نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 178169
پرداخت عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۵۴
 رییس کانون عالی بازنشستگان و مستمری‌بگیران سازمان تامین اجتماعی،رقم عیدی پرداختی به مستمری‌بگیران تامین اجتماعی را همانند سایر کارمندان دولت 402 هزار و 500 تومان اعلام کرد و گفت: این رقم که روز گذشته مصوب شد، همراه با حقوق اسفند به یک میلیون و 700 هزار بازنشسته و مستمری‌بگیر پرداخت می‌شود.

 
علی‌اکبر خبازها در گفت‌وگو با ایسنا، همچنین ارائه احتمالی «سبد نقدی نوروزی» به بازنشستگان و مستمری بگیران را منوط به تامین اعتبار از سوی سازمان تامین اجتماعی دانست و افزود: در صورت تامین این اعتبار علاوه بر عیدی، مبلغ ریالی دیگری را نیز که هنوز میزانش معین نشده، به بازنشستگان و مستمری بگیران پرداخت می‌کنیم.عیدی بازنشستگان و مستمری‌بگیران تامین اجتماعی در سال گذشته 350 هزار تومان بود که به یک میلیون و 500 هزار نفر پرداخت شد.

 
وی همچنین در مورد درصد افزایش «حقوق سالانه» بازنشستگان و مستمری بگیران در سال 92 نیز گفت: افزایش سالانه حقوق در شورای عالی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تعیین می‌شود که منتظر مشخص شدن آن در این شورا هستیم.
 
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۴ ۱۲:۰۱:۲۸
این همه ولخرجی میکنن ورشکست نشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (1132203) (alef-10)
 
بازنشسته
۱۳۹۱-۱۱-۲۴ ۱۳:۴۴:۴۷
خداییش همه چیز دو برابر و سه برابر شده. دیروز تاکسیرانی اعلام کرده که سال جدید کرایه ها دو برابر میشه... بازم شما دارید از اضافه شدن حقوقها برابر با نرخ تورم صحبت میکنید؟ اونم نرخ تورمی که من بازنشسته نمی فهمم توی این وضعیت که همه چیز دو-سه برابر شده، چرا نرخ تورم اعلامی 25 درصده؟؟؟؟؟؟؟؟ (1132459) (alef-10)
 
غلامرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۴ ۱۵:۰۵:۲۸
با سلام،آقای خبازان در خیلی مواقع صحبتها یی می فرمایند که عملا" با واقعیت مطابقت ندارد و وعده وعیدهای منتشر شده سرابی بیش نیست . جناب آقای خبازان بازنشستگان آکاهند و نجیب،و نیاز به این حرفها نیست.وجه و احترام شما واجب است.چون خیلی از صحبتهایی که تا حال شده یک مورد حتی تحقق پیدا نکرده است. (1132718) (alef-6)
 
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته