نظر منتشر شده
۸
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 433363
تجمع تعدادی از مردم شیراز در اعتراض به انتشار پارازیت
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۲
تعدادی از مردم شیراز در اعتراض به آنچه انتشار پارازیت در فضای این شهر عنوان می‌شد، مقابل استانداری فارس تجمع کردند.

‌به گزارش ایسنا، جمعی از مردم شیراز قبل از ظهر دوشنبه 20 دی و در اعتراض به آنچه انتشار پارازیت در فضای این کلان‌شهر عنوان می‌شد، در مقابل ساختمان استانداری فارس تجمع کردند.

در این تجمع که با حضور مسالمت‌آمیز نیروی انتظامی همراه بود، جمعی از تجمع‌کنندگان با مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس که در جمع آنان حاضر شده بود، به گفت و گو پرداخته و خواسته‌های خود را مطرح کردند.

تجمع کنندگان در شعارهای خود رسیدگی مسئولان به شایعه انتشار پارازیت در شیراز و ارائه پاسخ‌هایی شفاف و صریح در این خصوص را خواستار شدند.

به گزارش ایسنا، پیش از این استاندار فارس نیز در واکنشی به بحث انتشار پارازیت در شهر شیراز، از تشکیل کمیته‌ای برای بررسی علمی و تخصصی موضوع خبر داده بود.

سیدمحمدعلی افشانی با تاکید براین‌که از معاون سیاسی امنیتی خواسته است مسئله را با جدیت دنبال کند، اعلام کرد که بعد از روشن شدن ابعاد موضوع، به شکل شفاف با مردم سخن می‌گوید.

هم چنین مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس نیز در واکنش به این موضوع، دانشگاه‌های شیراز و علوم پزشکی شیراز را مسئول بررسی عالمانه و تخصصی مسئله اعلام کرده بود.

سیدآیت‌الله رزمجو، با تصریح این‌که استانداری فارس در موضوع انتشار پارازیت نقشی نداشته و ندارد، پیگیری مطالبات مردم را ضروری قلمداد و تاکید کرده بود که با دستور شخص استاندار، مسئله تا حصول نتیجه مشخص، پیگیری می‌شود.

به گزارش ایسنا، نماینده مردم شیراز در مجلس نیز در این خصوص و در هفته‌های گذشته، ایجاد یک کمیته برای تعیین درست یا شایعه بودن موضوع را خواستار شده بود.

بهرام پارسایی تاکید داشت که مواجهه با بحث پارازیت‌ها باید کاملا کارشناسانه بوده و مسئولان پاسخگو باشند.

پیش از این یکی از نمایندگان شورای اسلامی شهر شیراز نیز طی نامه‌ای خطاب به استاندار فارس بررسی موضوع انتشار پارازیت در این کلان‌شهر را خواستار شده بود.

محمدتقی تذروی، در نامه خود، با اشاره به تاثیرات نامطلوب پارازیت بر سلامت شهروندان، بررسی و رسیدگی به این مسئله را یکی از مطالبات جدی مردم عنوان کرده بود.
 
کلمات کلیدی : تجمع + شیراز + پارازیت
 
مصطفی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۰ ۱۵:۰۹:۵۷
راست میگن مردیم از سردرد..موبایل ده بار بگیری تا ی بار خط بده. (4108511) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۰ ۱۵:۳۲:۱۲
سردرد چیه. اونقدر پارازیت انداختن من دچار ناباروری شدم الان نمی تونم ازدواج کنم. برید کلینیک های ناباروری ببینید چه خبره و چه ازدحامیه. تهران تبریز شیراز مشهد.... همه پارازیت سنگین دارن. (4108551) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۰۱ ۱۲:۳۹:۰۹
اگر قراره رشد جمعیت بیشتر بشه که با این ناباروری ها نمیشه (4127407) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۰ ۱۵:۴۳:۰۸
من هفته پیش دانشکده پزشکی دانشگاه شیراز بودم و اساتید و دانشجویان گفتند در اکثر ساعات روز ما نمیتوانیم بدون نویز با دستگاههای آزمایشگاه کار کنیم و کار چند ساعته گاه یک هفته طول میکشد آنهم با نتایج نامطمئن (4108578) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۰ ۱۶:۰۷:۱۱
محمدتقی تذروی، در نامه خود، با اشاره به تاثیرات نامطلوب پارازیت بر سلامت شهروندان، بررسی و رسیدگی به این مسئله را یکی از مطالبات جدی مردم عنوان کرده بود. (4108661) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۰ ۱۶:۳۷:۲۷
پارازیت حرارت مغز رو میبره بالا در واقع مغر به سمت پخته شدن میره خودتون حدس بزنین که چی میشه (4108683) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۵-۱۰-۲۰ ۲۳:۲۸:۵۸
نیازی به حمله داعش و آمریکا و اسرائیل و جندا...و دیگر دشمنان نیست.خوشبختانه خودمان کافی هستیم. (4109169) (alef-11)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۰:۴۴:۵۵
حق با مردم است. این امواج مضر هست به فکر آرامش مردم و سلامتی مردم باشیم. (4110806) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته