نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 451084
حاجی‌بابایی: سقف دریافتی همه حقوق‌بگیران ۱۲میلیون و ۶۰۰ هزارتومان تعیین شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۰
رئیس کمیسیون تلفیق لایحه برنامه ششم گفت که طبق مصوبه امروز (شنبه) مجلس سقف دریافتی همه حقوق بگیران از جمله مدیران ۱۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان تعیین شد.

حمیدرضا حاجی‌بابایی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: نمایندگان پیش از این در برنامه ششم سقف دریافتی حقوق بگیران را ۱۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان تعیین کرده بودند و ۴ گروه مشاغل تخصصی، مشاغل عملیاتی، مناطق مرزی و مناطق محروم را از این سقف مستثنی کرده بوند که در مصوبه بعدی مدیران نیز به جمع مستثنی شده‌ها اضافه شدند اما با اصلاح مصوبه مجلس سقف دریافتی همه حقوق‌بگیران از جمله مدیران ۱۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان تعیین شد.

وی افزود: بر این اساس سقف دریافتی ۴ گروه مستثنی شده از جمله مشاغل تخصصی، مشاغل عملیاتی، مناطق مرزی و مناطق محروم 30 درصد بیش از سقف دریافتی همه حقوق بگیران خواهد بود و سقف دریافتی آنان حدود ۱۶ میلیون تومان تعیین شد.
 
کلمات کلیدی : حقوقهای نامتعارف + مجلس + مطهری + حقوق نجومی + حقوق‌های ۲۴ میلیونی
 
دضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۴ ۱۸:۰۸:۴۶
مرسی (4186384) (alef-3)
 
کارمند دادگستری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۴ ۲۳:۳۱:۳۱
الف تو رو خدا سانسور نکن!!! یک سوال یعنی الان با این مصوبه به عنوان یک مثال فکر می کنید حقوق روسای دادگستری استان ها اینقدر میاد پایین که برسه به این عدد ؟!! قطعاً نه و صد البته یک بندی اضافه میشه که کسری رو پوشش بده و بقیه دستگاه ها هم راه در رو پیدا می کنند. امروز 14 اسفند سال 95 هست منتظر می مانیم و خواهیم دید بیچاره معلم های این کشور (4187074) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.