توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 446981
واکنش کریمی اصفهانی به کاندیداتوری بقایی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۸
کریمی اصفهانی: اینکه هرکسی به خودش اجازه دهد بیاید و کاندیدای انتخابات شود یعنی یک اشکال قانونی وجود دارد.

احمد کریمی اصفهانی، دبیر کل جامعه اصناف و فعال سیاسی اصولگرا در گفت و گو با نامه نیوز؛ در واکنش به اعلام کاندیداتوری حمید بقایی مشاور محمود احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری گفت: اینکه هر شخصی علاقمند است کاندیدا شود را نمی توان کاری کرد اما جای تاسف است که  هرکسی در کشور به خودش اجازه بدهد اعلام کاندیداتوری کند بدون اینکه شان و جایگاه و توان خود را در نظر بگیرد. 

وی ادامه داد: ما با حضور حداکثری کاندیداها مواجه هستیم و حضور برخی تنها مشکلی که ایجاد میکنند این است که شورای نگهبان را به زحمت می اندازند. آقای بقایی و امثال وی در دادگاه محکومیت و پرونده دارند و اینکه چگونه به خود جرات میدهند جای بسی تعجب و تاسف دارد. 

کریمی با بیان اینکه به نظر میرسد باید در سیستم شرایط و ویژگی های رئیس جمهور تغییراتی ایجاد کنیم، خاطرنشان کرد: اینکه هرکسی به خودش اجازه دهد بیاید و کاندیدای انتخابات شود یک اشکال قانونی دارد. این طیف فکر میکنند حافظه مردم انقدر ضعیف است که کارها و فسادهایی که در 8 سال گذشته انجام داده اند از ذهن مردم پاک میشود! عجیب است که به خود حق میدهند که در انتخابات حضور پیدا کنند. 

این فعل سیاسی ادامه داد: این شورای نگهبان است که باید دقت کافی را داشته باشد. یکی از مشکلات این است که شورای نگهبان نمیتواند دلایل رد صلاحیت را اعلام کند! این ها به خود جرات میدهند که کاندیدای انتخاباب شوند.اگر حداقل شورای نگهبان  افرادی که اتهام و پرونده قضایی دارند را به مردم اعلام میکرد ، امری مناسب بود اما چون قانون اجازه این کار را به شورای نگهبان نمیدهد آن ها نیز نمی‌توانند دلایل رد صلاحیت را اعلام کنند. 

کریمی با بیان اینکه اصولگرایان برای انتخابات باید به یک جمع بندی برسند، تصریح کرد:  کاندیداها زیاد هستند و باید سریعا به اجماع برسند و روی یک گزینه به وحدت برسند. افراد بسیاری اکنون خود را مطرح میکنند اما در نهایت گزینه نهایی یک کاندیدا است و بقیه هم طی امضای یک میثاق نامه ای اعلام میکنند اگر در جمع بندی نبودند به نفع فردی که مورد نظر است کنار بروند. 

 این فعال سیاسی، ادامه داد: فردی که میخواهد رئیس جمهور شود باید جمیع ویژگی ها را داشته باشد و اگر میخواهد کاندیدا شود یک ملاحظاتی را نزد خود داشته باشد . فردی که میخواهد وارد عرصه انتخابات شود باید علم ، برنامه و یک تیم تخصصی و اجرایی مناسب داشته باشد. این مواردی است که افراد قبل از کاندیداتوری باید مد نظر داشته باشند.
۱۳۹۵/۰۸/۳۰ ۱۲:۴۰
 
۱۳۹۵/۰۸/۲۶ ۱۵:۰۶
 
۱۳۹۵/۰۸/۲۲ ۰۹:۵۰
 
۱۳۹۵/۰۷/۱۱ ۰۰:۳۸
 
۱۳۹۵/۰۷/۱۰ ۰۸:۳۱
 
۱۳۹۵/۰۷/۰۹ ۱۸:۰۵
 
۱۳۹۵/۰۷/۰۹ ۱۵:۲۶
 
۱۳۹۵/۰۷/۰۹ ۱۲:۰۳
 
۱۳۹۵/۰۶/۲۵ ۰۹:۰۲
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۶ ۱۶:۳۵
 
 
کلمات کلیدی : کریمی اصفهانی + کاندیداتوری بقایی + انتخابات 96
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته