نظر منتشر شده
۱۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 174866
اطلاعیه نهاد ریاست جمهوری درخصوص استخدام‌های این نهاد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۱ ساعت ۱۸:۳۳
 نهاد ریاست جمهوری در اطلاعیه‌ای تاکید کرد: مسئولین نهاد ریاست جمهوری هیچ گونه دخالتی در آزمون و مراحل استخدام ندارند.

پایگاه‌ اطلاع رسانی نهاد ریاست جمهوری، با صدور اطلاعیه ای گفته است که مسئولین این نهاد هیچ گونه دخالتی در آزمون و مراحل استخدام ندارند و عدالت استخدامی و پایبندی به قانون و ایجاد فرصت برابر برای همه جوانان عزیز در سراسر کشور را بر خود فرض می‌داند.

متن اطلاعیه نهاد ریاست جمهوری بدین شرح است:

بسمه تعالی
۱- کلیه استخدام‌ها در نهاد ریاست جمهوری همانند دیگر دستگاه‌های اجرایی کشور بر اساس آزمون عمومی است.

۲- مسئولین نهاد ریاست جمهوری هیچ گونه دخالتی در آزمون و مراحل استخدام ندارند و عدالت استخدامی و پایبندی به قانون و ایجاد فرصت برابر برای همه جوانان عزیز در سراسر کشور را بر خود فرض می‌داند.

۳- آزمون عمومی برای استخدام توسط سازمان سنجش برگزار می گردد و همه افراد واجد شرایط در سراسر کشور می توانند در آزمون شرکت نمایند.

۴- افرادی در این روزها قبل از هرگونه اقدامی توسط نهاد ریاست جمهوری قضاوت هایی خارج از این رویکرد را مطرح و منتشر نمودند.

وظیفه مهم ما تقویت امید و آرامش و حسن ظن و عزت و کرامت و حفظ حرمت و اعتماد به همه جوانان عزیز در سراسر کشور است. با اعتماد به لطف الهی چنین رفتارهایی در ادامه راه روشن خدمتگذاری به همه جوانان خللی وارد نمی‌کند.

عملی صادقانه و خیرخواهانه و اعتماد به عزت الهی و یقین به پاسخگویی در برابر خدا را برای همگان از خداوند مسئلت می‌نماید.
 
کلمات کلیدی : استخدام نهاد ریاست جمهوری+اطلاعیه
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۲ ۱۸:۴۵:۰۶
از بعضي كارهاي احمدي نژاد خوشم مياد (1070988) (alef-11)
 
نیروی قراردادی
۱۳۹۱-۱۰-۱۲ ۱۸:۵۵:۱۲
من نیرویی هستم که از زمان آقای خاتمی در یکی از دستگاه های اجرایی مشغول خدمت هستم و سالها حق حقوق ما را به شرکتهای صوری که در واقع مالکیت آنها از آن خود دستگاه بود می دادند و آنها هم بدون هیچ کاری بخشی از حقوق ما را برای خودشان بر می داشتند و حتی حقوق ما را هم به موقع نمی دادند و حتی در نیمه ها و اواخر ماه بعد هم پرداخت می گردید و برای افرادی که از نور چشمی ها بودند هر چند وقت یک بار یک مجوز خاص می گرفتند و بی سروصدا استخدام می کردند اما با شروع دولت آقای احمدی نژاد ما قراردادی شدیم و درصدی از حقوقمان که به جیب شرکت می رفت به خودمان دادند و پرداخت ها هم منظم شد اما باز به دلیل نداشتن پارتی همچنان با دوازده سال سابقه قراردادی ماندیم و با جذب بیش از چهارصد نیروی شرکتی در دستگاه ما امید به استخدام ما سخت شد و هر چند وقت یک بار چند تا مجوز می گرفتند و بی سروصدا یک سری افراد را بدون هیچ سابقه ای استخدام می کردند تا با بخشنامه سال گذشته ما در اسفند ماه سال گذشته در آزمون شرکت و پس از اعلام نتیجه نزدیک 8 تا 9 ماه با ابلاغ به مناطق کمتر توسعه یافته در جنوب استان کرمان اعزام شدیم و گفته شد تا یک ماه حکم تبدیل وضعیت ما صادر می شود اما خبری نشد و ما مانده ایم با هزار مشکل 1-دوری از خانواده2-هزینه های بالای رفت و آمد و سکونت3-عدم داشتن توان مالی برای اداره زندگی به دلیل بالا رفتن هزینه ها 4-منطقا نیرویی که بعد از 12 سال سابقه خدمت صادقه در دستگاه ستادی به جای ارتقا یکدفعه تنزل پیدا می کند و به یک دستگاه جزء در یک شهرستان محروم منتقل می شود مگر دیگر انگیزه ای برای خدمت دارد؟ و طبیعی است این نیرویی که بعد از 12 سال زمینه استخدام برایش فراهم نشده شما هر شرطی برای استخدامش بگذارید او می پذیرد برای اینکه می خواهد مشکلش حل شود اما آیا در پس آن انگیزه برایش می ماند طبیعی است که پاسخ منفی است 5-عدم مفید بودن برای دستگاه به طوریکه ما در دستگاه های ستادی در استان خدمت می کردیم و معمولا حجم کارمان بالا بود اما در شهرستان هایی که منتقل شدیم از صبح تا پایان وقت اداری بیکاریم و حتی خود همکاران بومی هم آنچنان کاری ندارند باید به عرض برسانم سایر همکارانی هم که وضعیت مثل اینجانب را دارند با همین مشکلات مواجه اند و خدا را شاهد می گیرم نفعشان هم به دستگاهی که به آن اعزام شده اند نمیرسد علی ایحال انتظار ما از شما این است که کاری کنید که در صدور حکم ما تسریع و همچنان مطابق با زمان ابلاغ ما حکم صادر گردد و همچنین ما هم به محل های قبلی خدمت خود باز گردیم همانند کارکنان نهاد ریاست جمهوری -جناب رئیس جمهور ضمن تشکر از توجهی که تا بحال داشته اید چشم انتظار اجرای عدالت در حق خود هستیم (1070993) (alef-11)
 
علی
۱۳۹۱-۱۰-۱۲ ۲۳:۰۳:۵۴
قابل توجه آقای مهرشاد معاون توسعه نیروی انسانی استان کرمان و جناب آقای نجار به فکر این نیروها باشید با اعزام اینها به شهرستانها غیر از بی انگیزه شدن و تا ابد ضربه زدن به سیستم به جای خدمت صادقانه چیزی عاید سیستم نمی شود در ضمن مگر خون پرسنل نهاد ریاست جمهوری رنگین تر از این بچه هاست واقعا خودتان را مدیوت تکنید (1071293) (alef-11)
 
علی
۱۳۹۱-۱۰-۱۲ ۱۹:۰۹:۴۰
پس اسن دم خروس که زده بیرون چیه ؟ (1071000) (alef-11)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۲ ۱۹:۴۳:۳۶
يعني كشك (1071035) (alef-10)
 
بنده خدا
۱۳۹۱-۱۰-۱۲ ۱۹:۵۹:۰۲
واقعا این دولتمردان ما (احمدی نژاد و مشایی و بقایی و...) مردم رو چی حساب کردند؟؟
بگذارید یه حرفی رو هم دم گوشتون بگم به کسی نگید: تاثیر مصوبه هیات وزیران با اون اهمیت رو میخواند با یه اطلاعیه ... چی.... ؟؟ ماس مالی کنند.
اگر راست میگید مصوبه هیات وزیران رو رسانه ای میکردید. (1071053) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۱-۱۰-۱۲ ۲۰:۲۲:۲۴
من هم که خوابم!!!!!!!! (1071072) (alef-11)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۲ ۲۰:۲۹:۲۰
مردم هم اصلا نمیفهمند مردم را من نمیدانم اینها چی در موردشون فکر میکنن (1071081) (alef-11)
 
احمد
۱۳۹۱-۱۰-۱۲ ۲۰:۳۲:۳۰
چرا متن نامه رو تکذیب و بطور قطع رد نکردند ؟
اینم مثل بقیه حرفاست که فقط یه چیزی میگن که اوضاع موقت آروم بشه و بحث از رسانه ها خارج بشه ؟
متاسفانه مجلس با هزاران حاشیه این دولت هنوز هم سکوت کرده.
گویا منافع خیلی ها به خطر هایی میوفته.

الله اعلم. (1071087) (alef-11)
 
هادي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۲ ۲۰:۴۱:۵۶
باسلام
ببخشد به نظر بنده چه اشكالي داره حالا كه به انتخابات نزديك ميشيم باش چند هزار نفر استخدام بشن حالا از هر كي باشن اگه حمونا استخدام نشن به ما ميرسه
لااقل اونا كه استخدام ميشن اي كاش به مناسبتهاي مختلف همه استخدام بشن.
با تشكر از حوصله شما (1071097) (alef-11)
 
اميركبير
۱۳۹۱-۱۰-۱۲ ۲۰:۴۹:۵۶
مجرد بودم ودر بانك مركزي ايران به عنوان كارمند آ مار بصورت قراردادي كارم را شروع كردم و 22 ماه به طول انجاميد و طي اين مدت متأهل شدم متأسفانه روز عروسيم بود كه به من گفتند ديگر احتياجي به من ندارند و همه چيز برايم سخت شد و به جاي من يك نفر ليسانس مجرد استخدام كردند و 3 ماه است كه بيكار شده ام .آيا دولت فكري براي ما مي كند؟ (1071103) (alef-11)
 
نیروی قراردادی
۱۳۹۱-۱۰-۱۲ ۲۱:۳۵:۳۴
الف چرا پیام من رو نگذاشتی (1071148) (alef-11)
 
پلنگ میرزای باسواد قمی
۱۳۹۱-۱۰-۱۲ ۲۱:۴۲:۲۴
بابا اشتغال زا!!!!البته برا فامیل جون وآشنا
بابا کارآفرین!!!!!!!!!به این همه چاخان صدافرین (1071155) (alef-11)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۲ ۲۱:۴۹:۳۳
چرا درباره مصوبه 1500 نفری هیچ توضیحی داده نشده؟ این چه جور اطلاعیه ایه؟ (1071167) (alef-11)
 
باقر
۱۳۹۱-۱۰-۱۲ ۲۲:۱۲:۲۹
والا دروغه
يكي از فاميلا ما تازه تو نهاد بدون آزمون با آشنا استخدام شده (1071209) (alef-11)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۲ ۲۳:۵۷:۳۶
بابا این بقایی را ول کنید هر استاندار 4000 نفر 80 برابر استخدام بقایی است (1071389) (alef-11)