توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 501187
ما برای دفاع از ارزشهایمان به سلبریتی ها نیاز نداریم
هاتف خالدی/ 21مرداد96
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۳

🔹این مهدی مهدوی کیاست که در صفحه اینستاگرامش این چند خط را نوشته است. او در مقام دفاع از شجاعی و حاج صفی که در برابر تیمی اسراییلی بازی کرده اند آرزو کرده است که ای کاش روزی سیاست دست از سر ورزش بردارد و درست ثانیه ای بعد در خط بعدی، بی ربط به داستان این دو بازیکن، به عنوان یک فوتبالیست و کسی که از فوتبال چیزهایی می فهمد حرفهایی زده که کاملا سیاسی است!

🔹از فقر و اعتیاد و بیکاری و ربط آن به اتفاقات سوریه و لبنان.. لابد خواننده هم حق ندارد بپرسد آقای فوتبالیست بازی کردن دو بازیکن در برابر یک تیم اسراییلی چه ربطی به فقر و بیکاری و اتفاقات منطقه دارد؟ و یا اصلا مگر قرار نبود سیاست دست از سر ورزش بردارد و ورزش دست از سر سیاست؟


🔹این محصول خطای رسانه است. وقتی عکس گرفتن از صفحه اینستاگرام هنرمندان، ورزشکاران و سلبرتی ها به یک رویه تبدبل شود، وقتی رسانه به طور بی وقفه هجویات بعضا بی سر و ته آنها را به خورد مخاطب می دهد، آنها هم پیش خود فکر می کنند لابد کسی هستند که نظراتشان مهم است و باید درباره هر چیزی نظر بدهند.

 🔹با ذهن مخاطب چه کرده ایم؟ ما مگر ارزش هایمان را از بهنوش بختیاری ها، تتلوها و طارمی ها گرفته ایم که حالا اینها برای ما منادی نیکی ها و ارزش ها شده اند؟ ما دقیقا از چه زمانی برای تکیه بر ارزش های دینی و دفاع از آرمانهای انقلابی نیاز به تایید و تبلیغ سلبریتی ها پیدا کردیم؟
 
کلمات کلیدی : مهدوی کیا+حاج صفی+تتلو+بهنوش بختیاری+طارمی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.