توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 483269
در انتظار سرنوشت کریمی و لیگ اروپا
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۰
علی کریمی اگرچه فصل گذشته را در دینامو زاگرب کرواسی خوب شروع نکرد اما با انتقال به لکوموتیو زاگرب به اوج برگشت.

به گزارش ایلنا، او در ترکیب لکوموتیو بازی‌های خوبی انجام داد و در چند دیدار عامل برتری تیمش شد. او دو گل سرنوشت ساز برای لکوموتیو به ثمر رساند و یکی دو پاس گل نیز برای هم تیمی‌هایش مهیا کرد. همین عملکرد خوب باعث شد کی‌روش این بازیکن را ببیند و به تیم ملی دعوتش کند. حتی کریمی اولین بازی ملی خود را مقابل ازبکستان انجام داد که عملکرد خوبی داشت.

کریمی که این روزها در تهران به‌سر می‌برد، آینده باشگاهی‌اش مبهم است. او در ابتدای فصل گذشته قرارداد 5 ساله‌ای با دیناموزاگرب امضا کرده بود و نیم‌فصل نیز قرضی به لکوموتیو پیوست. حالا قرارداد قرضی‌اش با لکوموتیو نیز به پایان رسیده و رسما بازیکن دیناموزاگرب است.

پدیده جدید تیم ملی فوتبال ایران برای انتخاب تیم آینده‌اش باید با مسوولان باشگاه دیناموزاگرب به مذاکره بنشیند، چون بدون هماهنگی با آنها نمی‌تواند به تیم دیگری برود. این در حالی است که احتمال دارد دیناموزاگرب با توجه به نمایش‌های اخیر کریمی خواهان بازگشت این بازیکن و استفاده بیشتر از او شود. باید منتظر ماند و دید در نهایت چه آینده‌ای در انتظار علی کریمی خواهد بود.
 
کلمات کلیدی : دینامو زاگرب+علی کریمی+سپاهان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.