توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 499587
سرباز ضارب حادثه کهریزک تهران اهل سیستان و بلوچستان نیست
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۴
مسئول روابط عمومی تیپ 188 زرهی زاهدان گفت: برخلاف خبر منتشر شده در فضای مجازی ضارب حادثه تیراندازی در میدان تیر پادگان آموزشی کهریزک تهران، اهل سیستان و بلوچستان نیست.
 
رضا امتحانی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: همچنین بر خلاف مطالب منتشر شده در فضای مجازی با این مضمون که سرباز ضارب در این حادثه را منتسب به نیروی زمینی ارتش معرفی کرده بودند، وی در نیروی هوایی ارتش مشغول خدمت سربازی بود.

به گزارش ایرنا ساعت 12.20 دقیقه ظهر روز گذشته (یکشنبه)، سرباز وظیفه دوره آموزشی نیروی هوایی ارتش در خط آتش میدان تیر مرکز آموزش کهریزک، در اقدامی جنون آمیز با شلیک گلوله تعدادی از هم خدمتی ها و عوامل یگان را هدف قرار داد.

به گفته غلامعباس ترکی دادستان نظامی استان تهران بر اثر این تیراندازی، 3 سرباز کشته، 7 سرباز دیگر به همراه مسئول آموزش سربازان مجروح شدند که بلافاصله مجروحان به همراه 2 سربازی که دچار شوک شده بودند، به بیمارستان انتقال یافتند.
 
کلمات کلیدی : تیراندازی + دستگیری + پادگان کهریزک
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.