توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 504382
ولخرجی شاهزاده سعودی در ترکیه
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۵
شاهزاده سعودی در تعطیلات یک هفته‌ای خود در بودروم ترکیه، حداقل ۲.۵ میلیون لیر ترکیه ( ۷۱۰.۵۶۸ دلار) خرج کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از حریت، ولید بن طلال بن عبدالعزیز آل سعود، شاهزاده ۶۲ ساله سعودی و خانواده‌اش در ۱۴ ماه اوت همراه با ۳۰۰ چمدان و ۳۰ دوچرخه برای تعطیلات وارد بودروم  ترکیه شدند. جت شخصی آنها در فرودگاه "میلاس بودروم" فرود آمد و تحت تدابیر امنیتی شدید این خانواده سوار ماشین‌های وی آی پی شدند. دو خودرو پلیس و نگهبانان امنیتی این خانواده را تا مرکز شهر همراهی کردند. وسایل این خانواده آل سعود با کامیون به هتل اقامتشان منتقل شد.

این شاهزاده سعودی در این هتل با قیمت روزانه ۴۰ هزار یورو اقامت کرد و یک ویلای دیگر برای سایر اعضای خانواده کرایه کرد. او در کل ۴۰۰ هزار یورو تنها برای اقامت هزینه کرده است. وی همچنین  هر روز ۲۰ لژ برای راحتی خانواده‌اش اجاره کرد. ولید بن طلال بن عبدالعزیز آل سعود روزها اوقات خود را با شنا کردن و ورزش‌های آبی و شب‌ها با بیرون رفتن گذارنده است.

قایق فوق‌العاده لوکس او (Kingdom ۵KR) همچنین در این خلیج آماده بود؛ جایی که او  بیشتر روز خود را می‌گذراند. او همچنین  با اجاره کردن تمام ساحل هتل محل اقامتش، اطراف شهر بودروم دوچرخه سواری کرد، درحالی که  ۳۰ محافظ او را همراهی می‌کردند. 

هفت خودروی وی ای پی به مبلغ ۴۵ هزار یورو برای این شاهزاده کرایه شد. براساس گزارش‌ها، وی هم‌چنین ۲۰ هزار لیر در رستورانی انعام داد و همچنین ۴۰ هزار لیر در یک رستوران دریایی دیگر هزینه کرد.
 
کلمات کلیدی : شاهزاده، عربستان، ترکیه، ولید بن طلال
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.