توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 381587
نظر وزیر دفاع روسیه درباره کلاه سبزهای ایرانی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۲
تیم‌های اعزامی نیروهای مسلح که در مسابقات نظامی بین‌المللی روسیه شرکت کرده بودند، شب گذشته به کشور بازگشتند.

مراسم استقبال از تیم‌های شرکت‌کننده در مسابقات ۲۰۱۶ نظامی روسیه شب گذشته با حضور فرماندهان و مسئولان نیروهای مسلح در فرودگاه بین‌المللی امام‌خمینی(ره) برگزار شد.

هفت تیم نظامی نیروهای مسلح کشورمان در قالب تیم‌های تیراندازی، تانک بیاتلون، حمله سوواروف، کوهستان، دسته هوابرد، تهاجم دریابرد، غواصی با حضور ۲۰۴ نفر از نظامیان خبره از نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و بسیج مستضعفین به دوره مسابقات بین‌المللی روسیه اعزام شده بودند.

این مسابقات با حضور ۱۹ کشور قدرتمند جهان برای دومین بار در کشورهای روسیه و قزاقستان در۲۳ رشته برگزار شد.

اعضای تیم‌های نظامی جمهوری اسلامی ایران از شش ماه گذشته نسبت به آمادگی‌های جسمانی و ... خود اقدام کرده بودند که تیم نظامی کشورمان در اولین حضور خود در مسابقات نظامی بین‌المللی با درخشش در رشته‌های غواصی و عملیات کوهستان حائز رتبه‌های مناسب شد.

این مسابقات از ۱۱ مرداد در چند شهر کشور روسیه و کشور قزاقستان برگزار و تا ۲۴ مرداد ادامه داشت.

تیم اعزامی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران توانست در رشته‌ غواصی حائز رتبه دوم و همچنین عنوان شگفتی‌ساز این مسابقات را کسب کند.

این تیم همچنین حائر کسب رتبه چهام در رشته‌های کوهستان، هوابرد و مبارزه نفربرها شد. همچنین در رشته‌های تک‌تیرانداز و تهاجم دریابرد نیز توانست رتبه پنجم را به دست بیاورد.

همچنین تیم هوابرد جمهوری اسلامی ایران توانست در میان تیم‌های شرکت‌کننده عنوان «تیم برتر اراده آهنین» را از سوی وزیر دفاع روسیه کسب کند.
کلمات کلیدی : نیروی مسلح ایران+مسابقات نظامی روسیه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.