نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 444064
واکنش وزارت امور خارجه به اظهارات اخیر سخنگوی کاخ سفید
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۱
بهرام قاسمی در واکنش به اظهارات اخیر سخنگوی کاخ سفید گفت: ممکن است در آمریکا تغییراتی صورت گرفته باشد ولی آن‌چه به نظر می رسد تغییری نکرده، همان خصومت آمریکا نسبت به ایران و ایرانیان است که در این مدت کوتاه و با روی کار آمدن رئیس‌جمهور جدید این کشور، جهان شاهد گوشه هایی از این خصومت دیرینه بوده است.

 به گزارش ایسنا ،سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به سخنان سخنگوی کاخ سفید گفت:  انتشار هر روزه اخبار گوناگون از تصمیمات و رفتارهای رئیس جمهور جدید آمریکا و نادرست گویی‌های برخی مقامات جدید این کشور و اعتراضات گسترده ای که طی روزهای اخیر بسیاری از شهرهای مختلف آمریکا و در دیگر نقاط جهان بر گزار می شود، به وضوح از تغییر رئیس جمهور در آمریکا حکایت دارد. ممکن است در آمریکا تغییراتی صورت گرفته باشد ولی آن‌چه به نظر می رسد تغییری نکرده، همان خصومت آمریکا نسبت به ایران و ایرانیان است که در این مدت کوتاه و با روی کار آمدن رئیس جمهور جدید این کشور، جهان شاهد گوشه هایی از این خصومت دیرینه بوده است.

وی همچنین ضمن یادآوری ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی و پایان سلطه آمریکا بر ایران  تاکید کرد: موضوع دیگری که البته تغییر نکرده است عزم، ایمان و اراده دولت و ملت بزرگ ایران در استقلال خواهی و ادامه مسیر عزتمندانه، مدبرانه و هوشمندانه برای مقابله با توطئه ها،  زیاده خواهی و دشمنی های مقامات کاخ سفید است.
 
کلمات کلیدی : وزارت امور خارجه، ترامپ،کاخ سفید
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۱ ۱۷:۲۹:۳۹
خيلي جوابشون قشنگ بود (4158271) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.