توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508766
توضیحات درباره برگزار نشدن جشن صعود تیم ملی پس از بازی امروز
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۱
دبیرکل فدراسیون فوتبال و مدیر اجرایی تیم ملی توضیحاتی درباره عدم برگزاری جشن صعود ارائه دادند.

به گزارش تسنیم، محمد رضا ساکت دبیرکل فدراسیون فوتبال درباره عدم برگزاری جشن صعود تیم ملی به جام جهانی در پایان دیدار مقابل سوریه، به پایگاه خبرى وزارت ورزش و جوانان گفت: به رغم مکاتبات چند روز گذشته با کنفدراسیون فوتبال آسیا ، ناظر بازى اجازه نور افشانى را نداد. به ما اخطار دادند که تا خارج شدن کل تیم سوریه از مجموعه ورزشى آزادى حق اجراى مراسم نور افشانى و آتش بازى را ندارید.

همچنین مهدی خراطی، مدیر اجرایی تیم ملی نیز درباره مراسم پایانی جشن حماسه صعود به جام جهانی روسیه به سایت رسمی فدراسیون فوتبال گفت: ناظر مسابقه از ابتدای بازی بر عدم انجام مراسم نورافشانی تاکید داشت. به همین دلیل شرایط لازم در پایان بازی برای اجرای این برنامه فراهم نشد. این در حالی است که ملی پوشان همکاری و تعامل بسیار خوبی داشتند و به رغم خستگی پایان بازی، بعد از انجام دور افتخار و پاسخ به ابراز احساسات تماشاگران عزیز، حدود 15 دقیقه بعد از بازی هم در زمین در انتظار ماندند، اما در نهایت با نظر مسولان راهی رختکن شدند.
 
کلمات کلیدی : تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران+تیم ملی فوتبال سوریه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.