توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 460264
پرداخت هماهنگ حقوق پرسنل رسمی و قراردادی و حق‌التدریس‌های آموزش و پرورش از ابتدای امسال
مدیرکل برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش از پرداخت هماهنگ حقوق پرسنل رسمی و قراردادی و حق‌التدریس‌های آموزش و پرورش از ابتدای امسال خبر داد.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۸
منصور مجاوری مدیرکل برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با فارس از پرداخت هماهنگ حقوق پرسنل رسمی و قراردادی و حق‌التدریس‌های آموزش و پرورش از ابتدای امسال خبر داد و اظهار داشت: بر اساس تبصره قانون بودجه سال ۹۶ و به منظور هماهنگی در پرداخت‌های پرسنل رسمی و غیر رسمی آموزش و پرورش، این موضوع انجام می‌شود.

وی افزود: در صورتی که شرایط فراهم شود، پرداخت هماهنگ حقوق، از این ماه و در غیر این صورت، از اردیبهشت‌ماه انجام خواهد شد.

تاکنون حقوق و مزایای پرسنل رسمی در بند«و» بودجه پیش‌بینی شده بود و حقوق سربازمعلمان، معلمان حق‌التدریس و قراردادی‌ها از بخش سایر هزینه‌ها پرداخت می‌شد و این موضوع موجب می‌شد که حقوق معلمان حق‌التدریس و پرسنل قراردادی و سربازمعلم همواره با تأخیر چندین ماهه پرداخت شود.
 
کلمات کلیدی : پرداخت حقوق+آموزش و پرورش+ حق‌التدریس‌های آموزش و پرورش
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.