توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 455288
عامل عدم دعوت سروش رفیعی به تیم ملی
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۲
کی‌روش همیشه یک زنبور ملکه در تیم ملی دارد و بقیه زنبور کارگر هستند.

به گزارش ایلنا، اسامی بازیکنان دعوت‌شده به تیم ملی برخی را در حیرت فرو برد. این حیرت نشان از ناتوانی این افراد در تحلیل تاکتیک‌های کی‌روش و کوته‌بینی آنان دارد، در غیر این صورت از دعوت نشدن سروش رفیعی و ... تعجب نمی‌کردند.

با یک نگاه سطحی به بازی‌های تیم ملی و بازیکنانی که طی دوران حضور کی‌روش پیراهن تیم ایران را به تن کرده‌اند متوجه می‌شویم که مرد پرتغالی هیچ علاقه‌ای به بازیکنانی از جنس رفیعی ندارد.

کی‌روش نشان داده که علاقه‌ای به بازیکنان ایستا و کسانی که در کارهای دفاعی ضعیف و خنثی هستند ندارد. سرمربی پرتغالی تیم ملی به بازیکنانی درگیر و پرتلاش همچون پولادی، نکونام، تیموریان، دژاگه، ابراهیمی و ... توجه دارد.

با این حال، همیشه یک استثنا در میان بازیکنان مورد علاقه‌ی کی‌روش وجود داشته، بازیکنی که کمتر می‌دود و فانتزی‌باز است. او کسی نیست جز مسعود شجاعی، چهره‌ی مورد علاقه‌ی کی‌روش. 

سرمربی تیم ملی همواره همین یک بازیکن خلاق را به تیم ملی دعوت می‌کند و وی را در میان عده‌ای بازیکن تخریبی و قدرتی می‌گذارد. یک زنبور ملکه در میان زنبورهای کارگر. بررسی شانس رفیعی برای پوشیدن پیراهن تیم ملی نیاز به این دارد که مطالعه‌ای روی نوع بازی شجاعی و انتظارات کی‌روش از طراح تیم انجام شود.

باید دید که رفیعی در آینده می‌تواند زنبور ملکه در تیم کی‌روش باشد یا نه.
 
کلمات کلیدی : سروش رفیعی+تیم ملی فوتبال ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.