توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508667
تیم ملی فوتبال ایران سومین تیم پر تماشاگر جهان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۱
تیم ملی فوتبال ایران با میانگین 72 هزار و 911 تماشاگر، سومین تیم پرتماشاگر در دیدارهای خانگی رقابت های مقدماتی جام جهانی 2018 محسوب می شود.

به گزارش ایرنا  به نقل از تارنمای خبری دیلی میل، فضای رعب آور ورزشگاه آزادی به ویژه شهرت دارد. رکورد 128 هزار تماشاگر در دیدار ایران مقابل استرالیا در رقابت های مقدماتی جام جهانی 1998 در ورزشگاه آزادی حضور یافتند.
در این میان تیم ملی انگلیس در صدر فهرست پرتماشاگرترین تیم ها در مسابقات خانگی رقابت های مقدماتی جام جهانی 2018 قرار دارد.
پرتماشاگران دیدار انگلیس در این رقابت ها نوامبر گذشته برابر اسکاتلند برگزار شد. 87 هزار و 258 هوادار تماشاگر این دیدار در ویمبلی بودند. دیدارهای انگلیس در رقابت های مقدماتی جام جهانی بطور میانگین 82 هزار 243 تماشاگر داشته است.
جمهوری دمکراتیک کنگو با 75هزار و 500 تماشاگر در رده دوم قرار دارد و تیم ایران جایگاه سوم را به خود اختصاص داده است. فرانسه، ژاپن، مکزیک، عربستان سعودی، لهستان، مصر و اورگوئه به ترتیب در رده های چهارم تا دهم هستند.
 
کلمات کلیدی : تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.