توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 362939
تعویق دادگاه رضاضراب در نیویورک
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۹
قاضی آمریکایی دادگاه بررسی اتهام بازرگان ترکیه‌ای-ایرانی متهم به دور زدن تحریم‌های ایران را به تعویق انداخت.

به گزارش فارس، در ادامه خبرهای منتشر شده درباره محاکمه رضا ضراب در نیویورک، دادگاه جلسه محاکمه بازرگان ترکیه‌ای- ایرانی متهم به دور زدن تحریم‌های ایران که قرار بود فردا پنجشنبه برگزار شود به ۳۱ خرداد موکول شد.

«رضا ضراب»، تاجر ترکیه‌ای-ایرانی اوایل فروردین ماه بعد از دستگیری در شهر میامی «فلوریدا» آمریکا بازداشت شد؛ اتهام او تلاش برای دور زدن تحریمهای ایران بوده و وی از آن زمان در آمریکا زندانی است.

دادستان‌های آمریکایی پیش از این با درخواست رضا ضراب برای آزادی به قید وثیقه ۵۰ میلیون دلاری تا زمان رسیدگی به اتهاماتش در دادگاه مخالفت کردند.

اولین جلسه دادگاه وی اردیبهشت‌ماه در نیویورک برگزار شد و او در برابر اتهامات توطئه برای انجام میلیون‌ها دلار معاملات مالی جهت کمک به دولت و سایر نهادهای ایرانی اعلام بی‌گناهی کرد.

به گزارش روزنامه «حریت» دور تازه جلسه دادگاه ضراب در نیویورک که قرار بود روز پنجشنبه (فردا) برگزار شود به ۳۱ خرداد موکول شد.

گفته می‌شود قاضی دادگاه به دنبال درخواست وکیل این بازرگان و تاجر ترکیه‌ای-ایرانی با تعویق برگزاری جلسه دادگاه موافقت کرد.

ضراب ۳۲ ساله علاوه بر داشتن گذرنامه‌های ترکیه‌ای و ایرانی، گذرنامه کشور مقدونیه را هم در اختیار دارد.
 
کلمات کلیدی : رضا ضراب+بابک زنجانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.