نظر منتشر شده
۱۷
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 292685
تذکر روحـانی به نعمت زاده برای اصلاح سخنانش
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۲۹
دستیار ارشد رئیس جمهور گفت : دکتر روحانی در خصوص اظهارات اخیر وزیر صنعت ، معدن و تجارت درباره تحریم کنندگان خرید خودروهای صفر کیلومتر داخلی به وی تذکر داده است .

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، آقای حسین فریدون در مصاحبه اختصاصی افزود : رئیس جمهور به آقای نعمت زاده تذکر داده است که باید رفتار ما با منتقدان ، محترمانه باشد.

بنا بر گزارش برخی رسانه ها ، وزیر صنعت ، معدن و تجارت اخیرا در اظهاراتی علیه تحریم کنندگان خرید خودروی صفرکیلومتر داخلی در شبکه های اجتماعی ، آنان را «ضد انقلاب» نامیده بود.

آقای نعمت زاده البته شب گذشته در برنامه «تیتر امشب» شبکه خبر با تکذیب این مطلب در عین حال تصریح کرد :‌ منظور من این بوده که مبارزه سازمان یافته ضد خرید محصولات داخلی و نخریدن خودروی داخلی مغایر با منافع ملی است.

 
کلمات کلیدی : روحانی
 
ناشناس
۱۳۹۴-۰۶-۱۲ ۱۹:۳۰:۴۴
این جمله هم که همون قبلیه ولی با حذف صفت ضد انقلاب . یه جرم هم اضافه کرد , مغایر با منافع ملی یواش یواش همه مردم به جرم اختلاس و ارتشا و جاسوسی اجانب و همکاری با دول متخاصم دستگیر میشن که . این بود تدبیر و امید ؟ (3161454) (alef-13)
 
شهرام
۱۳۹۴-۰۶-۱۲ ۲۰:۵۸:۲۶
,,, آری به اتفاق جهان می توان گرفت ,,, (3161547) (alef-13)
 
111
۱۳۹۴-۰۶-۱۲ ۲۱:۳۳:۰۴
اقای وزیر
درسته که شما تجارب موثری در طی سالیان گذشته کسب کرده اید،اما سن شما دیگر برای مدیریت یک دستگاه اجرایی جوابگو نیست.امثال شما سالها پیش باید عرصه را خالی می کردند و میرفتن استراحت. (3161581) (alef-13)
 
ما ادمیم
۱۳۹۴-۰۶-۱۲ ۲۲:۴۰:۴۲
اقای وزیر دولید ملی ربطی به ارز نداره همه چی در ایران است شما باید کمی به این خودرو سازان فشار بیارین تا کیفیت به اندازه قیمت باشه نه قیمت بالاتر از کیفیت سود هر خودرو برای شرکت خودرسازی بالتر از 15 میلیون تومان است قیمت تمام شده تولید ان حداقل 9000000 تومانه این یعنی نا برابری میدونی اقای وزیر با مردم کلکل نکن این مردم هستند که شما هستید این مردم هستند که دولت است باید هم معذرت بخواهین زودتر باید میخواستید شما باید رسما در شبکه خبری حاضر وبه طور زنده از همه مردم معذرت بخواهید (3161675) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۶-۱۳ ۰۰:۳۷:۵۵
مگر قحط الرجال ؟
این همه متخصص و صاحب علم ، چرا باید از کسی استفاده بشود که در حداقل 20 شرکت عنوان دارد ؟!! (3161842) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۶-۱۳ ۰۰:۴۰:۱۴
به امید روزی که از دست تحریم کنندگان داخلی رها شویم (3161847) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۶-۱۳ ۰۲:۳۸:۱۴
دورود بر روحانی عزیز (3161924) (alef-13)
 
سيدرضا
۱۳۹۴-۰۶-۱۳ ۰۹:۵۹:۴۳
با عرض سلام واحترام
با تشكر فراوان از جناب اقاي دكتر روحاني رياست محترم جمهوري اسلامي ايران، كه جزء محدود مسئولان كشوري است كه اشتباه وزيرش را پذيرفته است .چيزي كه در طي اين سالها كمتر از ساير مسئولين حكومتي شاهد بوديم
اصولا "پذيرش اشتباه درهرزمينه اي وتلاش جهت بهبود آن " يكي از اصول اوليه پيشرفت هركشور است ، بعنوان مثال شركتهاي جهاني بزرگ توليدكننده خودرو حتي دربرخي مواقع به كسانيكه ايرادات آنان را بگويند جايزه ميدهند ، اين است رمز موفقيت اين شركتها وبه تبع آن اين كشورها ولي متاسفانه در كشور ما با اين قبيل انتقادات برخورد مي شود چه در باب خودرو باشد چه هرنوع انتقاد ديگري، به اين موضوع بايد خوب بيانديشيم .
با تشكر (3162068) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۶-۱۳ ۱۱:۰۵:۲۶
اتفاقا اقای نعمت زاده واقعیت ها را می گوید....این کار خیلی بهتر از روش جناب سخنگو است. چون ایشان تکذیب می کند ولی بعد گران می شود (3162119) (alef-13)
 
mehdi
۱۳۹۴-۰۶-۱۳ ۱۵:۰۴:۲۹
این روش خوبه که توهین به فهم مصرف کننده بشه واقعا که اقا ماشین که میفروشن به درد لای جرز نمیخوره مصرف کننده هم میگه این ماشینو نمیخوام وزیری که متولی تولید کشوره میاد میگه مصرف کننده دهنتو ببند هرچی هم گذاشتن جلوت چشتو ببند و بخر (3162384) (alef-13)
 
مهدی
۱۳۹۴-۰۶-۱۳ ۱۵:۳۵:۲۰
بجا تذکر اقای روحانی بجا بود بخاطر توهین به شعور مردم اقای وزیرو عوض میکرد اینقدر اقایون وام دار هم هستن که به عزل یه توهین کننده فکر نمیکنن (3162428) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۶-۱۴ ۰۰:۰۱:۳۴
اقاى نعمت زاده اتفاقا عقل و هوشيارى و وكن پرستى و مسلمانى ايجاب ميكند به همه مردم بفرماييد و آموزش دهيد كه كالاى نامرغوب و گران نخرند ، نه تنها خودرو بلكه هركالاى داخلى و خارجى كه غير استاندارد و بنوعى خطرناك ميباشد مصرف نكنند و انرا نخرند چيزهايى جداى از خودروى پرايد ، مانند روغن پالم ، بنزينهاى غير استاندارد ، هرنوع مواد غذايى نا مرغوب ، برنجهاى هندى آلوده ، كالاهاى بنجل و نامرغوب چينى بخصوص لوازم برقى و غير برقى خانگى ، بعضى از خودروهاى خطرناك چينى ، اقاى وزير اتفاقا منافع ملى كشور و در دراز مدت امنيت ملى ايجاب ميكند در اين كشور كالاى مرغوب و درجه يك توليد شود . (3162935) (alef-13)
 
سلام
۱۳۹۴-۰۶-۱۴ ۰۸:۰۷:۱۴
هموطنان گرامی سلام
از آنجایی که آقای نعمت زاده کسانی را که کمپین نخریدن خودرو صفر را درست کرده اند ضد انقلاب نامید در حالی که سیاستمداران و گردانندگان جمهوری اسلامی هیچ کدام سوار ماشین ملی نمیشوند اون موقع ما ضد انقلاب هستیم چون به خواسته هاس آنها گوش نمی دهیم (3163146) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۶-۱۴ ۱۰:۵۰:۲۰
خریدخودرو داخلی ممنوع (3163571) (alef-13)
 
مجتبی
۱۳۹۴-۰۶-۱۴ ۱۲:۱۶:۰۰
سلام برای من سوال هست و دوست دارم رسانه ملی این مطلب رو نشون بده که این آقایون و فرزندانشان از چه وسیله ای استفاده می کنند (3163735) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۶-۱۴ ۱۴:۰۶:۴۴
یک نفر هم دوستانه به آقای روحانی تذکر بدهد در مورد برخی از الفاظشان که در سخنان ایشان بکار رفت و عده زیادی را متأثر کرد. ایشان هم اصلاح فرمایند بد نیست!! (3164115) (alef-13)
 
عماد
۱۳۹۴-۰۶-۱۵ ۰۰:۳۵:۱۱
امیدوارم تا زنده هستم شاهد اونروزی باشم که تعرفه واردات خودرو برداشته بشه و مردم از ناراحتی و تلفات جاده ای خلاص شوند .
شما که هزار جور اسباب بازی چینی عسل چینی لوازم کولر اسپیلت چینی و هزار قلم جنس رو با ارز وارد میکنید حالا چی میشه مردم با پول خودشون ماشین
بدون تعرفه وارداتی سوار بشن مگه دنیا چند روزه کاری کنید که نامی نیکو در تاریخ از شما به جا بماند نه اینکه بگویید همه راهها را بستیم . (3165767) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.