توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 251761
10 درصد تخفیف کتاب های نشر چشمه در فروشگاه اینترنتی شهرکتاب
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۵۹
کتاب های پرفروش ترین ناشر فصل بهار فروشگاه اینترنتی شهرکتاب، این بار با ۱۰ درصد تخفیف در پیشخوان فروشگاه به انتظار اهالی فرهنگ و هنر نشسته است.‏ این فروشگاه در ادامه اجرای طرح های تخفیفی خود، این بار با همکاری نشر چشمه، کتاب های این انتشارات پر طرفدار را تا پایان مردادماه ۱۳۹۳ با ۱۰ درصد تخفیف عرضه می کند.

به گزارش الفِ کتاب، آثار منتشر شده توسط نشر چشمه در حوزه های داستان، فلسفه، سیاست، اقتصاد، کودک و نوجوان، موسیقی، سینما، تئاتر، تاریخ و اسطوره و... در مجموعه هایی منتشر می شوند.‏

بعضی از این مجموعه ها عبارت اند از جهان تازه داستان، کتاب های قفسه آبی، متن های پیشینه داستانی، جهان نو، جهان کلاسیک، جهان سیاه، جهان خیال، جهان تازه شعر، شعر جهان، جهان تازه نمایش، مجموعه مطالعات سینمایی، کتاب ونوشه، اندیشه امروز ایران، مجموعه کتابهای اقبال و...‏

ابله، قمارباز، تو در قاهره خواهی مرد، دختری با گوشواره مروارید، قرمز جدی، روزگار سپری شده مردم سالخورده، آب آسمان، نگهبان، هیچ وقت، هست یا نیست، باشگاه مشت زنی، عقاید یک دلقک، پسری روی سکوها، مادربزرگت را از اینجا ببر و ... از جمله کتاب های پرفروش نشر چشمه در فروشگاه اینترنتی شهرکتاب هستند.

اهالی فرهنگ و هنر می توانید تا پایان مردادماه ۱۳۹۳، کتاب های نشر چشمه را با ۱۰ درصد تخفیف خرید از فروشگاه اینترنتی شهرکتاب به آدرس shop.bookcity.orgخرید نمایید. ‏همچنین امکان خرید تلفنی از شماره ۸۸۱۷۱۹۸۳ و یا ارسال پیامک به شماره ۳۰۰۰۸۹۵۱۸۹۵۱ نیز برای مشتریان فروشگاه فراهم می باشد.
 
کلمات کلیدی : شهر کتاب+ نشر چشمه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.