توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 473585
روند انتخابات تاکنون خوب بوده/ هر چه پیش می‌رویم صندوق‌های اخذ رأی شلوغ‌تر می‌شود
تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۰
دبیر شورای نگهبان گفت: روند انتخابات تاکنون خوب بوده و انشاءالله تا آخر هم خوب خواهد بود. هر چه پیش برویم سر صندوق‌های اخذ رأی شلوغ‌تر می‌شود .

به گزارش تسنیم، آیت‌الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان پس از انداختن رأی خود به صندوق در جمع خبرنگاران، گفت: الحمدالله همیشه این طور بوده که مردم دعوت مقام معظم رهبری را برای مشارکت گسترده اجابت می‌کردند.

 وی افزود: مردم همیشه به دعوت امام و رهبر انقلاب توجه داشته‌اند و به همین جهت با عقیده و ایمان سر صندوق حضور یافته‌اند و می‌دانند که این وظیفه شرعی و ملی است. بنده هم به همین دلیل در انتخابات شرکت می‌کنم و وظیفه خودم می‌دانم و امیدوارم آثار و برکات زیادی داشته باشد.

دبیر شورای نگهبان اضافه کرد: این آرای مردم، سرنوشت آینده کشور را تعیین می‌کند، مردم باید احساس کنند که دینی به گردن دارند و باید ادا کنند.

آیت‌الله جنتی با بیان اینکه باید از خون شهدا پاسداری کنیم، تصریح کرد: آنها در راه اسلام و انقلاب جان دادند و ما باید در این راه حرکت کنیم و راه آنها را ادامه دهیم. 

وی افزود: راه شهدا همین است و امیدواریم که انقلاب همیشه زنده باشد و همیشه هم کار دست افراد انقلابی باشد. اگر امور کشور به دست افراد انقلابی اداره شود، آباد می‌شود و اگر انقلابی نباشد، درست کار نمی‌کند و مردم را معطل می‌کند و کارها را بر خلاف رویه انجام می‌دهند.  هر کسی که رئیس‌جمهور شد، باید افراد انقلابی را برای همکاری انتخاب کند.

آیت‌الله جنتی با بیان اینکه با یک حرکت انقلابی کارها را ادامه دهند و امروز و فردا نکنند، گفت: مسئولان قرص و محکم سر کار بایستند و استقامت داشته باشند و برای خدمت به مردم آماده باشند.  

وی با اشاره به روند برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری و میان‌دوره‌ای مجلس، گفت: روند انتخابات تاکنون خوب بوده و انشاءالله تا آخر هم خوب خواهد بود. هر چه پیش برویم سر صندوق‌های اخذ رأی شلوغ‌تر می‌شود و امیدواریم نتایج خوبی داشته باشد که هم خدا و هم مردم راضی باشند.
 
کلمات کلیدی : انتخابات ریاست جمهوری، انتخابات۹۶،، رای دادن، صف رای دادن، مشارکت مردم،روحانی،جهانگیری، قالیباف، هاشمی‌طبا، میرسلیم، رئیسی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته