توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 405364
درگیری های شدید درحلب ازسرگرفته شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۷
خبرگزاری فرانسه گزارش داد: درگیری های شدید میان ارتش سوریه و گروه های تروریستی در مناطق مختلف حلب روز شنبه همزمان با پایان مهلت آتش بس، بار دیگرازسرگرفته شد.

به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، مرکز موسوم به دیده بان حقوق بشرسوریه که مقر آن در لندن است روز شنبه از درگیری های شدید و حملات توپخانه ای در برخی مناطق شهر حلب خبر داد که از سال 2012 به بخش غربی تحت کنترل نیروهای دولتی و بخش شرقی تحت کنترل تروریست ها، تقسم شده است.

این خبرگزاری تاکید کرد که صدای شلیک توپخانه ها همچنان از مناطق شرق حلب به گوش می رسد.

این خبرگزاری افزود: روسیه که از22سپتامبر(1مهر) بمباران مناطق شرقی حلب را تشدید کرده بود، اخیرا آتش بس سه روزه ای را اعلام کرد که ساعت 19روز شنبه به وقت محلی پایان یافت.

این در حالی است که گروه های تروریستی برای سومین روز از خروج ساکنان محله های شرقی حلب و استفاده از فرصت آتش بس برای رساندن خود به مناطق امن جلوگیری کردند.

ارتش سوریه از روز پنجشنبه گذشته آتش بسی سه روزه برای خروج تروریست ها و غیرنظامیان از محله های شرقی حلب اعلام کرد و به دلیل جلوگیری تروریست ها از خروج غیرنظامیان این آتش بس 24 ساعت دیگر تمدید شد.
 
کلمات کلیدی : ارتش سوریه +داعش +حلب
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.