توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 403780
درخواست کری از ویکی لیکس درباره کلینتون
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۱۰
وزیر خارجه آمریکا با درخواست از دولت اکوادور، خواستار جلوگیری از انتشار اسناد محرمانه مربوط به هیلاری کلینتون توسط ویکی لیکس شده است.

به گزارش مهر به نقل از اسپوتنیک، «جان کری»، وزیر خارجه آمریکا از اکوادور خواسته تا از «جولیان آسانژ»، موسس و مالک وبسایت افشاگری های  ویکی لیکس بخواهد تا از انتشار اسناد محرمانه مربوط به «هیلاری کلینتون»، نامزد دمکرات ها در اتخابات ریاست جمهوری آمریکا خودداری کند.

بر اساس این گزارش، وبسایت ویکی لیکس امروز با اعلام این خبر، در حساب تویتری متعلق به خود آورده است: چندین منبع مختلف آمریکایی به ما گفته اند، «کری» از اکوادور خواسته تا «آسانژ» را از انتشار اسناد مربوط به «کلینتون» در ارتباط با مذاکرات صلح «فارک» را منتشر نکند.

ویکی لیکس در توئیت های خود آورده است که در پی این درخواست و انتشار اسناد محرمانه مربوط به «گلدمن ساکس»، اکوادور از دسترسی «آسانژ» به اینترنت در روز شنبه جلوگیری کرده است.

گفتنی است وبسایت ویکی لیکس از آغاز ماه جاری میلادی تا کنون بیش از ۱۷ هزار ایمیل در خصوص استراتژی کمپین انتخاباتی «هیلاری کلینتون» را منتشر کرده که گفته می شود این اسناد با حک شدن ایمیل های «جان پادسا»، رئیس ستاد انتخاباتی «کلینتون» به دست آمده است.
 
کلمات کلیدی : هیلاری کلینتون+ایمیل+ویکی لیکس+جان کری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.