نظر منتشر شده
۵۷
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 322636
چرا سید حسن خمینی در امتحان خبرگان شرکت نکرد؟
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۴۸
برخلاف آنچه در رسانه ها گفته شد، دلیل حاضر نشدن حجت الاسلام سید حسن خمینی در امتحان خبرگان، عدم اطلاع رسانی به ایشان نبوده است.

به گزارش مشرق، دکتر رضا سراج در کانال شخصی اش درباره دلایل عدم حضور سید حسن خمینی در انتخابات خبرگان نوشت: برخلاف آنچه در رسانه ها گفته شد، دلیل حاضر نشدن حجت الاسلام سید حسن خمینی در امتحان خبرگان، عدم اطلاع رسانی به ایشان نبوده، بلکه وی از چند روز قبل به این جمع بندی رسیده بودند که با این بهانه از صحنه ی انتخابات کناره گیری نمایند.

در این رابطه دو نکته در کناره گیری ایشان از صحنه ی انتخابات موثر بوده است.

- تاثیر اندرزهای نزدیکان و درخواست آنان برای کناره گیری ایشان از صحنه ی انتخابات خبرگان
-مطلع شدن وی از سناریوی تدارک دیده شده برای سوء استفاده از نام ایشان و خانواده حضرت امام ( ره )

گفته می شود در این راستا اطرافیان و دلسوزان علاقمند به سید حسن خمینی و خانواده حضرت امام ( ره ) در ملاقات هایی، مطالبی را با ایشان در میان می گذارند که در نهایت وی رابه این جمع بندی می رساند که برخی افراد و جریان ها می خواهند حیات سیاسی آینده او را ازبین ببرند. لذا تصمیم می گیرند که با عدم حضور در امتحان علمی خبرگان، عملا به صورت نرم از صحنه انتخابات گناره گیری کنند.

شایان دکر است پیش از این برخی رسانه ها از طراحی بقایای باند مهدی هاشمی معدوم و جریان منتظری جهت انتقام از حضرت امام و مرحوم حاج سید احمد آقا از طریق ایجاد مخاطرات برای حجت الاسلام سید حسن خمینی و خانواده امام (ره ) خبر داده بودند.
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۱:۵۸:۴۱
سلام
ببخشيد سوالم اين است كه اين اقاي دكتر سراج سخنگوي اقاي سيد حسن خميني هستند ؟ اگر هستند چرا در كانال شخصي اش نظر دادند .
لطفا موضوع اگر هر چه سريعتر روشن شود فضا غبار آلود نخواهد شد. (3447153) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۲:۰۰:۵۸
یعنی دروغ میگه که پیامک نگرفته؟ (3447162) (alef-17)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۵:۵۵:۰۸
پس بقیه که اومدن حیات سیاسی در اومدنشونه ولی ایشون در نیومدنش
عجیبا قریبا (3448097) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۵:۵۸:۴۸
نه خیر براش پامکی نرفته و خودش گفته انصراف هم نداده (3448109) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۲:۰۴:۱۸
واقعا دلایل تان غیر منطقی است چرا که اگر کسی به این جمع بندی برسد که عهده ای قصد سوء استفاده از او و نام خانودگی اش دارد اجازه سوء استفاده نمی دهد نه اینکه خود را کنار بکشد با این منطق شما این فرد نبایدد در هیچ صحنه ای حضور داشته باشد چون عده ای قصدسوء استفاده از ایشان را دارند به عبارتی از دیدگاه شما و این نویسنده کسانی که ممکن است در معرض سوء استفاده قرار گیرند بهترین راه برایشان مردن است که اصلا نباشند که مورد سوء استفاده قرار گیرند واقعا اینگونه استدلات جای تعجب دارد چرا که توهین بزرگی به طرف است که خودش هم به این نتیجه رسیده که اینقدر ضعیف و ناتوان است که نمی تواند در مقابل سوء استفاده کنندگان به ایستد الف واقعا متاسفم برای شما (3447175) (alef-17)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۲:۱۱:۲۳
عجب ؛ چه علم غیبی داری شما... (3447202) (alef-17)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۲:۲۱:۳۵
آقاى سراج توهم زديد ايشان شركت مى كنند وما هم به ايشان رأى مى دهيم. والسلام (3447249) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۲:۲۴:۲۲
بنده برای آزمون نظام مهندسی 3 بار ثبت نام کردم و 2 بار رد شدم به نظر من هیچ ربطی به این قضایایی که گفتید نداره . حتی یک استاد دانشگاه هم ممکنه در رشته تخصصی خودش توی دوره بالاتر نمره نیاره و اصطلاحا رد بشه اما این رد شدن برای امثال ایشان که چهره هستند خیلی هزینه داره .چون در صورت رد شدن وجهه علمی و تخصصی ایشون نزد افکار عمومی زیر سوال میره و در سایتها و رسانه ها بهانه ای میشه برای خراب کردن شخصیت فرد . ایشان بهتر بود در کنکورهای قبلی شرکت میکرد و این داستان رو نمیذاشت برای دقیقه 90 یا اینکه شرکت میکرد و تمام جنبه های قضیه رو هم می پذیرفت (3447270) (alef-17)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۲:۳۵:۴۹
خودتون میفهمید چی میگید؟ یعنی کسی که مردم دوستش دارن بیاد تو انتخابات برای انقلاب و نظام ضرر دارد و دلسوزان توصیه میکنند که نیان؟ (3447316) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۲:۴۷:۱۱
این شد حرف حساب (3447356) (alef-17)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۲:۵۳:۳۴
ما اميد واريم كه ايشان نگذارند كار با خواسته عده اي معلوم الحال بجائي برسد كه شبيه فته 88 بشود چون مردم ما بخصوص اقشار متدين به ايشان به جهت انتصابشان به حضرت امام خميني (ره) علاقه مند هستند و نمي خواهند هيچ مشكلي برايشان بوجود بياد
ايشان هنوز جوان هستند و فرصتهاي زيادي بريا خدمت و كار در كشور پيش رويشان هست و اميد كه توسط فريبدهندگاه اين فرصت ها از دست نرود (3447380) (alef-17)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۳:۰۶:۲۲
بهترین کار را کردند ایشون. ایشان یادگار خمینی هستند و نباید خود را به بازی سیاست بسپارند. (3447438) (alef-17)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۳:۲۵:۴۳
وقتی قرار باشد که در هیچ انتخاباتی حضور پیدا نکند پس عملا آینده ای هم نخواهند داشت که از بین برود. (3447503) (alef-17)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۳:۲۵:۵۲
در هر صورت آقای سید حسن خمینی مقبولیت بسیار بالایی نزد مردم دارند و عزتی را که خداوند به آدم می دهد در همین چیزها نمود پیدا می کند. خداوند نگه دارش باشد . (3447504) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۳:۲۷:۰۵
نه بعلت تکبر ی که داشته شرکت نکرده مثل بقیه ... (3447509) (alef-17)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۳:۲۸:۳۵
هرکسی از ظن خود شد یار من !

روزهای آینده مشخص کننده حقایق خواهد بود. (3447518) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۳:۲۹:۳۸
سيد حسن خميني در انتخابات حضور دارند و عدم دعوت از ايشان براي امتحان نشانه احراز مجتهد بودن ايشان ميباشد (3447522) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۳:۳۰:۲۳
چون می ترسید قبول نشه آبروی علامه بره . (3447526) (alef-17)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۳:۳۷:۲۸
در آن ساعت کلاس داشتند.!! (3447559) (alef-17)
 
داود
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۳:۴۵:۲۸
اقای سراج از کجا متوجه شده?!!مشاور سید حسن هستش؟!!سید حسن براش تعریف کرده؟!! یا داره از خودش تفسیر میکنه؟!! (3447598) (alef-17)
 
نیما اس
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۳:۵۱:۴۴
"شایان دکر است پیش از این برخی رسانه ها از طراحی بقایای باند مهدی هاشمی معدوم و جریان منتظری جهت انتقام از حضرت امام و مرحوم حاج سید احمد آقا از طریق ایجاد مخاطرات برای حجت الاسلام سید حسن خمینی و خانواده امام (ره ) خبر داده بودند." آیا خودتون خندتون نگرفت اینو منتشر کردین؟ یا شاید قصد مزاح داشتید؟ (3447631) (alef-17)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۳:۵۵:۴۷
دیگه از هرجی خبر و سایت .......... خسته شدم چرا که ما در این کشور هیچ مشکلی ندارم جز تجزیه و تحلیل علت عدم حضور فرزند یادرگار امام(ره) (3447652) (alef-17)
 
محمد
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۴:۰۲:۲۴
ایشان زنده وحاضر هستند الف و راست گریان آرزوهای خود را بیان میکنند. (3447681) (alef-17)
 
محمدحسین
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۴:۰۷:۵۵
این تحلیل‌های سطحی و مغرضانه در شان الف نیست. (3447709) (alef-17)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۴:۰۸:۱۴
" بقایای باند مهدی هاشمی"
بیخیال فیلم پلیسی ریاد نگاه میکنی (3447711) (alef-13)
 
مرادی
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۴:۲۲:۵۹
اصلا اینجوری نبوده .....مسایل دیگری در پشت پرده س (3447762) (alef-17)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۴:۳۱:۴۰
خود ايشان مگر زبان ندارد
باز چه پرده اي طرح ريخته ايد (3447790) (alef-17)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۴:۳۳:۳۰
سناريو تدارك ديده شده از سوي دشمنان انقلاب و ملت قابل تامل است (3447804) (alef-13)
 
بیگی29
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۴:۴۳:۳۱
جالب این است که وقت ها در بزنگاه قانونی جدید فقط برای آمدن یا نیامدن یک نفر برای پستی وضع میکنیم و هر طور هم بخواهیم تفسیر میکنیم. (3447832) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۵:۰۰:۲۲
وجود سید حسن در خبرگان رهبری منشاء خیر و برکات فراوان برای نظام و مردم است.اصولا"حضور نسل پاک امام خمینی(ره) فرصتی مغتنم است.امیدوارم با حضور سید حسن انتخابات مجلس خبرگان باشکوهی داشته باشیم. (3447894) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۵:۰۲:۰۴
لابد این سراج بهتر از برادر ایشان خبر دارد !!! (3447903) (alef-13)
 
محمودي
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۵:۱۱:۱۷
هم تيتر بي خودي بود هم متن بي سرو تهي بود ،اتفاقا ايشان تنها كسي است كه به انقلابي كه جد بزرگوارش وپدر گرانقدرش بنا نهاده اند هيچ وقت خيانت نميكند، در اين وسط كساني كه ميخواهند انقلاب را مصادره كنند دلواپسند، اين حرفها فقط مردم را براي شركت در انتخابات دلسرد ميكند. (3447948) (alef-13)
 
امید
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۵:۱۵:۵۳
واقعا خودتون ازین مطلب خندتون نمیگیره؟!!!!!!
نیاد که ازش سو استفاده نشه؟!!!!!!!!!!
مردم میخوان که ایشون باشن خودشم میخواد که باشه اما شما چون میدونین رای زیاد میاره ازش میترسین.... (3447961) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۵:۲۴:۴۴
الکی از این دروغ ها ننویسید؛ حسن خمینی می دونست امتحان رو قبول نمیشه و صلاحیت علمی نداره، رفت کنار (3448003) (alef-17)
 
مراد
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۶:۳۳:۳۰
این چه ادبیاتیه حاجی درست صحبت کن (3448221) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۶:۵۱:۵۴
وتو علم غيب داشتي نهههههههههههههههههههههههههه (3448278) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۷:۵۳:۰۶
شما که اطلاعی از سطح علمی و اجتهادشون و کلاس درس پر طرفدارشون. نداری تهمت نزن (3448442) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۵:۲۶:۳۲
کسایی که می گویند کی بیاد کی نیاد، کی خوبه و کی بده، خوشان نماینده ها را انتخاب کنند تا مردم به زحمت نیفتند (3448008) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۵:۳۶:۲۷
از آنجایی که همه در برابر قانون برابرند ولی خب، بعضی ها برابرترند و نباید باعث کسر این بعضی شد! (3448036) (alef-17)
 
یک ارادتمند به امام و رهبری
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۵:۴۰:۳۳
سلام
چقدر بهتر بود ایشان قبل از ثبت نام به این نتیجه می رسیدند که عده ایی در صدد سوء استفاده از ایشان می باشند. (3448048) (alef-17)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۶:۱۵:۴۱
والا اولین بار بود که که میشنیدیم کاندیداهای خبرگان نیاز به دادن ازمون دارند !!!!!!!!!!!!!!!!! والا این رفتار های مغرضانه فقط به تفرقه ها و دشمنیها دامن میزنه خوب رتبه علمیه خیلیها کاملا بارز و مشخصه ولی انگار مسائل دیگری در باب مجلس خبرگان در جریان هست !!!!! (3448170) (alef-13)
 
Hossein
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۶:۳۲:۱۵
خيلي خوش خيال هستيد اولا كه قبول نمي شد دوما اگر هم قبول مي شد ان وقت تبصره قانون رو مي كردند كه هركس قدش ازاين اندازه كوتاه تر و يا بلند تر است أجازه شركت در خبرگان را ندارد (3448215) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۶:۳۴:۳۱
اجتهاد سيد حسن مسجله. هركس ديگري غير از آيت الله العظمي وحيد خراساني و علامه محقق داماد اجتهاد ايشان رو تأييد كرده بود مي شد شك كرد ولي نه وقتي اين دو ستاره برتر تشيع او را تأييد كرده اند.
من فكر ميكنم ايشان به اين نتيجه رسيد كه سناريويي براي رد ايشان در آزمون تدارك ديده اند كه با توجه به استصوابي بودن نظارت شوراي نگهبان قابل اعتراض و بررسي هم نبود. (3448227) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۷:۲۶:۱۷
درپی اصرار عجیب رسانه های تندرو در مورد دعوت پیامکی از سید حسن خمینی برای شرکت در آزمون خبرگان، خبرنگار، بار دیگر با منابع نزدیک به بیت حضرت امام (ره) تماس گرفت تا صحت و سقم ادعای این رسانه ها را بررسی کند.

این منابع، شایعات و اقدامات اخیر بلندگوی جریان های تندرو و افراطی که دائما به دنبال تولید اخبار دروغ و فضاسازی و اعمال فشار هستند را «ناجوانمردانه» و «کذب» دانسته و حق قانونی خود برای شکایت از این رسانه ها را محفوظ دانستند.

این منابع، همچنین شایعه ی انصراف آیت الله سیدحسن خمینی را از انتخابات خبرگان تکذیب کردند.

این شایعات در حالی منتشر می شود که حجت الاسلام والمسلمین سید علی خمینی ، صراحتاً اعلام کرد هیچ دعوتی از حاج سید حسن خمینی اعم از"رسمی یا پیامکی" برای شرکت در آزمون خبرگان نشده، برخی رسانه های تندرو همچنان مدعی دعوت از یادگار امام هستند!

این خبرسازی ها اما نشان از دروغگویی جریان تندرو در برابر یادگار امام داشت که طی هفته گذشته، بارها و بارها و به اشکال مختلف مدعی دعوت از سید حسن خمینی برای شرکت در آزمون خبرگان می شدند.

این جماعت اما پارا فراتر گذاشتند و در اقدامی ناشایست و غیراخلاقی، مدعی شرط و شروط ویژه ی یادگار امام برای «آزمون انفرادی»!! شدند ؛ خبری که شب گذشته در گفت و گوی یکی از اعضای بیت امام (ره) با «انتخاب» تکذیب شد!

اما ظاهراً تندروها دست بردار نیستند، آزمون خبرگان ساعت 8 صبح امروز برگزار شده و تمام شده است، اما تندروها گویی از پیامک های تلفن همراه بیت امام (ره) اطلاع دقیقتری دارند! چرا که مدعی شده اند پیامک دعوت برای سید حسن خمینی ارسال شده است!

پیگیری های «انتخاب» نشان می دهد اخبار منتشر شده توسط رسانه های مرتبط با جریان تندرو تماما دروغ و بی اساس است و درواقع، خبر دقیق همان است که شب گذشته در «انتخاب» منتشر شد. (اینجا ببینید)

تحلیلگران معتقدند رسانه های این جریان در ادامه پروژه فشار به ارکان نظام از جمله شورای نگهبان درصددند ضمن فضاسازی و انتقال اخبار دروغ، شرایط را طبق خواست و منویات خود پیش ببرند. (3448362) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۸:۰۱:۲۱
ایشان نشان داد که از هوش خوبی برخوردار است که در آزمون شرکت نکرد . چون به نظر من قرار بود ایشان را رد صلاحیت کنند و البته برای اینکه کارشان هزینه ای نداشته باشد بگویند در امتحان نمره کافی کسب نشده است . (3448463) (alef-13)
 
ک.ه.شرقی
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۸:۳۳:۰۱
ما به یادگاری بودن ایشان بیشتر علاقه مند هستیم . (3448552) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۸:۳۶:۴۳
رسانه ها بارها اعلام کردند که آزمون گرفته خواهد شد . اگر طالب بود حتماشرکت میکرد (3448560) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۸:۴۷:۴۸
اينهم شدحرف ؟ مگردرطول مبارزات،عده اي قصدسوءاستفاده ازخودامام ورهبري وسايرعلماي مبارزرانداشته اند؟ پس چراانهاكنارنكشيدند؟ (3448588) (alef-13)
 
mojtaba
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۸:۴۹:۳۳
جریان این "جریان منتظری" چیه؟!!!!! (3448592) (alef-13)
 
یس
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۹:۰۵:۲۲
نفهمیدیم آقای سراج چکاره اند ،وقتیکه دفتر حسن آقا ادعا ی انصراف را رد می کند؟ (3448620) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۲۰:۵۰:۵۰
این همه مدت تصمیم گرفته در حوزه سیاست وارد بشه حالا چطورمیشه یکدفعه منصرف بشه (3448853) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۲۰:۵۵:۱۶
حرفم را با سخن امام شروع می کنم و ان اینکه نگذارید دست نامحرمان به انقلاب برسد چون نتیجه اش ان می شود که امروز شاهد ان هستیم .
اولا این نوشته الف با هیچ عقل سلیم جور در نمیاد که یه عده ای دلسوز پیشنهاد بدن و سید حسنم قبول کنه از او می خواهند سوء استفاده کنند چون او بچه نیست و میداند که امروز در مملکت چه کسانی با نام امام به این مملکت خیانت می کنند و با انگ زدن به یاران امام انها را از میدان بدر می کنند و پستهای مهم را تصاحب کرده و به امام و خانواده او توهین می کنند و حتی جای برسد خانواده امام را برای انقلاب نامحرم می دانند و کاسه داغتر از اش می شوند.
ثانیا اگر امروز این انقلاب برای خانواده خمینی جای نداشته باشد خدمت کند پس کسی نمی تواند حیله و ترفند خود را با نام دلسوز خانواده او طرح کرده و مردم را از خدمات مثل نوه امام محروم کند.
ثالثا جای تاسف برای مسئولین نظام است که برای خانواده امام این کشور را ناامن کرده اند و زحمات 50 ساله امام را از یاد بردند و دو فرزند ایشان که در این انقلاب جان خود را از دست داده اند نادیده گرفته اند .
جای نگرانی بسیاری هست و از ادامه این انقلاب باید ترسید چون بخواهی و نخواهی مشاهده میشود هدف فعلی از خواسته امام در حال دور شدن است و واگون انقلاب از ریل خارج شده است (3448863) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۲۰:۵۵:۳۱
واقعا چرا بعضی روزنامه ها و بعضی افراد که فاصله شان با راه امام عیان است، از ایشان حمایت می کنند؟ (3448864) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۲۲:۲۶:۵۰
بخدا از اینجوری داستانها ننویسید ! این شد دلیل ، حالا مهدی هاشمی را چرا نبش قبر میکنید ! (3449055) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۷ ۰۰:۱۵:۱۵
حالا دیدید که ذره ای دموکراسی وجود ندارد
ذره ای مردم نقش ندارند،چهار نفر که اطمینان دارید را انتخاب میکنید،بعد میگویید
به یکیشون رای بدید،نوه بنیانگذار انقلاب هم طی نقشه ای رد میکنید
توی قانون اساسی تون اومده ،مجلس میتونه رهبر را عزل کنه،ولی شما میگید نمیتونه
نظارت بکنه،مثلا مجلس میخاد بر حسب اختیارش وزیری را عزل بکنه،این میشه اختیار
ولی مجلس خبرگان بخاد یک نفر بعد مرگ طرف هم با آرای جمعی(از هر جناح)انتخاب کن
مشه خیانت،فریب،نفوذ اکبر و..
امیوارم یک زمانی آگاهی و طغیان غیر قابل پیش بینی مردم،،بهتون یادآوری کنه که
دوران دیکتاتوری در ایران گذشته،و هر که اهل ریش و عمامه باشه ،ریشش را بتراشه و عمامش را هم بگذاره
توی گاوصندوق خونش،هر از چند گاهی سری به خاطراتش بزنه (3449295) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۷ ۰۷:۱۲:۲۸
بهتر نبود امتحان را شرکت می کرد و بعد از قبولی در آزمون و اثبات دانش و اطلاعاتشان کناره گیری میکردند؟ قبول کنید کسی که از امتحان نمیترسه پاپس نمیکشه. (3449509) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۷ ۱۰:۱۳:۰۷
واقعا من موندم اصولگرايان چه هراسي از به صحنه آمدن سيد حسن دارن اونم تو مجلس خبرگان؟واقعا چه كار انجام نشده اي رو سيد حسن و ديگراني مخالف انديش هاي اصولگرايان، اگه راي بيارن ميتونن انجام بدن؟اصولا ي نماينده مجلس خبرگان چه توانايي هايي داره؟ (3449842) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.