توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 466961
انبار کفش ملی همدان در آتش سوخت
تاریخ انتشار : شنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۵
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: در عملیات اطفای حریق انبار کفش ملی همدان 17 آتش‌نشان در قالب 4 اکیپ عملیاتی با تلاش حدود 2 ساعته ضمن مهار سریع آتش‌سوزی با ایمن‌سازی کامل محل حادثه مانع از گسترش و تبدیل آن به یک بحران شدند.

به گزارش خبرآنلاین از همدان؛ محمدرضا بیاناتی طی گفتگویی با اعلام مطلب فوق افزود: ساعت 2و 27 دقیقه بامداد شنبه 9 اردیبهشت یکی از شهروندان و اکیپ گشت نیروی انتظامی همزمان در تماس با سامانه 125 خروج دود از فروشگاه کفش ملی در اول خیابان بوعلی را گزارش دادند.

وی خاطرنشان کرد: با دریافت این گزارش بلافاصله یک اکیپ فرماندهی و دو اکیپ عملیاتی از ایستگاه مرکزی و یک اکیپ عملیاتی از ایستگاه 18 به نشانی اعلامی اعزام شدند.

بیاناتی تصریح کرد: آتش‌نشانان که در کمترین زمان ممکن خود را به صحنه رسانده بودند، پس از برسی اولیه و مشاهده خروج دود از فروشگاه کفش ملی بلافاصله وارد عمل شده و پس از باز کردن درب اصلی وارد فروشگاه شدند.

وی اظهار داشت: با وجود دود غلیظ و اتصال سیم‌کشی داخلی که انجام عملیات را دشوار کرده بود، آتش‌نشانان با استفاده از تجهیزات تنفسی وارد فروشگاه شده و پس از قطع جریان برق خود را به کانون اصلی حریق در انبار پشت فرودگاه رساندند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: آتش‌نشانان با تلاشی خستگی‌ناپذیر موفق شدند در کمترین زمان ممکن شعله‌های سرکش آتش را مهار و از گسترش آن به قسمت‌های دیگر فروشگاه و ساختمان‌ها و بافت تجاری و تاریخی مجاور جلوگیری کنند.
 
کلمات کلیدی : آتش سوزی+کفش ملی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.