه به اینستاگرام کاربران کنترل بیشتری بر محتوای تولیدی خود در این سرویس به اشتراک گذاری عکس خواهند داشت.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۵
به گزارش خبرگزاری فارس، گاهی اوقات کاربران عکس هایی را در اینستاگرام ارسال کرده و بعدا به این نتیجه می رسند که ارسال عکس یاد شده به هر علت درست نبوده یا با دیگر عکس های ارسالی هر فرد سازگاری ندارد.

تا به حال تنها راه حل این مشکل در اینستاگرام پاک کردن عکس یا عکس های یاد شده بوده است، اما با پاک کردن عکس های یاد شده دیگر امکان دسترسی به آنها وجود ندارد و این در حالی است که گاهی کاربر به این نتیجه می رسد که حذف عکس یا عکسهایی درست نبوده است.

اینستاگرام از این پس به کاربران امکان می دهد تا عکس های این چنینی را در مجموعه ای خصوصی نگهداری کنند تا فقط خودشان بتوانند آنها را مشاهده کنند. قابلیت یاد شده که آرشیو نام دارد از ماه گذشته در دسترس عده ای از کاربران منتخب قرار گرفت و از امروز در دسترس کاربران iOS و اندروید قرار گرفت.

برای آرشیو کردن و خصوصی نمودن عکس ها و ویدئوهایی که قبلا منتشر شده اند، کاربر باید در بالای نمایشگر گزینه آرشیو را انتخاب کند و سپس عکس ها و ویدئوهای خود را برای آرشیو کردن برگزیند. برای مشاهده عکس ها و ویدئوهای آرشیو شده هم باید بر روی نماد فلش دایره ای شکل جدید در بالای صفحه پروفایل ضربه زد. همچنین می توان عکس های آرشیو شده را با انتخاب گزینه show on profile مجددا در معرض نمایش عمومی گذاشت.
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+ صفحات اینستاگرام
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.