توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 502339
زمزمه‌ اختلاف در حزب اعتدال‌وتوسعه / واعظی:چه کسی گفته است؟
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۴۸
عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه گفت: هیچ اختلافی داخل حزب اعتدال و توسعه نیست. در داخل حزب اعتدال و توسعه نه فراکسیون اصولگرا وجود دارد و نه فراکسیون اصلاح طلب.

محمود واعظی در گفتگو با خبرآنلاین در پاسخ به این سئوال که می خواهید چه اقدامی بیشتر از آنچه آقای نهاوندیان به عنوان رئیس دفتر رئیس جمهور انجام داد، در دستور کار خود قرار دهید؟ گفت: هنوز سمتم مشخص نیست.

وی درباره زمزمه های اختلافات در درون حزب اعتدال و توسعه تأکید کرد: هیچ اختلافی نیست.

عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه درباره اینکه این حزب به دو دسته اصولگرا و اصلاح طلب تقسیم شده است، گفت: چه کسی این حرف را زده، اصلا این حرف بی خودی است، هیچ اختلافی داخل حزب اعتدال و توسعه نیست.

وی با بیان اینکه در داخل حزب اعتدال و توسعه نه فراکسیون اصولگرا وجود دارد و نه فراکسیون اصلاح طلب، افزود: مرامنامه و اساسنامه حزب اعتدال و توسعه براساس اعتدال است هر کسی معتدل است جایش آنجاست، اگر کسی هم معتدل نیست، آنجا نیست.

واعظی درباره علت تغییر سه سخنگو طی یک سال گذشته در حزب اعتدال و توسعه یادآور شد: آقای دهقان قبل از انتخابات مجلس دهم سخنگوی حزب اعتدال و توسعه بود. آقای شجاعی برای انتخابات مجلس سخنگوی حزب شد و بعد هم آقای سبحانی فر آمد.

عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه در پاسخ به این سئوال که جدایی آقای شجاعی از حزب اعتدال و توسعه به دلیل اختلافات نبود؟ تأکید کرد: هر کسی در حزب زمانی مسئولیت دارد و زمانی مسئولیت ندارد.
 
کلمات کلیدی : حزب اعتدال‌ و توسعه + واعظی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.