نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 468185
واکنش کرباسچی در خصوص شکایت دادستان اصفهان
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۲
غلامرضا کرباسچی در خصوص شکایت دادستان اصفهان از وی در خصوص توهین به مدافعان حرم گفت: من در یکی از برنامه‌ها در اصفهان سخنرانی داشتم اما پس از برنامه ۲۸ ثانیه از نوار پخش شد و گفتند کرباسچی به مدافعان حرم توهین کرده است.

به گزارش ایلنا، کرباسچی ادامه داد: آن بخش از اظهارات من بیش از ۲ دقیقه است و فقط قسمت تقطیع شده آن پخش شده متن آن صحبت‌ها موجود است و به طور کامل همه چیز روشن است.

وی در مورد احضارش توسط دادستانی اصفهان گفت: من هم از طریق رسانه متوجه این شکایت شدم و هنوز هیچ احضاریه‌ای به دست من نرسیده است.

احمد خسروی وفا رئیس کل دادگستری استان اصفهان در گفت‌وگو خبرگزاری قوه قضاییه از تشکیل پرونده برای غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی خبر داده و گفته بود نسبت به اظهارات این فرد که جنبه جزایی داشته اعلام جرم و پرونده تشکیل شده است. این فرد به دادسرای اصفهان احضار خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96 + حسین قدیانی + کرباسچی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۳ ۱۶:۱۸:۴۱
دنبال بهانه هستند که دوباره این مرد سازنده و درستکار را به زندان بیندازند. ابادانی تهران،از ایشان اغاز شد و اقای قالیباف اد راا ادامه داد. (4309561) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۳ ۱۶:۵۸:۰۲
فساد هم از ایشان آغاز شد! (4309680) (alef-3)
 
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۳ ۱۶:۴۹:۳۱
این جمله خیلی قشنگه ودرست هم هست :ما تو این مملکت ازادی بیان داریم ولی ازادی پس از بیان نداریم. (4309661) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.