نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 394286
اظهارات تازۀ ولیعهد سعودی درباره وضعیت سوریه
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۰
ولیعهد عربستان سعودی خواستار آنچه که وی آن را اقدام جدی تری در سوریه خواند، شد.

به گزارش واحدمرکزی خبر به نقل از شبکه تلویزیونی الحدث، محمد بن نایف بن عبدالعزیز آل سعود در سخنرانی خود در اجلاس بحران آوارگان در نیویورک گفت: برای حل کشمکش ها باید تلاش بیشتری صورت گیرد. ما خواهان تحرک کارآمدتری برای متوقف کردن رنج ملت سوریه هستیم. بحران سوریه مستلزم اقدام سریع جامعه جهانی است. محمد بن نایف افزود: عربستان کشور پیشگام در کمک رسانی و اقدامات انسانی است و یکی از کشورهایی است که بیشترین کمک ها را به آوارگان در جهان دارد.

وی خاطر نشان کرد: عربستان از جمله نخستین کشورهای حامی ملت سوریه بود و میزبان بیش از دو میلیون و پانصد هزار سوری در داخل عربستان بود و کرامت آنان را حفظ کرد. عربستان به این آوارگان آزادی عمل داد تا هر کسی که می خواهد در داخل کشور باقی بماند. نیم میلیون سوری در عربستان باقی ماندند که از فرصت اشتغال، آزادی تردد و خدمات بهداشتی رایگان برخوردار هستند.

ولیعهد سعودی گفت: عربستان درهای خود را بر روی یمنی ها هم باز کرد و آنها را از قوانین اقامت و کار مستثنی کرد. عربستان هشتصد میلیون دلار برای حمایت از میلیون ها آواره سوری در سراسر جهان پرداخت کرد. عربستان همچنین پنجاه و نه میلیون دلار پول در اختیار سازمان آنروا قرار دارد. سی میلیون دلار کمک هم به آوارگان افغان در پاکستان اختصاص یافت.
 
کلمات کلیدی : ولیعهد عربستان، سوریه
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۳۱ ۱۵:۱۸:۳۴
واقعا!!!!!!
خیلی ممنون که بمب روی سرشان میریزید بعد از قانون کار مستثنی میکنید (3943429) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.