نظر منتشر شده
۵۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 406886
وزارت بهداشت: حقوق و کارانه پزشکان قانونی است/ تکذیب حقوق ۷۰ میلیونی
بخش اجتماعی الف، ۵ آبان ۹۵
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۸
رئیس مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت با رد دریافت نجومی در بین مدیران ستادی این وزارتخانه، گفت: حقوق و کارانه ای که به پزشکان داده می‌شود، قانونی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت؛ عباس زارع‌نژاد در خصوص مباحث مطرح شده در مورد فیش حقوقی یکی از معاونان وزیر بهداشت، افزود: برخی نهادهای نظارتی هم که نقدی بر این مسئله داشتند به هیچ عنوان بحث غیرقانونی بودن این دریافتی‌ها را مطرح نکردند و دیدگاهشان این بود که پرداخت کارانه ها به پزشکان و البته نه مدیران وزارت بهداشت قانونی ولی غیرمتعارف است.

وی با اشاره به نقل قول یک خبرگزاری از سخنان معاون اول رئیس جمهوری، گفت: دکتر جهانگیری به هیچ عنوان و در هیچ جایی صحبت و اظهار نظری درباره غیرقانونی بودن حقوق و کارانه پزشکان نداشته اند.

مشاور وزیر بهداشت همچنین دریافت حقوق ۷۰ میلیونی یکی از معاونان وزیر بهداشت را به شدت تکذیب کرد و افزود: به هیچ عنوان در بین مدیران ستاد وزارت بهداشت چنین دریافتی نداریم و هرگز از نهادهای نظارتی درباره ایشان تذکری دریافت نکرده ایم.

زارع نژاد در خصوص کارانه قانونی پزشکان، گفت: البته اصلاح این روند در اختیار مجلس است زیرا قانون کارانه از اواسط دهه ۷۰ در حال اجرا است و هیچ ارتباطی به این دولت و وزارت بهداشت ندارد و دولت‌ها و وزارت بهداشت‌های قبلی همین کارانه را پرداخت می کردند ولی ما امروز شاهد این نقدها هستیم درحالیکه حتی برخی وزرای سابق بهداشت نیز که به روند کارانه نقد دارند در زمان وزارت خود نیز کارانه پرداخت می‌کردند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۱ ۱۴:۲۵
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۱۱:۵۳
 
۱۳۹۵/۰۹/۲۸ ۱۶:۳۰
 
۱۳۹۵/۰۹/۰۶ ۱۴:۱۴
 
۱۳۹۵/۰۸/۰۲ ۱۳:۲۳
 
۱۳۹۵/۰۷/۲۶ ۰۹:۴۲
 
۱۳۹۵/۰۷/۲۵ ۱۳:۱۸
 
۱۳۹۵/۰۷/۲۴ ۱۸:۳۹
 
۱۳۹۵/۰۷/۲۲ ۲۳:۲۰
 
۱۳۹۵/۰۶/۰۸ ۱۷:۱۵
 
 
کلمات کلیدی : درآمد پزشکان+حقوق پزشکان+کارانه+مالیات پزشکان
 
برزین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۵ ۱۳:۴۳:۳۵
مگه کسی گفت حقوق و کارانه پزشکان قانونی نیست؟ همه میگن زیاده، عادلانه نیست، درست نیست، به نفع اقتصاد نیست، (3989040) (alef-3)
 
کارشناس
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۸-۰۵ ۱۴:۵۹:۴۶
قانون را که ازبس کم و زیادش کردند ما نفهمیدیم چی شد .
اول گفتند سقف حداکثر حقوق ، 6 ملیون
بعد شد 9 ملیون
بعد 11 و 18 میلیون مطرح شد
این آخرها گفتند 20 ملیون منطقیه
اما اجالتا" بعضی ادارات همچون تامین اجتماعی ، بهداشت درمان ، بعضی بخشهای بانکها و شهرداری تهران چندین برابر مشابه های خود در دیگر ادارات ، حقوق میگیرند و کسی هم به کسی نیست .
ما هم با 2 میلیون ماهیانه نابود شدیم .
چرا کسی به داد این بی عدالتی ها نمیرسد ؟ (3989177) (alef-11)
 
سعید راد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۶ ۱۵:۲۱:۲۴
چی قانونیه؟ اینکه یک پزشک فشار روی گرده کارمند و کارگری که ماهی ۱ تا ۲ میلیون حقوق میگیرن بیاره و ماهی ۱۵۰ میلیون تا یک میلیارد این بیچاره ها را سرکیسه کنه این قانونیه؟ کدام آدم با وجدان این قانون را نوشته و تصویب کرده؟ آیا هیچ نماینده مجلسی حاضر هست که به این غارت و چپاول مردم رای بده؟! این خلاف وجدان و عدالت و انسانیته، یک عده وزیر اشرافی که رقم های ۱۰۰۰ میلیاردی ثروتشان است مرتب میگن قانونیه واقعا باید از این اظهار نظرشان اظهار شرمساری کنند. (3990448) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۵ ۱۵:۰۰:۱۲
فقط سفسطه می کنند.بله کارانه همیشه بوده.منتها این شما بودید که با طرح تحولتون یه دفعه ضریب کارانه رو گاها 100 تا 200 افزایش دادید.کافیه پرداخت های سال 90 با 93 مقایسه بشه.مدارکش هم کامل توی سازمان تامین اجتماعی موجوده.چرا اینها حداقل خجالت نمی کشند؟ (3989179) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۶ ۱۳:۲۲:۰۷
اینکه یک جراح از 30 در صدر از حق جراحی خود را بعنوان کارانه در یافت می کند و این مساله را بصورت قانونی در آورده اند دولت می تواند برای مشاغل دیگر هم چنین کاری انجام دهد که البته نیاز به ارزش گذاری کار انجام شده دارد. (3990313) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۸-۰۵ ۱۷:۴۳:۳۳
انقدر پزشك بيكار داريم كه با حقوقهاي منصفانه حاضرند كار كنند . (3989364) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۵ ۱۸:۰۵:۴۱
عزیز من! پزشک بیکار فرق داره با فوق تخصص جراحی که پیوند قلب و پیوند کبد انجام میده! (3989395) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۵ ۲۲:۲۲:۲۷
خودشون قانون به نفع خودشون وضع می کنند بعد خودشون اجرا می کنند و می گویند همه چیز قانونی است
مثل این می مونه صنف مرغداران بنشینند تصویب کنند که گوشت مرغ کیلویی 20 هزار تومان و بعد اجرا کنند و بگویند همه چیز قانونیه
جناب وزیر چرا تعرفه متوسط خدمات پزشکان انقدر بالاست ؟؟؟ طبق کدام منطق کارانه 80 میلیونی می دهید ؟؟ (3989739) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۵ ۱۳:۴۵:۰۹
پزشکانی که دریافتی خود را با دریافتی پزشکان غربی می‌سنجند آیا می‌دانند که یک کارگر زحمتکش چه میزان حقوق ماهیانه دریافت می‌کند؟ و آیا می‌دانند که حقوق پزشکان چند برابر حقوق کارگران است؟ پس حق کارگران که کمترین دریافتی و بیشترین تلاش کاری را دارند چگونه باید تامین شود؟ (3989044) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۵ ۱۳:۴۶:۲۵
به آقای روحانی عرض می‌کنم ما جانبازان با این حقوق‌های نجومی 450 هزار تومان که 80 درصد آنها برای اقساط و بدهی می‌رود چگونه برنامه زندگی خود را تنظیم کنیم؟! (3989045) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۵ ۱۳:۵۰:۱۶
رهبر معظم انقلاب در عید فطر ضمن اظهار ناراحتی از پرداخت حقوق‌های نامشروع در دولت یازدهم، دستوراتی را ابلاغ فرمودند ولی متأسفانه، خبری از رسیدگی و عزل عوامل برداشت‌های حرام از جیب مردم یا به عبارت دولتی آن ذخایر کشور نیست! ظاهراً این دولت فقط در کلام انقلابی و در خط امام است. (3989052) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۵ ۱۳:۵۵:۳۴
یعنی چی که کارانه پزشکان قانونی است؟ پس اگر اینطور باشه وزارت نفت باید بره مصوب کنه 30 درصد از تولید نفت و درآمد آن را برای کارمنداش برداره و به اونها کارانه بده. وزارت نیرو هم برای برق همین کار رو بکنه. وزارت صنعت و معدن نیز همینطور!!!
چطور بقیه وزارت خونه ها به حق و حقوق خودشون پایبند هستن و وزارت بهداشت حقی رو که به ناحق هستش رو قانونی می کنه و بعد هم مدعی اجرای قانونه.
چرا باید یه همچین قانونی تصویب بشه که بعد همش دم از قانون بزنن. این قانونمداری در عین بی قانونی هستش که هر کی هر چی رو خواست بره قانونی بکنه.

درآمد بیمارستان ها و درآمد وزارت بهداشت هم باید همانند درآمد وزارت نفت و سایر وزارتخانه ها به طور کامل به حساب دولت واریز بشه و بعد دولت حقوق کارکنان را پرداخت بکنه. قرار نیست همون اول 30 درصد درآمد رو برای خودشون بردارن و تقسیم بکنن تا این قصه پر غصه حقوق های نجومی پیش بیاد.
خواهشا نمایندگان مجلس دست به کار شن. (3989067) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۵ ۱۴:۳۴:۰۳
خواهشن حساب پزشکانو از بقیه کارکنان وزارت بهداشت یکی ندونین. اولا وزارت بهداشت وزارت پزشکان هست. دوما بجز پزشکان فقط پرستاران حقوق مناسب می گیرن ابته نه حقوق نجومی (3989138) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۵ ۱۳:۵۶:۰۸
الآن مدت 10 روز است که به شخم و شیار مشغولیم تا گندم بکاریم و پس از قریب یک سال زحمات خود را به دولت تحویل دهیم و او هم درپرداخت پول گندم‌کاران امروز و فردا کند. به آقای جهانگیری بگوئید یک سال حقوق نجومی به مدیران پرداخت نکند وام‌های بالای 80 میلیونی 5 درصد کارمزد ندهد تا کمی با درد و رنج ما آشنا شوند. آیا اینکه دولت زحمات یک سال ما را گروگان بگیرد وجه عقلی، قانونی و شرعی دارد؟! (3989068) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۵ ۱۳:۵۷:۰۰
وقتی دولتمردان از آقای نوبخت گرفته تا آقای جهانگیری معاون اول آقای رئیس‌جمهور به حمایت و پشتیبانی از مدیران دریافت‌کننده حقوق‌های نجومی برخاسته‌اند باید منتظر دست‌درازی بیشتر به بیت‌المال بود. (3989075) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۵ ۱۳:۵۸:۱۵
اگر این حقوق و کارانه های نجومی قانونی است، باید فاتحه اون قانون و کسانی که همچنین قانونی رو مصوب کردن خوند. (3989079) (alef-13)
 
کارمند
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۸-۰۵ ۱۴:۱۴:۴۰
این همه پول ملت بیچاره رو می ریزن توی جیب خودشون بعد میگن حلاله.

خدا ازتون نگذره که خون مردم رو کردین توی شیشه.

این پولها خون مردم است.

من کارمند بعد از 6 سال تحصیلات دانشگاهی و 23 سال خدمت 2 میلیون می گیرم آن وقت پزشکان ..... 150 میلیون

مگه چقدر درس خواندند؟ مگه چقدر زحمت کشیدند؟ یعنی به اندازه 70 برابر من زحمت می کشند و درس خواندند؟!!! (3989111) (alef-11)
 
بهزاد
۱۳۹۵-۰۸-۰۵ ۱۴:۱۶:۲۴
خسته شدیم از این حرفها و بازیها. قبلا آرامش بیشتری داشتیم آخه فکر می کردیم مسئولین از پولهای زیر میزی بی اطلاع هستند وگر نه جلوگیری می کردن. تازگی ها فهمیدیم اطلاع داشتن هیچ بلکه از این ناراحت بودن که چرا زیر میزی کم می گیرن که با این طرح جدید سلامت این دلواپسی مسئولین نسبت به فقر شدید پزشکان جراح برطرف شد. (3989113) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۸-۰۵ ۱۴:۱۷:۱۱
با سلام . تولید ثروت بدست تحصیل کنندگان علوم پایه هست . اموزش بر اساس مفاهیم و خلاقیت باید باشد نخبگان باید به علوم پایه جذب شوند . عدالت باید در پرداختها ی حقوق دولتی و غیر دولتی برقرارباشد . در مورد پزشکان هم مثل بقیه . مشکل مدیریت و ریل گذاری است. مدیریت بهداشت و اموزش پزشکی باید از پزشکان گرفت سود (3989115) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۵ ۱۴:۲۰:۲۵
اگر ملاک شما غربه که باید حقوق همه مردم به نسبت حقوق عرب بالا برود یعنی یک مهندس باید نصف شما در سال حداقل درامد داشته باشد و یک کارگر ساده باید یک پنجم شما درامدش باشه (3989121) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۵ ۱۴:۲۷:۴۴
متاسفانه ديوار حاشا در كشور ما بلند است تا حالا ديديد كسي را بخاطر دورغگويي محاكمه كنند اما راست بگي گرفتاري اين فرهنگ بايد درست بشه والا همان جهان سومي مي مانيم. (3989133) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۵ ۱۴:۳۳:۲۵
الف یک بار نشد یه خبر از بیکاری و عدم اشتغال ما مهندسای بدبخت بذاری، ولی هفته ای ده تا خبر از پزشکی میزاری... خواهشا به مشکلات ما فوق لیسانس های بیکار مملکت بپردازید. اینکه فعلانی اینقد میگیره بهمانی اینقد برا ما کار نشده. کلا مسئله بیکاری فراموش شده. اوج بیکاری و بدبختی بین قشر مهندس و علوم انسانیی، بعد هر روز خبر از حاشیه پزشکی!!! یک بار شد یک تیتر از بیکاری بزنید؟ متاسف برای ..... دور شدن از اصل موضوعات که بیکاریه بیکاریه و بی کاری (3989137) (alef-11)
 
Netherlands
۱۳۹۵-۰۸-۰۶ ۱۲:۴۸:۱۶
ما مهندسا را دانشگاه ازاد بدبخت کرده (3990269) (alef-11)
 
مریم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۵ ۱۴:۵۳:۴۲
چرا کسی از حقوق و کارانه نظامیان که حافظ امنیت کشورن پرده بر نمیدارد (3989168) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۵ ۱۴:۵۹:۲۳
اسم این وزارتخانه را بگذارین: انجمن حمایت از حقوق بالای اطبا!!!!!!!!!!!! (3989175) (alef-11)
 
۱۳۹۵-۰۸-۰۵ ۲۱:۰۸:۴۴
نه اسمش را بزار وزارت بیگاری و کار مفتی از اکثر اطبا در مناطق محروم. (3989655) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۶ ۰۸:۲۵:۴۰
كي شما كار مفتي كرديد - براي يك كار و ويزيت ساده 25000 تومان يك پزشك تازه كار دريافت مي كند اين شد مفتي !!!!!!!!!!!!
با پول مفت تحصيل كرديد
حالا مردم رو محل هم نميگذاريد (3990022) (alef-11)
 
۱۳۹۵-۰۸-۰۸ ۱۴:۴۶:۲۴
ویزیت ساده!!!!!!!!!!!!عزیز پزشک مگه داره مرغ معاینه میکنه.جان مردمه (3992765) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۸-۰۶ ۰۸:۴۶:۲۳
فعلا تکلیف اینها که در شهرهای بزرگ دارند دو لپه می خورند را روشن کن تا بعد بریم به سراغ مناطق محروم ببینیم اصلا چند نفر هستند . (3990043) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۸-۰۶ ۰۸:۴۸:۳۸
داریم می شیم آفریقای جنوبی در زمان آپارتاید . (3990044) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۶ ۱۳:۲۶:۳۹
اخیییییییییییی
خیلی مفت دارند کار میکنند!!!!! (3990316) (alef-11)
 
آریو سوئد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۵ ۱۵:۰۷:۴۲
همه چیز باید با معیار ایران سنجیده بشه. اگر پزشکان میخوان که درآمدشون با یک پزشک امریکایی سنجیده بشه بهتره که برن امریکا. حتما اطلاع دارید که خرج در امریکاه ۷-۱۰ برابر ایرانه. (3989190) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۸-۰۵ ۱۵:۱۵:۴۶
فلسفه وجود قوانین ایجاد نظم و عدالت و جلوگیری از اجحاف زورمندان به ضعفا است.وای به آن روزی که قوانین یک کشور ابزاری برای پرداخت یارانه نقدی ضعفا به ثروتمندترین آقشار جامعه به عنوان حقوق و کارانه شود. آن روز همان روزی است که نمک در آن جامعه گندیده است. و دیگر زدنش به گندیدگی بی فایده خواهد بود زیرا خود نمک ابزار توسعه گندیدگی شده است. (3989205) (alef-11)
 
کادر بیمارستان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۵ ۱۵:۲۶:۵۳
اخوی در دولت های قبلی هم کارانه پرداخت می شده لیکن نه به این صورت و نه پرداخت فوق نجومی ، قبلا در حد یک میلیون تا ده میلیون تومان بوده ولی از آخر سال 92 از 50 میلیون تومان کارانه داریم تا دو میلیارد تومان حال خودت قضاوت کن تفاوت از زمین تا آسمان است ، شما مردم را چی فرض کردید ، افکار عمومی را که دیگر نمی توانید به مسخره بگیرید ، چرا پزشکان در درآمد مراجع درمانی دولتی خود را شریک می کنند!!! و چرا وزارت خانه پزشکان ، دولت را تهدید می کند که اگر آنها یعنی پزشکان را در درآمد مراجع درمانی شریک نکنیم مراجع ورشکست می شوند این نهایت بی خردیست.چرا به نظام ...پزشکی اجازه دادید تعرفه ها را افرایش دهند و بیمه گران را ورشکست و مردم را فقیرتر کردید.طرح شکست تحول سلامت در واقع طرح فلاکت و بدبختی مردم در قبال ثروت اندوزی پزشکان کاسب کار ....می باشد. (3989216) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۵ ۱۹:۴۱:۲۴
مدرک بده اخوی (3989518) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۶ ۱۲:۵۶:۳۳
تورا به خدا برین با وزیر صحبت کنین سیستم درمانو بر گردونه به همون دوران ،اصلا کارانه ندن ولی اجازه مطبو به پزشکای جوان بدن....
خسته شدیم اینقد سرکوفت حقو قهای نگرفتمونو خوردیم،یکسال هیچ پولی ندادن...
خانوادمون بهمون مشکوک شدن،فکر می کنن پولارو می گیریم و بهشون نمی گیم... (3990276) (alef-11)
 
پزشک
۱۳۹۵-۰۸-۰۶ ۱۷:۴۱:۳۲
۹۹٪پزشکان همصدا با مردم عزیز کشورمان خواستار لغو طرح تحول و بازگشت به گذشته هستیم.انشا الله این طرح لغو بشه تا اینقدر کارانه نقدی و سر هر ماه به پزشکان ندهند (3990602) (alef-11)
 
محمد
Romania
۱۳۹۵-۰۸-۰۵ ۱۵:۴۶:۰۳
یاد مصوبه آن رئیس فدراسیونی افتادم که دستور داده بود به من و خودت و خودش پاداش بدهند که طبق قانون چون مدیر دستور داده بود قانونی بود. (3989238) (alef-11)
 
۱۳۹۵-۰۸-۰۵ ۱۶:۳۱:۵۰
راست می گوید قانونی است فقط یارانه من بدخت غیر قانونی است (3989296) (alef-3)
 
هموطن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۵ ۲۰:۲۴:۴۶
همه فسادهای این سالهای اخیر قانونی بوده است . موضوع مهم این است که این قانون ها نا متعارف است و مجلس باید با نظارت دقیق تر این قوانین نا متعارف را اصلاح کند . (3989596) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۵ ۲۰:۳۴:۲۱
آقای وزیر
سفسطه را رها کنید
قانون تصویب شده در سال 74 درست بوده یا غلط؟
اگر غلط است چرا اصلاح نمی کنید ؟
اگر درست است چرا باید این قانن این میزان اختلاف طبقاتی ایجاد کند؟
متاسفم که قانون مستمسک عده ای برای ظلم به مردم شده است (3989604) (alef-11)
 
Belgium
۱۳۹۵-۰۸-۰۵ ۲۱:۱۱:۱۲
حرص وطمع پزشکها نامحدوده.
باید ظرفیت رشته پزشکی زیادبشه که این چهارتاونصفی پزشک بیسواد برای مردم شاخ نشن (3989661) (alef-11)
 
۱۳۹۵-۰۸-۰۸ ۰۱:۰۳:۲۶
تو حتما علامه هستی جون خودت (3992064) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۵ ۲۲:۰۲:۵۶
سوال بنده این است که این سازمان بازرسی دقیقا کارش چیه در ایران؟ (3989725) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۶ ۰۰:۰۳:۲۴
گاهی وقتها قانون ضد حق و عدالت است! دم از قانون زدن در مورد حقوق های نامتعارف بسی ناجوانمردی است و بی........ (3989841) (alef-11)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۶ ۰۸:۱۵:۵۳
اینکه قانونی است ، درست است اما قانون ، مشکل دارد و باید اصلاح شود . چرا همه خودشان را به آن راه می زنند ؟! (3990013) (alef-11)
 
عماد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۶ ۰۸:۱۹:۴۰
اون هشت هزار نیلیارد اولی و این هشت هزار میلیارد اخیر را بگیرید بگذارید سر جایش کافیست. اگر حقوق اضافی مشکل اقتصاد باشد اول باید به فکر کارمندان اضافی دولت که سه برابر بیشتر از میانگین بقیه کشو ها هستند باشیم. برای چه هزاران میلیارد هر سال حقوق بیخود برای این مقدار کارمند پرداخت میشود؟ (3990015) (alef-11)
 
۱۳۹۵-۰۸-۰۷ ۲۱:۱۱:۱۵
گل گفتی.چرا بجای هر کارمند سه میلیون.سه مارمند یک میلیونی استخدام نمیکنند (3991867) (alef-13)
 
۱۳۹۵-۰۸-۰۶ ۰۹:۲۹:۴۱
حقوق های این شکلی قانونی است وحقوق بنده نیز که در شرف بازنشستگی هستم و2 م تومان است هم قانونیه (3990088) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۶ ۱۳:۲۹:۵۵
مشکل از قانون گذاران ماست که بخاطر منافع خودشان چنین قانون هایی را تصویب می کنن و در ضمن هنگام انتخابات مردم هم به عملکرد این کاندیداها توجه نکرده وبر اساس پارامتر هاای رای می دهند که چنین نتایجی به دنبال دارد. (3990320) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۵-۰۸-۰۶ ۱۰:۰۵:۰۱
متاسفانه وزارت بهداشت تبدیل به لابی حمایت از ثروت و انحصار پزشکان شده! بی عدالتی قانونی بسیار بدتر از دزدیه چون اعتماد ملت رو هم به سیستمی که از این بی عدالتی حمایت می کنه کم حواهد کرد. (3990123) (alef-11)
 
۱۳۹۵-۰۸-۰۶ ۲۰:۴۶:۳۱
این خواست فارغ اتخصیلان رشته های غیرپزشکی و پزشکان هست.طرح تحول لغو بشه.و مثل قبل مطبها باز بشه و مدرک دارهای دانشگاه غیر انتفاعی و دانشگاه آزاد برای توهم اینکه پزشکان پول در میاورند.و پزشکان هم برای اسیرشدن در کار اجباری در بیمارستانها (3990731) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۶ ۱۷:۳۸:۱۷
من به روحانی رای نمیدهم فقط به دلیل عملکرد وزیر بهداشت
انحصار طلبی، زیاده خواهی و ظلم اقلیت به اکثریت ثمره 3.5 سال وزارت ایشونه (3990598) (alef-11)
 
پیمان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۶ ۱۷:۴۱:۳۹
پس قانون مشکل داره ... (3990603) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.