نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 458384
چاقوکشی تعمیرکار آسانسور و سرایدار ساختمان در شب عید/ یکی کشته شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۳۴
پلیس آگاهی تهران بزرگ سرایداری که در روزهای پایانی سال 95 تعمیرکار آسانسور را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود، بازداشت کرد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی پلیس آگاهی تهران؛ در ساعت 16:30 روز 28 اسفند ماه یک فقره درگیری منجر به جرح در بلوار فردوس شرق - خیابان ابراهیمی به کلانتری 133 شهرزیبا اعلام شد که با حضور مأموران در محل و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد فردی به نام امیر . س 36 ساله برای تعمیر آسانسور به آدرس مورد نظر مراجعه و در ادامه با سرایدار ساختمان به‌نام سامان . ش 30 ساله درگیر شده که طی درگیری هر دو نفر آنها برای انجام اقدامات درمانی به بیمارستان منتقل شدند.

درحین رسیدگی به پرونده نزاع و درگیری منجر به جرح در کلانتری 133 شهر زیبا ، در تاریخ 30 اسفندماه به کلانتری مربوطه اعلام شد که امیر . س به علت شدت جراحت وارده شده ناشی از جسم تیز و با وجود انجام اقدامات درمانی فوت کرده است که با دستور مقام قضایی دادسرای ناحیه 5 تهران ، پرونده به دادسرای امور جنایی تهران ارسال و به دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای ناحیه 27 تهران برای رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

با ارجاع پرونده به اداره دهم پلیس آگاهی ، اظهارات مقتول و قاتل مورد بررسی قرار گرفت و در اظهارات اولیه ، امیر . س پیش از مرگ مدعی شده بود که سامان او را با ضربات چاقو مجروح کرده و سامان نیز مدعی شد که ابتدا مقتول وی را با ضربات چوب مجروح کرده است.

در ادامه رسیدگی به پرونده ، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به محل وقوع درگیری مراجعه و در تحقیقات از همسایگان و شاهدان صحنه درگیری مشخص شد که سامان در هنگام درگیری چاقو در دست داشته و ضربات وارده با چاقو از سوی وی ایجاد شده است، او ضمن اعتراف صریح به مشارکتش در نزاع و درگیری منجر به جنایت، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: مقتول برای تعمیر آسانسور به ساختمان مراجعه کرده بود که در آنجا با او درگیری لفظی پیدا کردم؛ او ضمن ناسزا گفتن به من و همسرم، با چوب به من حمله ور شد و من نیز با چاقویی که در دست داشتم او را هل دادم که ناگهان چاقو به پای وی برخورد کرد".

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : با توجه به اعتراف صریح متهم به نزاع و درگیری منجر به قتل ، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس پرونده صادر و متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.
 
کلمات کلیدی : چاقوکشی+قتل
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۴ ۰۲:۲۶:۵۴
یک لحظه عصبانیت باعث نابودی یک زندگی شد (4227686) (alef-3)
 
Canada
۱۳۹۶-۰۱-۱۴ ۰۶:۴۷:۳۲
دو تا زندگی نابود شد (4227718) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.