نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 466466
انتقال تسویه حسابهای ایران از جنوب خلیج‌فارس به روسیه
تاریخ انتشار : جمعه ۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۹
رئیس کل بانک مرکزی از انتقال تسویه حسابهای ایران از جنوب خلیج‌فارس به روسیه و ترکیه خبر داد و گفت: تسویه مبادلات خارجی کشور به تدریج به سایر کشورها منتقل می‌شود.

ولی الله سیف در گفتگو با خبرنگار مهر از تصمیم جدید برای انتقال تسویه حساب‌های ایران از کشورهای جنوب خلیج فارس به روسیه و ترکیه خبر داد و گفت: به تدریج و برای سهولت ارایه خدمات بانکی و تسویه مبادلات خارجی کشور، تسویه حساب‌های بین المللی ایران از کشورهای جنوب خلیج‌فارس به روسیه، در حال انتقال است.

رئیس کل بانک مرکزی افزود: این کار در گذشته به دلیل سهولت عمل در کشورهای جنوب خلیج فارس صورت می‌گرفت و تمرکزی در آنجا به وجود آمده بود؛ اما در شرایط فعلی، این کار در حال متنوع شدن است؛ به نحوی که بخشی از تسویه حسابهای بین‌المللی از طریق ترکیه و بخش دیگری از آن توسط کشورهایی که تا به حال فعال نبودند، انجام می شود.

وی تصریح کرد: در مذاکراتی که با روس‌ها داشتیم، این زمینه وجود دارد که بخشی از این مکانیزم تسویه به بانکهای این کشور منتقل شود و این اقدامی است که به تدریج بانک‌ها در حال انجام دارند.
 
 
کلمات کلیدی : سیف+بانک مرکزی+روسیه
 
Ukraine
۱۳۹۶-۰۲-۰۸ ۱۱:۱۱:۳۶
حکایت 11 تن طلای ایران نشه! .... (4290662) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۸ ۱۱:۴۱:۴۱
ترکیه !؟ (4290714) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۶-۰۲-۰۸ ۱۴:۲۳:۲۷
خاک وچول حالا روس ها تا ته ان را میخورند (4291067) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.